Büyüler

Süryani Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Kökleri çok eski zamanlara dayanan Süryaniler, ülkemizin birçok farklı yerinde yaşamaktadırlar. Süryani halkının sahip olduğu kadim bilgiler sayesinde birçok farklı büyü yapılmaktadır. Bu yazımızda sizlere Süryani büyüleri ile ilgili ayrıntılı bilgileri vereceğiz.

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü, yüzyıllar önce Süryani medyum hocalar tarafından yapılan büyülerin genel adıdır. Birçok farklı Süryani büyüsü yapılmaktadır. Süryani aşk büyüsü, Süryani bağlama büyüsü, Süryani papaz büyüsü, Süryani duası bunlardan birkaçıdır. En çok tercih edilen Süryani büyüsü türü, aşk ve evlilik hayatındaki sorunları düzelmeye yönelik olanlardır. Süryani büyüsü, doğru bir ritüelle yapıldığı taktirde çok tesirli sonuçları olan bir büyüdür. Bu nedenle ülkemizde oldukça sık olarak tercih edilmektedir.

Süryani Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Süryani büyüsünü kesinlikle medyum hocalar yapabilir. Ancak her medyum hoca Süryani büyüsü yapmaya ehil değildir. Çünkü Süryani büyüsü yapmak için medyum hocanın aile kökeninde Süryani kanı olması gerekmektedir. Anne ya da baba tarafından bir Süryani atası olması gerekmektedir. Süryanilerin çok yoğun olarak yaşadıkları ülkemizde birçok kişinin kökeninde Süryanilik mevcuttur. Bu nedenle Süryani büyüsü yapmaya ehil çok sayıda medyum hoca bulunmaktadır. Siz de güvenilir, hakkında olumlu yorumlar yapılan bir medyum hocaya danışarak Süryani büyüsü yaptırabilirsiniz.

Süryani Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bir büyünün kesin ve hızlı tesir etmesi için ilk olarak doğru bir ritüelle yapılması önem arz etmektedir. Büyü yapılırken büyüye uygun materyaller kullanmak, doğru duaları okumak ve en önemlisi kudretli bir medyum hocaya yaptırmak oldukça önemlidir. Medyum hocanın devreye soktuğu dünya dışı varlıkların gücü de son derece etkilidir. Metafizik dünyaya hükmetmeye yeteneği olmayan medyum hocaların yapmış olduğu büyüler genellikle etki etmemektedir. Bu nedenle güvenilir bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Medyum hoca dileğinize uygun bir büyü ritüeli belirler. İçinde dileğinizin, adınızın ve büyü yapılacak olan kişinin adının geçtiği tılsımlı sözler hazırlar. Bazı durumlarda büyü yapılacak kişiye çeşitli yiyecekler yedirilmesi, kokular sürülmesi ya da içecekler içirilmesi gerekebilir. Medyum hocamız bu konuda sizlere yol gösterici bilgiler verecektir. Bazen de büyüde kullanılan duanın muska şeklinde muhafaza edilmesi gerekebilir. Bu durumda da muskanın muhafazası konusunda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Süryani Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Süryani büyüsü yapılış amacına göre birçok farklı etkiye sebebiyet vermektedir. En yaygın tercih edilen Süryani aşk büyüsünün etkileri genellikle olumlu yönde kendini göstermektedir.

Görüldüğü gibi Süryani büyüsü kötü herhangi bir etkiye sahip olmayan bir büyüdür. Bu açıdan ak büyüler kategorisinde yer alır.

Süryani Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Süryani büyüsü genellikle iyi niyetlerle yapıldığından dolayı herhangi olumsuz bir yan etkisi söz konusu değildir. Büyü yapılan kişinin kalbinde yer etmek, kötü huylarının kaybolması gibi olumlu etkileri daha baskındır. Ancak çok nadir durumlarda büyü yapılan kişide kısa süreli halsizlik, aşırı uyku hali, dalgınlık, iştahsızlık, gece çok fazla rüya görme gibi etkileri söz konusu olabilmektedir. Ancak bunlar büyünün tutması anlamına geldiğinden endişeye kapılmamalıdır. Herhangi kalıcı bir yan etki olmayacağından emin olabilirsiniz. Zamanla bu etkilerin yok olduğunu göreceksiniz. Aksine büyü yapılan kişi size karşı oldukça canlı, muhabbet dolu davranışlar sergilemeye başlar. Daha yumuşak huylu olur. Neşeli, eğlenceli bir insana dönüşür. Kısacası yan etkiler değil, aksine olumlu etkiler kalıcı olur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Süryani Büyüsü Kaç Günde Tutar?

Büyülerin etki süreleri çeşitli etkenlere bağlı olarak farklılık göstermektedir. Büyüyü yapan medyum hocanın gücü, büyü yaparken kullanılan materyaller, büyü için okunan dualar, büyüyü yaptıran kişinin büyüye inancı, büyü için devreye sokulan metafizik varlıklar gibi unsurlar önemli yer tutmaktadır. Bu unsurlara bağlı olarak büyü anında etki edebildiği gibi, aylar sonra etkisini göstermesi de söz konusu olabilmektedir. Tüm bu unsurlardan en önemlisi medyum hocanın gücüdür. Yetersiz bir medyum hocanın yaptığı Süryani büyüsü hiçbir etki yaratmayacaktır. Bu nedenle Süryani büyüsü yapmaya gücü yetecek, kendini ispatlamış, kökeninde Süryani kanı olan bir medyum hocadan yardım almak germektedir.

Süryani Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk hayatındaki sorunlara çare arayan milyonlarca kadın ve erkek büyü yoluna başvurmaktadır. Büyü, toplumda kötü bir algı oluşturmuş olsa da bu oldukça yanlış bir durumdur. Esasında büyü bir manevi çözüm yoludur. Büyü ile insanları sağlıklarından etmek, delirtmek, iflas ettirmek, boşatmak ve hatta öldürmek elbette mümkündür. Ancak bu amaçlarla yapılan büyüler oldukça azdır. En fazla büyü yapılma amacı aşk ve sevgi konularındadır. Yani çoğu kişi yuvalarına mutluluk ve huzur gelmesi, yeni yuvaların kurulması, hanelere bereket girmesi amaçlarıyla büyü yoluna başvurmaktadır. Süryani aşk büyüsü de bu büyüler arasında en etkili olanların başında gelmektedir. Süryani aşk büyüsü, Süryani medyum hocalar tarafından yapılan aşk büyüsüdür. Aşk hayatındaki sorunların çözülmesi, yeni aşkların başlaması amaçlarıyla yapılmaktadır. Süryani aşk büyüsü kesinlikle kötü amaçlarla yapılamaz. Evli çiftleri ayırmak, evli erkeği bağlamak, mutlu ilişkileri sonlandırmak gibi amaçlarla yapıldığı taktirde ya hiç etki etmez ya da ters teper. Böyle bir amacınız varsa Süryani büyüsü dışında bir büyüye başvurmanız gerekir.

Süryani Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Süryani aşk büyüsünün yapılış ritüeli oldukça karmaşıktır. İşin ehli medyum hocaların vakıf olduğu bu ritüelin uygulanışı çok önemlidir. Doğru bir uygulama ile kısa sürede, etkili sonuçlar alınması mümkündür. Süryani aşk büyüsünde ruhani varlıklar devreye sokulur. Medyum hoca sizin ve size bağlanmasını istediğiniz kişinin adının geçtiği bir Süryani aşk duası hazırlar. Bu dua vasıtasıyla medyum hocaya yardımcı hüddamlar devreye girer. Bu hüddamlar bağlanmasını istediğiniz kişinin kulağına sizin isminizi fısıldar. Süryani aşk büyüsünün etkisine giren kişi, durmadan sizi düşünmeye başlar. Gecesi gündüzü siz olursunuz. Rüyasında sizi görür. Size ulaşmak için her yolu dener. Böylece Süryani aşk büyüsünün etkisini kısa sürede görmüş olursunuz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Cin Musallatı

Süryani Aşk Büyüsü Etkili Midir?

Sevdiği kişiye kavuşmak için son çare olarak büyüye başvuran kişiler büyünün etkili olduğundan emin olmak istemektedir. Bu konuda aklınızda şüpheler olması son derece doğaldır. Çünkü büyü işlerinde ehil olmayan, ticari amaçlarla insanları sömüren binlerce kişi vardır. Bu kişilere denk gelindiği taktirde hem maddi hem de manevi olarak sömürülmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle etkili bir Süryani aşk büyüsü için öncelikle güvenilir, kendini ispatlamış bir medyum hocaya danışmak gerekmektedir. Doğru bir şekilde yapılan Süryani aşk büyüsü ilk andan itibaren olumlu etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Süryani Büyüsü ile Terk Eden Kocayı Geri Getirmek Mümkün Müdür?

Evliliklerde hem kadın hem de erkek tarafından kaynaklı olarak birçok sorun yaşanabilmektedir. Ancak genellikle sorunlar kocanın eviyle, eşiyle, çocuklarıyla yeterince ilgilenmemesinden kaynaklanmaktadır. Birçok evlilikte erkek eşini aldatmakta, hatta başka bir kadın uğruna yuvasını dağıtmaktadır. Bu durumda kalan kadınlar için boşanmak tek çare haline gelmektedir. Ancak arada çocukların olması, eşini her şeye rağmen sevmek gibi nedenlerle birçok kadın boşanma yolunu tercih etmemektedir. Yuvasını kurtarmak için eşiyle arasını düzeltmenin yollarını aramaktadır. Bu durumda en çok tercih edilen yollardan biri büyü yaptırmaktır. Kadim zamanlardan bu yana yapılan Süryani büyülerinden biri de terk eden, başka kadına giden kocayı geri getirme büyüsüdür. Kocasının geçici heveslerle başka kadınlara gitmesini istemeyen kadınlar, kocalarını bu durumdan kurtarmak amacıyla Süryani bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Süryani geri getirme büyüsü yapıldığı andan itibaren olumlu etkilerini göstermeye başlar. Evinden, eşinden soğuyan koca büyük pişmanlıklar yaşamaya başlar. Aklını çelen diğer kadından soğur. Yuvasını kurtarmak, evine dönmek için çareler arar. Bu yönde değişimler gördüğünüzde Süryani geri getirme büyüsünün etki ettiğini anlamış olursunuz.

Süryani Büyüsünün Dinimizdeki Yeri Nedir?

Dinimiz, büyü işlerine kesin bir şekilde karşıdır. Hiçbir şekilde büyü yoluna başvurulmamasını emreder. Bu nedenle Süryani büyüsünün dinimizde herhangi bir yeri yoktur. Çünkü büyü her ne kadar iyi niyetle de yapılmış olursa olsun, kişinin akıl ve ruh sağlığı üzerinde metafizik yollarla etki etme yöntemidir. Dinimiz, dileklerin gerçekleşmesi için emek, dua ve ibadet yollarını önermektedir. Bu nedenle medyum hocamız kendisine başvuran kişilere öncelikli olarak ibadet ve dua konusunda yardımcı olmaktadır. Çoğu kez kendisine başvuran kişiler başkalarının yapmış olduğu kara büyülerin etkisinden kurtulmak amacıyla gelmektedir. Zor durumdan kurtulmak için son çare olarak büyü bozdurma, karşı büyü yaptırma yollarını tercih eden birçok kişi vardır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Ermeni Büyüsü

Süryani Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mıdır?

Süryani büyüsü doğru ritüel, dua ve materyaller kullanılarak hazırlanmışsa etkileri kalıcı olmaktadır. Tam olarak yapılan Süryani büyüsü kişinin ömrünün sonuna kadar kalıcı etki yaratır. Yani Süryani büyüsü ile kurduğunuz ilişki hiçbir sorunla karşılaşmadan bir ömür devam eder. Ancak büyü konusu sırlı bir iştir. Büyü yaptırdığınızı en yakınınızdaki kişilere dahi söylememeniz gerekir. Herhangi bir şekilde büyü yaptırdığınızın fark edilmesi durumunda büyünün bozulması için bir medyum hocaya gidilebilir. Ya da karşı bir büyü yapılarak kurmuş olduğunuz mutlu ilişki bozulabilir. Büyü konusunu son derece gizli tutmanız bu açıdan çok önemli yer tutmaktadır.

Süryani Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Süryani büyüsü yapımında olduğu gibi bozulmasında da Süryani kökenli bir medyum hocadan yardım almak zorunludur. Süryani büyüsü de diğer tüm büyüler gibi bozulma işlemine tabi bir büyüdür. Öncelikle kendinizde ya da çevrenizde herhangi bir kişide Süryani büyüsü olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bunun için bir medyum hocaya danışmanız gerekir. Medyum hoca sizden aldığı bilgileri kullanarak Süryani büyüsü yapılıp yapılmadığını kesin olarak tespit eder. Eğer gerçekten bir Süryani büyüsü yapılmışsa büyü bozma işlemi başlatılır. Süryani büyüsünün yapımında kullanılan materyal tespit edilir. Mümkünse bu materyal bulunup yok edilir. Eğer bir şeyin yedirilip içirilmesi ile Süryani büyüsü yapılmışsa o şeyin etkisini yok edecek bir yiyecek ya da içecek hazırlanır. Bir cinin devreye sokulmasıyla büyü yapışmışsa, medyum hoca kendisine yardımcı olan cinleri devreye sokar ve karşı tarafın cinini etkisiz hale getirir. Bir dua ile Süryani büyüsü yapılmışsa karşı dua hazırlanır. Eğer bu yöntemler etki etmiyorsa, medyum hocamız dileğinize uygun yeni bir büyü ritüeli hazırlar. Böylece bozulmasını istediğiniz büyünün zıttı yönde etkiler ortaya çıkar. Görüldüğü gibi Süryani büyüsünün bozulması son derece titizlik gerektiren, karmaşık bir ritüeldir. Bu nedenle kesinlikle bir uzman medyumdan yardım almanız gerekmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu