Büyüler

Tırnak Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan tırnak büyüsü, hem ayırma hem de aşık etme amaçlarıyla yapılabilmektedir. Bilinen en etkili büyüler arasında yer almasından dolayı çok sık tercih edilmektedir.

Tırnak Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü yapılış amacına göre anlam kazanmaktadır. Birini kendine aşık etme amacıyla yapıldığında ak büyü kabul edilmektedir. Ancak evli ya da nişanlı çiftlerin arasını bozmak için yapıldığı taktirde kara büyüler arasında yer alır. Bu nedenle tırnak büyüsünün yapılış niyeti çok önemlidir. 

Cin Tırnağı Büyüsü Nedir?

Tırnak büyüsü çeşitlerinden biri olan cin tırnağı büyüsü kara büyüler arasında yer alır. Son derece tehlikeli bir büyü olan cin tırnağı büyüsü evli ve özellikle çocukları olan çiftleri ayırmak için yapılmaktadır. Bilindiği gibi toplumumuzda boşanmak, hele ki çocuk olan evlilikleri sonlandırmak çok korkulan bir durumdur. Mutlu yuvaların yıkılması, çocukların anne ya da babalarından ayrı büyümesi istenmeyen durumlar arasında yer alır. Bu nedenle evlilikleri bitirmeye yönelik büyüler son derece tehlikelidir. Normal tırnak büyülerinden farklı olarak, daha tesirli olduğundan dolayı bu durumlarda cin tırnağı büyüsü uygulanmaktadır. Cin tırnağı büyüsü sadece işin uzmanı medyum hocalar tarafından yapılabilmektedir. Cin tırnağı büyüsü, aktarlarda kolayca bulunabilen cin tırnağı otu kullanılarak yapılır. Cin tırnağı otu, şekli itibariyle tırnağa benzemesinden dolayı cin tırnağı büyüsünde sık sık tercih edilmektedir. Medyum hoca, cin tırnağı otunu çeşitli tılsımlı sözler eşliğinde kaynatır. Daha sonra suyunu süzerek size teslim eder. Bu suyun bir gece dinlendirildikten sonra büyü yapılacak kişiye içirilmesi gerekir. Tüm suyu içirmek şart değildir. Bir yudum kadar içirilmesi ya da başka bir içeceğine karıştırılarak içirilmesi yeterli olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişilerin evliliklerini sonlandırabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü ile Aşık Etmek Mümkün Müdür?

Tırnak büyüsünün en sık tercih edilme sebebi aşık etmektir. Bağlama büyüsü olarak da tercih edilen tırnak büyüsü son derece etkili bir büyüdür. Tırnak ile yapılan aşık etme büyüsü çok kısa sürede etkilerini göstermeye başlar. Aşık olması istenen kişi, sürekli sizi düşünmeye, sizi aramaya, sizinle bir araya gelmeye çalışır. Bu kişi rüyasında sık sık sizi görür. Sizinle ilgili evlilik hayalleri kurar. Böylece kısa süre içinde size karşı adımlar atmaya başlar.

Tırnak Büyüsü Kimlere Yapılır?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere tırnak büyüsü ilişkisi olan kişilere ya da yeni bir ilişkiye başlamak istenen kişilere yapılmaktadır. Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kişiye amacınıza göre tırnak büyüsü yaptırmak mümkündür. 

 • Kendinize bağlamak istediğiniz kadın ya da erkeğe,
 • Arası bozulan evli veya nişanlı çiftlerin arasını düzeltmek için karı ya da kocaya,
 • Barışmasını istediğiniz arkadaşlara,
 • Arasının düzelmesini istediğiniz akrabalara,
 • Ayrılmasını istediğiniz evli ya da nişanlı çiftlerden kadın ya da erkeğe,
 • Arasının bozulmasını istediğiniz arkadaşlara, dostlara,
 • Kavga etmesini istediğiniz gelin, kaynana, elti, görümce gibi kişilere,
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kabala Büyüsü

tırnak büyüsü yapılabilir. Ancak bazı kişilere tırnak büyüsü yapılamamaktadır. Bu kişiler; doğuştan iki gözü de kör olan kimseler, son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış kimseler, kırklı bebeği olan lohusa kadınlar, ikiz kardeşi olan kişiler, henüz buluğ çağına gelmemiş çocuklar olarak sıralanabilir.

Tırnak Büyüsü Yöntemleri Nelerdir?

Tırnak büyüsü, büyü ritüeli sırasında tırnak materyalinin kullanıldığı büyülerdir. Birçok farklı yöntemle tırnak büyüsü yapmak mümkündür. En yaygın yöntem tırnağın suda bekletildikten sonra yakılması ve kişiye yedirilmesi şeklindedir. Bu yöntem sağlık açısından bazı riskler taşır. Aynı zamanda büyü yapılacak olan kişiye ulaşmak, ona bir şeyler yedirip içirmek mümkün olmayabilir. Bu durumda tırnak büyüsü tercih edilmemelidir. Bir diğer tırnak büyüsü yöntemi, bağlanmak istenen kişinin adının baş harfinin yüzük parmağındaki tırnağa yazılması şeklindedir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta harfin Arap alfabesi ile yazılmasıdır. Tırnağa yazı yazmak için kullanılan kalemin özel olması gerekmektedir. Harfin uzun süre silinmemesi gerekmektedir. Tırnak uzadıkça uçtan kesilir ve harf tamamen yok olduğunda büyü ritüeli tamamlanmış olur. Görüldüğü üzere tırnağa harf yazmak suretiyle yapılan tırnak büyüsü son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır. Ancak etki süresi tırnak yedirme yoluyla yapılan tırnak büyüsüne oranla çok daha uzun sürmektedir.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü yapılış ritüeli son derece zor bir büyüdür. Tırnak büyüsü, büyü yapılacak olan kişiye tırnak yedirerek yapılır. Doğru bir ritüel uygulanmadığı taktirde çeşitli sağlık sorunlarına neden olabildiğinden dolayı kesinlikle işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Öncelikle güvenilir bir medyum hocaya danışılır. Medyum hocanın yönlendirmesi ile tırnak büyüsü ritüeli başlatılır. Büyü yapılacak olan kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi bilgileri medyum hocaya eksiksiz bir şekilde aktarılır. Tırnak büyüsü yapımında kullanılan tırnak kesinlikle büyü yapılacak kişiye ait olmalıdır. Bu kişilerin mümkünse sol orta ve serçe parmaklarına ait olan tırnak parçaları alınır. Medyum hocanın tılsımlı sözler okuyarak hazırlamış olduğu sirke ve tuz karışımıyla hazırlanmış özel bir suya konarak, bir gece mayalanmaya bırakılır. Daha sonra tırnak parçaları sudan çıkarılarak tamamen kuruyana kadar bekletilir. Kuruyan tırnaklar tılsımlı sözler eşliğinde yakılır. Tırnak yakma işlemi sırasında çeşitli tütsüler yakılması büyünün daha etkili olmasını sağlayacaktır. Büyü ritüeli tamamlandıktan sonra hazırlanan tırnak büyü yapılacak kişiye yedirilir. Tırnak çok küçük parçalara ayrıldıktan sonra kişinin yiyeceğine ya da içeceğine katılarak yedirmek mümkündür. Çok küçük bir parçanın yedirilmesi kâfi olacaktır. Bu şekilde tırnak büyüsü ritüeli tamamlanmış olur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Sabun Büyüsü

Tırnak Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Tırnak büyüsü yapılış amacına göre kısa sürede etkilerini göstermeye başlayan en etkili büyülerin başında gelmektedir. Tırnak büyüsünün etkileri şu şekilde sıralanabilir;

 • Hiç sevmediğin kişiyi durmadan düşünmek, o kişiyle bir araya gelmeye çalışmak,
 • Küs olduğun kişiyle barışmak istemek,
 • Kavgalı olduğun kişiye karşı kalbinin yumuşaması,
 • Her gece rüyada aynı kişiyi görmek,
 • Sürekli aynı kişiyi düşünmek,
 • Bir anda eşinden soğumak,
 • Sebepsiz yere sevdiği insanla kavga etmek,
 • Sürekli uyumak istemek ya da gece sık sık korkuyla uyanmak,
 • Aşırı iştahsızlık ya da çok fazla yemek yemek,
 • Sebepsiz yere istifrağ etmek.

Tırnak Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Tüm büyüler için geçerli olan bir kaide vardır ki, o da büyülerin işin ehli kimseler tarafından yapılmasıdır. En kolay görünen basit ritüellerden tutun da en tehlikeli kara büyülere kadar tüm büyüler kesinlikle uzman medyum hocalar tarafından yapılabilir. Bu nedenle tırnak büyüsü yaptırmak için de bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Danıştığınız medyum hocanın güvenilir olmasına dikkat etmelisiniz. Havas ilmine vakıf, doğru duaları bilen, kabiliyeti doğuştan gelen, hüddamlarla iletişime geçebilen, metafizik aleme hükmedebileni kudretli bir medyum hocaya güvenebilirsiniz. Böyle bir medyum hoca bulmak için de yapmanız gereken tecrübesine, geçmiş deneyimlerine, şifa bulduğu kimselere bakmak gerekir. Medyum Mehran Hocamız tüm bu konularda kendini ispat etmiş güvenilir bir hocadır. Kendisi dünyevi alemi önemsemeyen, kendini insanlara hizmet yoluna adamış bir zattır. Bu açıdan her türlü soru ve sorununuz için hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Hayatta karşılaştığı sorunlara çare olarak büyü yoluna başvuran çoğu kişi büyüyü son çare olarak tercih etmektedir. Tüm çabaları, yılların verdiği sıkıntılardan bıkan kimseler büyü yaptırmaktadır. Bunca emek ve sabırdan sonra büyü yaptırdıktan sonra büyünün hızlıca etkilerini göstermesi istenmektedir. Bu son derece normal ve insani bir duygudur. Ancak sabır büyü ritüelinin en önemli parçasıdır. Aceleci olmak, büyü ritüelini eksik yapmak gibi durumlar büyünün hiç etki etmemesine sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle büyünün uygulanışı ve etkilerini göstermesi durumlarında sabırlı olmak gerekmektedir. Tırnak büyüsü, tırnak parçasının büyü yapılan kişiye yedirilmesi ile etkilerini göstermeye başlayan etkili bir büyüdür. Genellikle bir şeyin yedirilmesi ya da içirilmesi yoluyla yapılan büyüler en hızlı etki gösteren büyüler arasında yer almaktadır.

Tırnak Büyüsü Zararlı Mıdır?

Tırnak büyüsü ritüelinin aşamalarından biri de büyüde kullanılan tırnağın kişiye yedirilmesidir. Bu son derece riskli bir yöntemdir. Bu nedenle bu büyüyü tercih ederken çok dikkatli olunmalıdır. Kesinlikle işin ehli bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Evde, kendi kendinize yaptığınız tırnak büyüsü kişide çeşitli sağlık sorunlarına sebebiyet verebilir. Ayrıca yanlış dualar ya da uygulamalar nedeniyle büyü hiç etki etmeyebilir ya da ters tepebilir. Yanlış bir şekilde yapılan tırnak büyüsünü etkilerini düzeltmek çok zordur. Hatta bazen geri dönülemez zararlar verebilmektedir. Bu nedenle güvenilir, tecrübeli bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Tırnak Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Büyü yapmak kadar, yapılmış bir büyüyü bozmak da maharet gerektirir. Hatta büyüleri bozmak, çoğu kez yapmaktan daha zor bir iştir. Büyü bozmak için öncelikle yapılması gereken bir büyü olup olmadığını tespit etmektir. Tırnak büyüsü, yapılış amacına göre sevenleri ayırmak ya da sevdiğine kavuşmak gibi etkilere sahiptir. Kendinizde, eşinizde, sevgilinizde ya da çevrenizdeki herhangi bir kişide tırnak büyüsü olup olmadığını anlamak için yukarıda saydığımız etkilerin var olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Mutlu bir yuva bir anda dağılmışsa, birinden nefret eden kişi bir anda o kişiye aşık olmuşsa ya da bir kişide dalgınlık, halsizlik, uykusuzluk, iştahsızlık gibi bazı sorunlar baş göstermişse ortada bir büyü olduğundan şüphelenilebilir. Ancak şüphe üstüne büyü bozma eylemi gerçekleştirilemez. Büyü bozmak için kesinlikle büyü olup olmadığından emin olmak gerekmektedir. Bu nedenle büyü olduğundan şüphe ettiğiniz anda kudretli bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hocaya dürüstlükle gerekli bilgileri verdikten sonra, medyum hoca sahip olduğu havas ilmini devreye sokarak büyü kontrolü yapar. Kendisine yardımcı olan cinlerden bilgiler alır. Eğer mümkünde büyü yapıldığından şüphe ettiğiniz kişiyle medyum hocanın görüşmesini sağlayabilirsiniz. Bu durumda medyum hoca, daha kolay ve hızlı bir şekilde büyü tespitinde bulunur. Medyum hoca tırnak büyüsü yapıldığını tespit ettiği anda büyü bozma ritüelini başlatır. Tırnak büyüsü, kişiye büyüde kullanılan tırnağın yedirilmesi yoluyla yapıldığından dolayı bozulması çok zordur. Çünkü söz konusu büyü materyalinin bulunup yok edilmesi mümkün değildir. Tırnak çok küçük bir parça olarak yedirildiğinden dolayı sindirim sistemi yoluyla vücuttan atılmış ya da midede kalmış olabilir. Medyum hoca her iki ihtimale karşı büyü bozma etkisine sahip bir sıvı hazırlar. Bu sıvıyı hazırlarken çeşitli tılsımlı sözler okur. Medyum hocanın hazırlamış olduğu sıvının büyü yapılan kişiye içirilmesi yoluyla büyü bozma ritüeli tamamlanmış olur. Büyünün etkilerinin yok olması için birkaç gün beklemek gerekmektedir. Genellikle 3 ya da 7 gün içinde büyü tamamen bozulmuş olur.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu