Yıldızname

Yıldızname

Yıldızname

Tarihin çok eski dönemlerinden beri çeşitli uygarlıklar tarafından başvurulan bir yöntem olan yıldızname, güçlü etkileri olabilen manevi bir sistemdir. Yıldızname kullanılarak üretilen manevi çözümler eğer bir medyumun öncülüğüne bu çalışmalar yapılıyorsa gerçekten yararlı sonuçları ortaya çıkartabilmektedir. Konu hakkında yeterli bilgisi olmayan kişiler yıldıznameyi sık sık bir fal türü zannetse de aslında basit bir faldan çok daha ötede olan manevi bir sistemdir.  Yıldıznamenin doğru şekilde kullanımı için doğum tarihinin yanında doğum saatine de ihtiyaç vardır. Yıldıznameyi doğru şekilde kullanabilen uzman bir medyum tarafından yapılan çalışmalar sayesinde kişiler geçmişlerine ve hatta geleceklerine dair bazı bilgilere ulaşabilirler. Fakat burada önemli olan nokta, gerçekten ilim sahibi ve yetenekli olan bir uzman medyuma başvurarak Yıldızname çalışması talep etmektir. Yıldızname birçok kişinin ilgisini çeken bir yöntem olduğu için günümüzde cafelerde bile yıldıznamenize baktığını söyleyebilen insanlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat manevi sağlığınız için bu tip uygulamalardan uzak durmalı ve işi uzmanlarına bırakmalısınız.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Yıldıznamenin en yaygın kullanım alanı, insanlara manevi konularda çözüm sağlamaktır. Bazen tüm insanlar üzerlerinde çözemedikleri bir şanssızlığın olduğunu, hayatlarındaki hiçbir şeyin istedikleri gibi gitmediğini düşünebilirler. Bazen bu sıkıntılar zaman içinde geçmekteyken bazense uzun süre devam etmektedir.  Eğer yaşadınız sıkıntı uzun zamandır geçmiyorsa ve hatta büyüdüğünü hissediyorsanız, bir uzman medyuma görünme zamanınız gelmiş olabilir. Nasıl yaşadığınız fiziksel problemlerde işin uzmanlarına görünüyorsanız, bu tip manevi problemlerde de işin uzmanı olan medyumlara görünmek gereklidir.

Medyumlar bu gibi durumlarda bazen yıldıznameden yararlanarak yaşadığınız sorunun kaynağını görebilir, hatta gelecekte yaşanması muhtemel olayların bir kısmı hakkında fikir sahibi olabilir.  Daha sonra da çözüm için gerekli olan adımlar atılır. Yıldıznamede sorunlar görüldükten sonra çözüm için nelerin yapılması gerektiğine medyum karar verecektir. Destek alınan medyumun gerçekten işinde uzman olması bu noktada da çok önemlidir. Yıldıznameye baktığını söyleyen ama neye baktığını aslında bilmeyen kişiler sorunun çözümü için hangi adımların atılması gerektiğini bilmeyecektir.

Yaşadığı sorunların üstesinden Yıldızname ile gelen birçok kişiye rastlamak mümkündür. İnsanlar hayatlarında zaman zaman manevi yönden çözülmesi gereken sorunlar yaşayabilir ve bunların çözülmemesi kişiyi zaman içinde daha derin bunalımlara sokabilir. Bu durumdaki kişilerin mutlaka işinde uzman olan medyumlara giderek destek alması gerekmektedir. Yıldızname de bu noktada devreye girer. Gerçekten işinin ehli olan bir medyum sizin doğum tarihiniz ve saatinizle baktığı bir yıldıznameden hakkınızda nelerin yanlış gittiğini, üzerinizdeki uğursuzluğun ne olduğunu ve çözüm için neler yapılması gerektiğini tespit eder.  Daha sonra da bir takım gizli ilimleri kullanarak bu yaşanan sorunların çözüme kavuşmasını sağlar. Yani özet olarak yıldıznamenin doğru eller tarafından kullanıldığında insana gerçekten fayda sağlayan bir yöntem olduğunu; tek yapmanız gerekenin farklı yerlerde yıldıznamenize baktığını söyleyen insanlardan uzak durup konuda yetenekli ve bilgili doğru kişiyi bulmak olduğunu söyleyebiliriz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*