Büyüler

Yıldızname

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Yıldızname, ebced hesabını kullanarak gelecekten bilgi almak için başvurulan bir yöntemdir. Eski çağlardan itibaren ilgi uyandıran bu ilim birçok kişi tarafından her zaman kullanılmaktadır. Kişinin doğum tarihi ve saati ile kişisel bilgilerin birlikte kullanılması ile doğru sonuç veren bir yorum fırsatı ortaya koyma durumudur.

Geçmiş dönemlerde uygarlıklar tarafından çok fazla kullanılmakta idi. Güçlü etkileri olduğu için ve birtakım bilgileri verdiği için uygarlıklar ya da insanlar yıldıznamlerine baktırmaktadırlar. Fakat yıldızname fal ile karıştırılmamalıdır. Falda kahve gibi araçlar vardır ve falcılık gelecekten haber veriri. Yıldızname ise gelecekten haber vermez. Var olanları yorumlar. 

İnsanlar geçmişte ya da bugün için yaşadıkları sağlık problemlerini bu yöntemle öğrenme şanslarına sahipler. Kısmetinin kapalı olması, cin çarpması ve nazar gibi sorunların anlaşılmasında geçmişte olduğumuz gibi bugünde bu yöntem kullanılmaktadır. Yıldızname bir tedavi yöntemi değildir. Sadece sorunları ya da yaşanabilecek sıkıntıları ortaya koyar. 

Yıldızname baktırmak isteyen kişilerin uzmanından yardım alması önemlidir. Fakat her yıldızname bakıyorum diyen kişilere inanmamalıdır. Bu konu uzmanlık isteyen bir konudur. Ebced hesabı ile bakılmaktadır. Kendisini bu konularda yetiştirmeyen ve geliştirmeyen, bilgisi olmayan kişilerin kimseye faydası yoktur. Kendi branşında uzman olan kişilerden yardım alarak doğru bir şekilde yıldıznamenize baktırarak işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. 

Yıldızname bakmak için derin bilgilere sahip olmak gerekmektedir. Yapılan bakımlar kişiye özel olarak yapılmakta olup, Kur’an’da bulunan ayetler ile bakılmaktadır. Kişinin yaşadığı tüm olumsuzluklar hakkında bilgi verir. Yaşanan olumsuzluklar hakkında bilgi vermenin yanında bu yaşananların bertaraf edilmesi için ne yapılması gerektiği söylenir. Çözüm yolu belirlenir. Fakat unutulmamalıdır ki yıldızname tedavi eden yöntem değil sadece sorunları açığa çıkaran ve çözüm yollarının ne olabileceğini belirleyen bir yöntemdir. 

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Havas İlmi Nedir?

Yıldızname Ne için Kullanılır?

Yıldızname Ne için Kullanılır?

Yıldızname uzman kişilerin doğum tarihi ve doğum saati gibi kriterleri göz önünde bulundurarak ebced hesabı yöntemini kullanarak ortaya çıkarılan yorumlar bütünüdür. Bu yöntem ile kişinin karakteristik özellikleri, yaşadığı ya da yaşayabileceği sağlık sorunları, geleceğe yönelik yapabileceği planlar ortaya çıkar. Aslında çıkan sonuçlar kesinlikle birer yorumdur. Asla fal ile karıştırılmamalıdır. Fal gelecekten haber verir. Yıldızname ise bugünü ve yaşanacak olayları yorumlar. 

Fal için kahve, kâğıt ve su gibi araçlar kullanılır. Yıldızname ise herhangi bir araca ihtiyaç duyulmadan bakılır. Hastalıklar tespit edilerek çözüm yöntemleri ortaya dökülür. Büyüye maruz kalma, nazar, cin çarpması gibi ruhsal rahatsızlıklar için yol gösterici olur. Her konuda olduğu gibi ihtiyaç duyulduğunda güvenilir bir uzmandan yardım alarak yıldızname bakımı yapılmalıdır. 

Osmanlı döneminde bu yöntem çok fazla kullanılmak idi. Hatta en parlak dönemini geçirmiştir diyebiliriz. İnsanlar günümüzde de çok fazla ilgi duymaktadır. Yıldızname birçok konu hakkında yol gösterici olduğu için insanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. 

Yıldıznameye nasıl bakılır denildiğinde ise kişinin anne ismi, doğum tarihi ve saatinin bilinmesi gerektiğini unutmayın. Kişinin yıldızını bulmak için ebced hesabı yöntemi uygulanır. Her yıldız bir burcu temsil eder. Böylelikle kişinin talihi, hastalıklar gibi konularda bilgi sahibi olunur. İnsanların doğdukları günden bugüne ve geleceğe dair yaşanmış ya da yaşanabilecek tıbbi rahatsızlıkların ya da ruhsal rahatsızlıkların tespit edilmesi çözülmesi için yardımcı olur. 

Yıldızname bakan kişilerin kendilerini havas ilminde de geliştirmeleri gerekmektedir. Bunun yanında ebced ilmi, astroloji gibi konularda da bilgi sahibi olunmalıdır. Ebced hesabının yapılabilmesi için kişinin anne ve baba adının, doğum tarihinin bilinmesi gerekmektedir. Kişinin anne adı ve kendi adı toplanarak on ikiye bölünür. Böylelikle kişinin burcu belirlenir. Daha ayrıntılı bilgiler almak için kişi erkek ise anne adı, kadın ise baba adı da bu hesaba katılır. Kişilerin yıldız haritasının çıkarılması için işinin ehli uzman bir medyumdan yardım almak önemlidir. 

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Muska Nedir?

Bu yöntem hastalıkları tedavi eden bir yöntem olmamasına rağmen insanlara hastalıkları hakkında bilgi verir. Yıldızname kişiye özel olarak bakılmaktadır. Kişinin hayatında yaşanan ya da yaşanabilecek olumlu ya da olumsuzluklar gözler önüne serilir. Sorunlarını ya da sıkıntılarını hem maddi hem de manevi yönden öğrenen kişiler hayatlarını aldıkları bu bilgiler doğrultusunda yönlendirirler. Yıldızname bakmaya dua ile başlanır ve dua ile bitirilir. 

Yıldızname insanlara manevi çözümler üreten bir uygulamadır. Kişiler hayatlarında giden olumsuzlukların nedenini öğrenerek bu konuda ne yapmaları gerektiği konusunda çözüm yollarını bulurlar. Yaşanan sıkıntıların çözüme kavuşması insanlara huzur verir. Hayatınızda yaşanan olumsuzlukların nedenini öğrenmek ve buna çözüm bulmak istiyorsanız yapmanız gereken uzmandan yardım alarak yıldıznamenize baktırmak olmalıdır. 

İşin uzmanı medyumlar yıldıznameye bakarak yaşadığınız sorunun nedenini görebilir. Hatta size gelecekte yaşayabileceğiniz maddi ve manevi rahatsızlıklar hakkında bilgi verebilir. Fikir sahibi olduğunuz konularda çözüm yollarını önerebilir.

Yıldızname geçmişte olduğu gibi günümüzde de insan hayatına dair şimdiki zaman ve geleceğe yönelik tahminler ile yardımcı olmaktadır. Hastalıkların bulunması, büyüye maruz kalma, nazar gibi nedenlerden dolayı yaşanan sıkıntıların açığa çıkmasını sağlar. Bu yöntemde asıl amaç kişinin üzerinde kötü bir etkinin olup olmadığını anlamak, bu konulara çözüm getirecek bilgiler vermek, çözüm için hangi yolların izlenmesi gerektiğini belirlemektir.

İnsanların yıldıznamelerine baktırmaları zararlı bir şey değildir. Tam tersine faydalı olmaktadır. Kötü giden şeylerin düzelmesini sağlamaktadır. İnsanların yaşadıkları problemlerin ortaya koyulması ve çözüm yollarının sunulması için kullanılan ilim insanlara yol gösterici olmaktadır.

Yıldızname ile kişi sorularının cevabını bulabilir ve geleceği hakkında fikir sahibi olabilir. Sorunların bilinmesi çözümün de daha kolay olmasını sağlayacaktır. Bu tarz uygulamaların yapılabilmesi için bakan kişinin öncelikle dini konular hakkında bilgili olması gerekmektedir. Havas ilmi, ebced hesabı ve astroloji konularına hâkim olması önemlidir. Bu nedenle herkese yıldızname baktırılmaz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Bu yöntem var olanı açığa çıkarır. Olmayanları ortaya koymaz. Özel dualar ile yapılan yöntem ile insanlar hayatlarında gizli olan olaylar ile yüzleşir. İnsanlar hayatlarında olan olumlu ve olumsuzlukları öğrenerek bu durumların çözümlenmesine yardımcı olur. Yıldız haritasını çıkartmak isteyenlerin yetenekli, bilgili ve kabiliyetli bir medyum ile iletişime geçmesi gerçekten çok önemlidir.

Yıldızname bakmak ciddi bir iştir. Bir fal gibi kolay değildir. Falda insanlar gelecekten haber verirler ve bunun için bir araç kullanırlar. Yıldızname çok derin bir uygulamadır ve insanların hayatlarında yaşanan olumlu ya da olumsuz tüm olaylar hakkında bilgi verir.

Yıldıznameye bakılarak kişi hayatı hakkında bilgiler edinir. Yıldıznameye bakıldıktan sonra kişilik analizi yapılır. Kişide bir hastalık var ise bu hastalığın ne olduğu ve nasıl tedavi edilebileceği öğrenilir. Evlilik konusunda ne gibi adımlar atması gerektiği konusunda fikirler beyan edilir. Hayatı boyunca insanların karşılaşabilecekleri olumsuzluklar öğrenilir. Büyü, nazar gibi olayların etkisi var ise bu durumlardan nasıl kurtulabileceği ile ilgili bilgilere ulaşılabilir.

Yıldıznamenin doğru sonuç vermesi için uzmanından yardım almak gerektiği unutulmamalıdır. Yine doğru sonuçlar için doğum tarihi, saati, anne adı gibi bilgilerin doğru olarak verilmesi gerekmektedir. Vereceğiniz bu bilgiler ile yıldıznamenize baktırabilir ve yaşadığınız olaylar ya da sıkıntılar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı