Büyüler

Yahudi Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Yahudi büyüsü oldukça eski zamanlara dayanan büyülerin genel adıdır. Yahudi büyüsü denmesinin sebebi bu büyüleri ilk icra eden büyücülerin Yahudi asıllı olmasından kaynaklanmaktadır. Yahudi büyüsü kaynaklarına erişim sağlamak oldukça zordur. Çünkü Yahudi halkı, yaşadıkları toplumlarla entegre olmazlar. Daima izole bir kültüre sahiptirler. Bu da sahip oldukları kaynakların gizemli olmasını sağlamıştır. Yahudilerin en gizli öğretisi olan kabala öğretisi çeşitli tarikatlar tarafından korunmuştur. Yüzlerce yıllık kaynakları hala orijinalliğini korumakta ve bu kaynaklar sır gibi saklanmaktadır. Ancak sınırlı sayıda medyum hocanın erişim sağlayabildiği kaynaklar birçok sırra erişmeyi sağlamaktadır. Kabala kaynaklarına vakıf medyum hocalara metafizik bir dünyanın kapısı açılmış olur. Medyum hocamız, kimsenin göremediklerini görme, duymadıklarını duyma gücüne sahiptir. Ayrıca kendisi havas ilmi sahibi bir medyum hocadır. En zor büyüleri kolaylıkla icra etmektedir.

Yahudi Büyüsü Nedir?

Yahudi büyüsü denince akla tek bir büyü gelmemelidir. Yahudi büyüsü özünde bir büyü kategorisidir. Büyü ritüeli sırasında Yahudiler için kutsal sayılan eşyaların kullanıldığı, dualarının Yahudilerin anadili olan İbrani dilinde hazırlandığı ve Yahudi hüddamların devreye sokulduğu büyülere Yahudi büyüsü denmektedir. Yahudi büyülerinin icrasında kesinlikle İbranice tılsımlı sözler fısıldanmalıdır. Herhangi başka bir dil kullanarak Yahudi büyüsü yaptığını iddia eden kişilere itibar edilmemelidir. Bu nedenle kapısını çaldığınız medyum hocanın İbraniceye iyi düzeyde vakıf olması ve Yahudi hüddamları iyi tanıması gerekmektedir.

Yahudi Büyüsü Neden Yapılır?

Yahudi büyüsü yaptırmak isteyenlerin en sık sorduğu soru, ‘Yahudi büyüsü neden yapılır?’ şeklindedir. Çünkü her büyü türü her derde ve kişiye deva olmamaktadır. Etkili bir büyü için öncelikle doğru büyünün seçilmesi gerekmektedir. Yahudi büyüsü birçok farklı amaçla yapılabilmektedir. Hastaların iyileşmesi, hanenize bereket ve bolluk girmesi, küslerin barışması, sevenlerin kavuşması, karı kocanın arasının düzelmesi, işlerin düzelmesi, manevi huzurun bulunması gibi amaçlarla Yahudi büyüsü yapılabilmektedir. Bu amaçlar iyi niyetle yapılan Yahudi büyüsüdür. Ancak bazı durumlarda kişiler karı kocayı ayırmak, bir kişiyi hasta etmek, bir kişinin işlerinin bozulması, bir ailenin huzurunun bozulması gibi amaçlarla da Yahudi büyüleri yapılabilmektedir. Bu niyetlerle yapılan Yahudi büyüleri kesinlikle kötü niyet barındırır. Birçok medyum hoca bu tür büyüleri yapmaktan kaçınır. Çünkü bu büyülerin icrası son derece zordur. Büyü ritüeli sırasında ağızdan çıkacak herhangi yanlış bir söz büyünün ters tepmesine, büyüyü yapana ya da yaptırana çeşitli belalar gelmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle kesinlikle güvenilir ve kudretli bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir.

Yahudi Sevgi Büyüsü Nedir?

Büyülerin yapılış amaçları arasında genellikle sevgi duygusu yer almaktadır. Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesi, eşinizin size büyük bir sevgiyle bağlanmasını istemeniz son derece normaldir. İlk olarak kendi çabamızla ilişkilerimizdeki sorunları düzenlemeye çalışırız. Ancak bazen bu çabamız karşılığını bulamaz. Bu durumda da manevi çözüm yollarıyla sorunlara çözüm aranmaktadır. Manevi çözümler birtakım ritüeller ve dualardan oluşmaktır. En etkili sevgi büyülerinden biri Yahudi sevgi büyüsüdür. Yahudi sevgi büyüsü, Yahudilerin ana dili olan İbranice dua ve bazı kutsal Yahudi materyallerinin kullanmasıyla yapılan büyülerdir. En sık kullanılan materyal kabala bilekliğidir. Kabala bilekliği herhangi bir bileklik değildir. Merhum İbrani Kraliçesi Rachel’in kırmızı türbe örtüsünden koparılan kırmızı bir iptir. Son derece zor elde edilen bu ip, dualar eşliğinde büyü yaptıran kişinin sol bileğine bağlanır. Büyü sırasında okunan duada büyü yaptıran kişinin adı ile büyü yapılan kişinin adı geçmelidir. Son olarak büyünün gücüne ve etkisine kalpten gelen bir inançla güvenmeniz gerekmektedir. Bileklik bağlandığı anda büyü etkisini göstermeye başlar. En geç 7 günün sonunda sizi sevmesini istediğiniz kişinin hal ve hareketlerinde fark edilir değişimler olur. Böylece kısa sürede sevdiğiniz kişiyle mutlu bir hayatınız olur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Astroloji Nedir?

En Etkili Yahudi Büyüsü Tarifi

Yahudi büyüsü için tek bir tarif söz konusu değildir. Birçok farklı materyalle Yahudi büyüsü yapılabilmektedir. Yahudi büyüsü ritüeli sırasında Yahudilikte kutsal kabul edilen bazı eşyalar kullanılır. Bu eşyalardan kısaca bahsedeceğiz.

Kabala Bilekliği: Kabala bilekliği en çok sevgi ve aşk büyüleri sırasında kullanılır. Bu ip, basit bir kırmızı ip değildir. İbrani Kraliçesi Rachel’in kırmızı türbe örtüsünden kesilerek elde edilen bir iptir. Bu ipin İbranice tılsımlı sözler eşliğinde sol bileğe takılması gerekmektedir. Doğru bir ritüelle takılması durumunda takan kişinin sevdiğine sempatik görünmesini sağlar. Diğer etkileri ise kişinin şansının açılması, nazardan korunması, işinde başarılar elde etmesi, çevresinde popüler bir konuma gelmesi, etrafına pozitif enerji saçması şeklindedir.

Tora Okuma Çubuğu: Yahudi büyüleri sırasında tercih edilen bir diğer materyal Tora okuma çubuğudur. Tora çubuğu herhangi bir metalden değil, özellikle gümüşten üretilmiş olmalıdır. Büyü ritüeli sırasında medyum hocanın tılsımlı sözlerin yer aldığı kabala öğretisi kitabına elini sürmeden sayfaları değiştirmesini sağlamaktadır.

Yedi Kollu Şamdan: Yahudi ritüelleri sırasında en çok tercih edilen materyallerden biri yedi kollu şamdandır. Aynı zamanda dokuz kollu şamdan da sık olarak tercih edilir. Her iki şamdan da Yahudilikte kutsal kabul edilir. Bu şamdanların gümüş ya da altından üretilmiş olması etkilerini artıracaktır. Büyü ritüeli sırasında mum kullanılması durumunda bu şamdanlardan faydalanılır.

Mezuza: Mezuza, İbrani dilinde kapı pervazı anlamına gelmektedir. Yahudilikte kutsal kabul edilen küçük bir kutucuktur. Ahşaptan ya da metalden üretilen bu kutucuk, evin kapısının pervazına monte edilir.  Bu kutucuğun içine çeşitli Yahudi bereket duaları yazılı olan kağıtlar yerleştirilir. Şema Yisrael metinlerinden bölümlerin yazıldığı bu kağıtlar mümkünse saman kağıdına yazılmalıdır. Bu kutu evin dış kapısının pervazına çakılır. Böylece hanenizi kötülükten koruduğuna ve evinize bereket, huzur getireceğine inanır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Manevi Çözümler

Tallit: Tallit, Yahudilikte kutsal kabul edilen bir şaldır. İpek ya da pamuk kumaştan olabilir. Rengi beyaz kumaş üzerine mavi çizgiler şeklindedir. Sadece erkeklerin kullanabildikleri bu şal büyü ritüelleri sırasında sıkça kullanılır. Evinden, eşinden soğumuş olan kocanın eşine bağlanması, çaresiz hastalığa düşmüş olan erkeğin şifa bulması, delirmiş erkeğin akıl sağlığına kavuşması, işleri bozulan erkeğin işlerinin düzelmesi, arasında husumet olan erkeklerin barışması gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Büyü ritüeli sırasında İbranice tılsımlı sözlerle sırlanmış olan tallitin büyü yapılan erkeğin üstüne örtülmesi gerekir. Talliti örtme işlemi sırasında da mümkünse Yahudi duaları okunması tallitin etkisini katlayacaktır. Ancak eğer dua okuma imkanınız yoksa tallit etkisini gösterecektir. Tallitin mümkün olduğu kadar uzun süre erkeğin üzerinde örtülü kalması gerekir ki şifa etkisi artsın.

Kipa: Kipa ya da kippa bir tür başlıktır. Yahudi erkeklerinin dua esnasında kafalarına taktıkları bir çeşit küçük takkedir. Medyum hocamız Yahudi büyüsü sırasında tılsımlı sözleri okurken bu takkeyi takmaktadır. Ayrıca kipayı takan kişinin başındaki belaların gitmesi, zihinsel problemlerinin çözülmesi söz konusudur.

Çok Etkili Yahudi Duası

Yahudi büyüleri sırasında, Yahudi dili olan İbranice dualar okunması gerekmektedir. Arapça, Farsça ya da Türkçe dua okuyarak Yahudi büyüsü yaptığını iddia eden kişilere itibar edilmemelidir. Ancak günlük hayatınızda çeşitli Yahudi dualarını okuyarak size fayda dokunmalarını sağlayabilirsiniz. En sık okunan Yahudi duaları şu şekildedir:

 • Şükür duası: Mode ani lefaneha meleh hay vekayam şeehezarta bi nişmati behemla raba emunateha. (Allah`ım iyi bir uykudan uyanıp gelişmeme ve hayatımı“ öğrenmeme yardım ettiğin için sana şükrederim.)
 • Allah’ın Tek olduğuna dair dua: Şema Yisrael Adonay eloenu Adonay ehad`. (Dinle İsrail, Adonay Allah`ımızdır, Adonay bir tanedir.)
 • Allah sevgisi: Veaavta et Adonay eloeha behol levaveha uvhol hafşeha uvhol meodeha. (Allah`ı bütün kalbimizle, bütün gücümüzle ve bütün varlığımızla seveceğiz. Bugün ve gelecekte, evde ve uzakta, sabahları ve geceleri, Allah`ımızın kelamları bize daima doğru yolu gösterecek.)
 • Allah’ım iyi uykumdan uyanıp büyümeme ve hayatı öğrenmeme yardım ettiğin için sana şükürler olsun.
 • Yağmur ve bereket duası: Allah’ım yağmurun için, ışık için, sevinç için, huzur için, iyi haberler için, şarkı için, iyilik için, bereket için yağmurun yağmasını sağla.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Havas İlmi Nedir?

Yahudi Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Her ne kadar emek verirse versin isteklerine erişemeyen kişiler büyü yoluna başvurmaktadır. Bu büyüler arasında en etkili olanlar Yahudi büyüleridir. Yahudi büyüleri iki yönde etki eden büyülerdir. Yapılış amacına göre iyi ya da kötü niyetle Yahudi büyüleri yapılabilmektedir. Bu nedenle Yahudi büyüsünün belirtileri nelerdir sorusunun cevabı tam olarak belli değildir. Yapılan büyü iyi niyetle yapılmışsa güzel sonuçlar, kötü niyetle yapılmışsa kötü sonuçlar ortaya çıkacaktır.

 • Yapılan Yahudi büyüsü, bir kişiyi aşık etmek amacıyla yapılmışsa büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye doğru çekilir. Durmadan o kişiyi düşünür. Büyü yaptıran kişiye ulaşmak için her yola başvurur. Büyü yaptıran kişiyle aynı ortamda olduğunda daha huzurlu ve mutlu bir ruh haline girer. Büyü yaptıran kişiden uzak kalmışsa sinirli ve mutsuz bir kişiliğe bürünür. Büyü yapılan kişi geceleri uyuyamaz, sadece o kişiyi düşünür, rüyasında sık sık büyü yaptıran kişiyi görür. Kulağına büyü yaptıran kişinin adının fısıldandığını hisseder. Büyü yaptıran kişinin varlığı önem kazanır, o kişi olmadan hayatımı sürdüremem fikri oluşur. Bunun sonucunda dayanamaz ve büyü yaptıran kişiyle bir ilişkiye başlamak için adımlar atar.
 • Yapılan Yahudi büyüsünün amacı evine ve ailesine karşı ilgisiz olan kocaya yapılmışsa kısa sürede etkilerini göstermeye başlar. Büyü yapılan koca karısına aşla bağlanır, karısının sözünü dinler, karısına mutlu olacağı sürprizler yapar, özel günleri unutmaz, daima bu özel günleri kutlar. Karısını ve çocuklarını mutlu etmekten başka bir şey düşünmez hale gelir. Gün içinde karısını arar, halini vaktini sorar. İşi yoksa evinden ayrılmaz.
 • Yapılan Yahudi büyüsü, evli erkeği eşinden ayırarak, başka bir kadına aşık etmek için yapılmışsa kötü etkileri ortaya çıkar. Büyü yapılan koca evine gitmek istemez, karısıyla cinsel hayatı son bulur, karısı gözüne çirkin gelir. Karısına kötü davranmaya ve hatta şiddet uygulamaya başlar. Eşinin el lezzetini beğenmez, yaptığı yemekleri yemek istemez. Geceleri karısıyla aynı odada bile uyumaktan kaçınır. Karısının kokusu bile onu rahatsız eder.
 • Yapılan Yahudi büyüsü, hanenize bolluk ve bereket getirmesi nedeniyle yapılmışsa kısa sürede o evdeki maddi sıkıntılar son bulur. Büyü yapılan evde her gün güzel yemekler yenir, borçlar kolaylıkla ödenir, eskiyen eşyalar değiştirilir.
 • Yapılan Yahudi büyüsü, hasta kişiye çare bulmak amacıyla yapılmışsa hasta kişi kısa zamanda hastalıklarından kurtulur.
 • Yapılan Yahudi büyüsü, akıl sağlığından olmuş kişinin psikolojisinin düzelmesi için yapılmışsa o kişinin psikolojisi kısa sürede düzelir. Delirme belirtileri son bulur. Büyünü etkisiyle kişi normal bir insan gibi hayatını sürdürmeye devam eder.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu