Yıldızname Nasıl Hazırlanır

Yıldızname Nasıl Hazırlanır

Yıldızname Nasıl Hazırlanır?

İnsanların çok eski tarihlerden beri çeşitli konularda bilgi edinmek için başvurdukları çeşitli yöntemler vardır. Bunlardan birisi de yıldıznamedir.

Yıldızname, birçok kişi tarafından basit bir fal türü gibi algılansa da fala göre çok daha derin bir uygulamadır ve daha kesin sonuçlar içerir. Yıldızname farklı amaçlarla kullanılabilir.  İnsanların başında olan musibetlerin neden kaynaklandığını ve buna sebep olan bir kişinin olup olmadığı Yıldızname yolu ile öğrenilebileceği gibi, kişisel hayata dair bir takım bilgileri öğrenmek için de yıldıznameye başvurulabilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Yıldızname kökeni çok eski medeniyetlere uzanan bir manevi yöntemdir fakat gerçekten çok iyi sonuçlar verdiği ve birçok kişiye manevi çözüm sağlama konusunda yardımcı olduğu için günümüze kadar gelebilmiştir. Yıldıznameden gerçekten etkili sonuçlar çıkarabilmek içinse bu işin gerçekten uzmanı olan bir medyuma başvurmak gerekir.

Yıldıznameye Nasıl Bakılır?

Yıldızname oldukça popüler olduğundan gerçekte bu tip ilim isteyen konularla alakası olmayan birçok kişi yıldızname baktığını söylemekte ve insanları yanıltmaktadır. Halbuki yıldızname bir oyun değildir ve herkes yıldıznameye bakamaz. Yıldıznameye bakabilmek için ilim sahibi olmak gerekir. Yıldıznameye bakılırken ebced hesabı gibi farklı ilimlerden yararlanılmakta ve yıldızname gerçek sonuçlarını bu şekilde vermektedir.

Yıldıznameye bakabilmek için bazı bilgilere ihtiyaç vardır. Yıldıznamesine bakılacak kişinin kendi adı, annesinin adı ve doğum tarihi, doğum saati gerekli olan bilgilerdir. Bu bilgilerden hareketle yıldıznameye bakılır.  Bu bilgiler alındıktan sonra ebced hesabı gibi ilimler kullanılarak hesaplamalar yapılır ve sonucunda ulaşılmak istenen bilgiler ortaya çıkar. Yıldızname ile kişinin üzerinde manevi anlamda bir kötülük varsa ortaya çıkarılabilir. Uzman medyumlar yıldıznameyi kullanarak bir kişiinin üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilmektedir. Daha sonra da tespit edilen problemin çözümü için gerekli adımlar atılmaktadır.

Fakat bunların yapılabilmesi için gerçekten ilim sahibi olmak ve yıldızname konusunda uzmanlaşmak gereklidir. Faslı medyum Amir Ahmed,  yıldızname hakkında uzun yıllardır çalışmalar yapan medyumlardan biridir ve baktığı yıldıznameler ile hayatının gidişatına dair bir takım bilgileri öğrenen çok sayıda insan mevcuttur.

Yıldızname ile Hangi Bilgilere Ulaşılabilir?

Yıldızname kullanılarak ulaşılabilecek birçok bilgi vardır. Bir medyuma yıldıznamesine bakılması isteği ile başvuran kişinin isteğine göre çeşitli bilgilere bakılabilir. İnsanların birçoğu yıldıznamesine bakılmasını arkadaşlık ya da aşk ilişkileri hakkında bilgilere ulaşmak için istemektedir. Hayatlarındaki kişilerin kendilerine karşı olan bağlılıklarını ve onlara dair düşüncelerini öğrenmek için yıldızname baktıran insanlar olduğu gibi, iş hayatlarının nasıl gideceğini, başarıya ulaşıp ulaşamayacaklarını, geleceklerinin maddi açıdan nasıl göründüğünü öğrenmek için Yıldızname baktırmak isteyen insanlar da vardır. Bu bilgiler uzman bir medyum tarafından bakılan yıldızname ile net şekilde öğrenilebilir.

Yıldıznamenin tek kullanım alanı bunlar değildir.  Medyumlar yıldıznameyi kullanarak kişinin üzerinde manevi anlamda bir kötülük olup olmadığını, kişinin büyü etkisi altına girip girmediğini öğrenebilir. Bu yüzden yıldıznameye önem verilmelidir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*