Yıldızname Nedir

Yıldızname Nedir

Yıldızname Nedir?

Yıldızname, konu ile ilgili yeterince bilgisi olmayan kişiler tarafından zaman zaman fal ile karıştırılan fakat gerçekten alanında uzman bir medyum tarafından yapıldığında faldan çok daha farklı olan ve fala göre oldukça net sonuçlar veren bir manevi yöntemdir. Yıldıznamenin kökeni çok eskilere dayanmaktadır. Osmanlı zamanında da yıldıznameye çok sık bakıldığı da bilinmektedir. Yıldızname, uzmanların elinde son derece faydalı sonuçlar ortaya çıkardığı için günümüze kadar varlığını sürdürebilmiştir. Yıldıznameden özellikle manevi yönden sorunlar yaşayan insanların sorunlarının çözümünde sıklıkla faydalanılır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Yıldıznameye Bakmak İçin Ne Gerekir?

Yıldıznameye bakmak için gerekli olan bilgiler arasında yıldıznamesine bakılacak kişinin kendi ismi, annesinin ismi, doğum tarihi ve mümkünse saati bulunmaktadır.  Bir kişinin yıldıznamesine bakmak için bu bilgiler yeterli olacaktır. Peki bu bilgiler kullanılarak yıldıznameye bakıldığında neler görülebilir ve medyumlar hangi alanlarda yıldıznameden faydalanır?

Medyumların yıldıznameye en sık şekilde başvurma nedeni insanların hayatındaki sıkıntıların nedenini anlamaktır. Günümüzde hoşlanmadığı ve hayatının kötü gitmesini istedikleri kişilere büyü yaptıran insan sayısı maalesef fazladır ve birçok kişinin üstünden atamadığı sıkıntının ve hayatlarında kötü giden olayların sebebi budur. Yıldıznameye bakılarak başınızda böyle bir sıkıntı olup olmadığı öğrenilebilir.  Eğer üzerinizde bir büyü varsa, yıldızname ile büyünün kim tarafından ve ne zaman yapıldığı görülebilir. Fakat bu tip bilgilere ulaşılması için yıldıznamenize bakan kişinin mutlaka bu alanda uzman olması gereklidir.

Yıldızname de bir çeşit fal olarak algılandığından günümüzde bu alanlarda yetkinliği olmayan birçok insan yıldızname baktığını söylemektedir. Fakat bu kişilerin baktığı yıldıznameler ile gerçekten değerli sonuçlara ulaşmak mümkün olmayacaktır. Ayrıca uzman bir medyuma başvurduğunuzda yıldıznamenize bakarak yaşadığınız sorunun ne olduğunu tespit etmekle kalmayacak aynı zamanda sorunun çözümü için gerekli adımları atmaya da çalışacaktır. Fakat sorunların çözümü için belli başlı bazı gizli ilimlerin kullanılması gerekebilir. Örneğin üzerinizde büyü olduğu Yıldızname ile görünürse, bu büyüyü bozmak için muska ya da vefk hazırlanması gerekebilir ya da hüddam ilmi kullanılarak üzerinizdeki cin musallatından kurtulmanızın sağlanması gerekebilir. Bunlar sadece alanında uzman olan bir medyumun başarılı şekilde altından kalkabileceği işlerdir. Bu sebeple yıldıznamenize bakılması için kime başvuracağınızı iyi seçmelisiniz.

Yıldızname ile ulaşılabilecek tek bilgi kişinin yaşadığı sıkıntıların nedeni değildir. İnsanlar bazen hayatlarındaki bazı detayları öğrenmek için de yıldıznameye başvurabilirler.  Bu bilgiler arasında hayatınızdaki kişinin (sevgili-eş) size olan sevgisi, aile bireylerinin size karşı hissettikleri gibi duygusal konular olabileceği gibi, iş hayatınızda yaşamanta olduklarınız ve yaşayacaklarınız, karşınıza çıkacak fırsatlar ya da okul hayatınız gibi konular da yer alabilir. Gerçekten başarılı bir medyum tarafından bakılan yıldızname ile bu bilgilerin hepsine ulaşmak mümkün olacaktır. Kısacası, doğru bir kişiden destek alırsanız yıldızname hayatınızda merak ettiğiniz birçok şeye cevap olacaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*