Büyüler

Sevgi Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İnsanların hayatlarının her alanında sevgi en önemli role sahip duygudur. Doğumumuzdan itibaren sevgiye ve ilgiye ihtiyaç duyarız. Hayatımızın ilk yıllarında ailemizin sevgisi, ilerleyen yaşlarda arkadaşlarımı ve en nihayetinde aşık olduğumuz insanın sevgisi bizim için büyük önem arz eder. Birçok kişi sevgi ile ilgili sorunlarını düzeltmek için her türlü yolu denemektedir. Bu yollardan en çok tercih edileni ise manevi çözümlerdir. Büyü olarak da adlandırılan manevi çözümler en umutsuz durumlarda bile insanlara umut olmaktadır. Ailenizdeki sevgisiz ortamı düzeltmek, eviyle ilgilenmeyen eşinizin ilgilenmesini sağlamak, arkadaşlarınızın sizi daha çok sevmesini sağlamak amaçlarıyla sevgi büyüsü yapılmaktadır.

Sevgi Büyüsü Nedir?

Sevgi büyüsü, arası bozulan ya da uzun yıllardır aralarında sevgiyle ilgili sorunlar yaşayan insanların tercih ettiği bir büyüdür. Sevgi büyüsüne en çok başvuran kişiler genellikle arası bozulan çiftlerdir. Arası bozulan karı koca, çocuğunun yuvasını kurtarmak isteyen anne babaların en çok başvurduğu yöntem sevgi büyüsüdür. Sevgi büyüsü ayrıca diğer sosyal ilişkiler için de yapılmaktadır. Sevgi büyüsü iyi niyetle yapılan ak büyülerden biridir. Asla ama asla kötü niyetlerle yapılamamaktadır. Evli çiftleri ayırmak, gelin kaynana arasını bozmak, evli erkeği bağlamak, nişanlı kişiyi ayırmak gibi amaçlarla yapılamaz. Bu nedenle sevgi büyüsü yaptırırken içiniz rahat olabilir.

Sevgi Büyüsü Kimlere Yapılır?

Sevgi ve aşk büyüleri tüm büyüler arasında en çok tercih edilen büyülerin başında gelmektedir. Sevgi büyüleri genellikle evlilikleri kötü giden eşlere yapılmaktadır. Bu eşler hala evli ya da boşanmış olabilir. Yüzük atmış olan nişanlılar, ayrılan sevgililer de sık sık sevgi büyüsüne başvurmaktadır. Eşine ve çocuklarına şiddet uygulayan kocanın bu huyundan vazgeçmesi için de sık sık sevgi büyüsü yapılmaktadır. İş yerinde ya da okulda sevilmeyen kişilerde arkadaşları tarafından sevilmek amacıyla sevgi büyüsüne başvurur. Kısacası sevgi bağıyla ilgili her konuda ve her kişiye sevgi büyüsü yapılabilir. Ancak evli çiftleri ayırmak için sevgi büyüsü yapılması mümkün değildir.

Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgi büyüsü, diğer tüm büyüler gibi yapımında özel tekniklerin kullanıldığı bir büyüdür. Uygulanan ritüeller, kullanılan malzemeler ve okunacak dualar özel olarak hazırlanmalıdır. İnternette ya da dua kitaplarında hazır olarak verilen sevgi büyüsü tarifleri maalesef ki size özel değildir. Genel bir özellik taşıyan bu tarifler genellikle yanıltıcı nitelik taşımaktadır. Doğru bir sevgi büyüsü duasında öncelikle sizin, sevdiğiniz kişinin adı ve amacınız geçmelidir. Bu duanın gizli ve uygun bir ritüelle okunması gerekmektedir. Yanlış bir şekilde icra edilen sevgi büyüsü istenmeyen bazı sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Bu tür sevgi büyüleri hiçbir etki etmeyebilir, ters etki ederek sevdiğiniz kişinin sizden daha fazla soğumasına sebep olabilir. Yanlış yapılan sevgi büyüsünün etkilerini düzeltmek çok zor ya da imkansız olabilir. Bu nedenle sevgi büyüsü yapmak için uzman bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kilit Büyüsü

Evde Sevgi Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Birçok büyü medyum hocanın bire bir nefesi ve ellerinden çıkacak tılsımlı yazılara bağlı olarak etki etmektedir. Ancak medyum hocanın makamına gitmenin mümkün olmadığı bazı durumlar söz konusu olabilir. Bu durumlarda medyum hocaya ulaşarak kendisine meramınızı telefon yoluyla anlatabilirsiniz. Medyum hoca da duruma göre uzaktan sizin için etkili bir büyü ritüeli gerçekleştirebilir. Bazen de sizin de bu ritüeli evde tekrarlamanız gerekebilir. Bunun için medyum hocanın yönlendirmelerine eksiksiz uymanız gerekir. Öncelikle medyum hocamız, içinde sizin ve sevgi büyüsü yapılacak kişinin adının geçtiği bir sevgi duası hazırlar. Sevgi büyüsü ritüelini gerçekleştirdiğiniz odada mümkünse yalnız olmanız gerekmektedir. Odanın fazla ışık almaması, loş bir ışıkta olması gerekir. Bir gün önceden sirkeli suyla odayı iyice temizlemiş olmanız dileğinizin gerçekleşmesi için daha büyük etki yaratır. Bu duayı mümkünse ezberlemeniz sizin yararınıza olur. Cuma akşamı, sabah ezanından sonra abdest alarak 2 rekat Hacet namazı kılmanız gerekir. Namazdan sonra medyum hocanın hazırlamış olduğu sevgi duasını okumalısınız. Daha sonra 2 saatlik bir uykuya uyumalısınız. Bu uyku sırasında rüya göreceksiniz. Rüyanızda mutlu, huzurlu olduğunuzu görürseniz sevgi ritüeli tutmuş demektir. Ancak kötü, karanlık, kasvetli bir ortam görmeniz durumunda ritüel tutmamış anlamına gelir. Bu durumda bir sonraki Cuma sabahı ritüeli tekrarlamanız gerekir. Hiçbir rüya görmemeniz durumda da ritüelin tekrarlanması faydanıza olur. Bu şekilde yapılan sevgi büyüsü ritüeli kısa sürede olumlu etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Sevgi Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Büyüler genel olarak üç, beş ya da yedi gün içerisinde etkilerini göstermeye başlarlar. Büyünün etkilerinin oluşmaya başladığı bu sürece mayalanma denir. Büyünün mayalanması sırasında büyü yapılan kişide bazı değişimler meydana gelir. Bu etkiler şu şekilde sıralanabilir:
• Aşırı uyumak, halsizlik, dalgınlık.
• İştahsızlık ya da aşırı yemek yeme hali.
• Normalde sinirlenmeyeceği şeylere sinirlenmek.
• Gece sık sık uyanmak, rüyalar görmek.
• Ruh halinde anlık değişmeler olması.
• Derin düşüncelere dalma hali.
Bu etkiler büyünün mayalanma süreci bittikten sonra sona erer. Yani kalıcı değildir. Sevgi büyüsü tamamen tuttuktan sonra kalıcı etkileri ortaya çıkmaya başlar. Bu etkiler ise şunlardır:
• Eşine ilgi göstermeyen eşin ilgilenmeye başlaması.
• Sürpriz yapmayan kocanın sürprizler yapması, hediyeler alması.
• Aramayan sevgilinin sık sık araması, mesaj göndermeyen kişinin mesajlar atması.
• Evlilik yıldönümü, doğum günü gibi özel günleri kutlamayan eşin bu tür özel günleri kutlaması.
• Evine geç gelen eşin erkenden gelmesi.
• Arası bozuk olan akrabaların barışması.
• İş yerinde sevilmeyen kişinin ilgi odağı haline gelmesi.
• Okul arkadaşları arasında popüler olma.
Bu etkiler tamamen kalıcı olan etkilerdir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Dil Bağlama Büyüsü

Uzaktan Sevgi Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Sevip de sevdiğine kavuşamayan kişiler, bu durumu aşmak için elinden gelen çabayı sarf etmektedir. Sevdiği kişiyle görüşmek, onunla konuşmak için her yolu denemesine rağmen ilgisine karşılık bulamayan kişiler büyük bir umutsuzluğa kapılmaktadır. Buna çare olarak uzaktaki kişiye sevgi büyüsü yapılabilmektedir. Çeşitli sebeplerle ayrıldığınız eski eşiniz, sevgiliniz, nişanlınız ya da arkadaşlarınız için sevgi büyüsü yapmanız mümkündür. Ayrıca sizden uzakta olan ve aşkınıza karşılık vermeyen kişilere de yapılan sevgi büyüleri söz konusudur. Uzman bir medyum hocaya ulaşarak talebinizi bildirmeniz gerekir. Kendi adınızı, sevdiğiniz kişinin adını ve mümkünse bir adet fotoğrafını medyum hocayla paylaşmanız yeterlidir. Medyum hoca dileğinize uygun bir sevgi duası hazırlar. Bu duayı belli bir ritüelle okur. Bu şekilde metafizik dünya ile iletişime geçerek, sizden uzakta olan kişiye güçlü bir enerji akışı olur. Büyü yapılan kişi kısa süre içinde büyünün etkisiyle sizinle iletişime geçecektir.
Uzaktaki kişiye yapılan sevgi büyüsünde en önemli nokta büyü yapılan kişiyle tanışıyor olmanızdır. Hiçbir tanışıklığınızın olmadığı, sizden haberi dahi olmayan, televizyonda ya da internette görüp beğendiğiniz kişilere sevgi büyüsü yapılamamaktadır. Bu şekilde sevgi büyüsü yaptığını iddia eden kişilere itibar etmemelisiniz. Bu kişilerin amacı sizden maddi ve manevi çıkar elde etmektir. Ünlü aktörleri, şarkıcıları, sizi hiç tanımayan kişileri size bağlayacak herhangi bir büyü söz konusu değildir. Bu konuda oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Sevgi Duası

Sevdiğiniz kişiyle bir araya gelmek için yaptırdığınız sevgi büyüsü özünde bir duadan ibarettir. Yalnızca dua ile yapılan büyülerin herhangi bir sakıncası yoktur. Dua dinimizde de tavsiye edilen bir yoldur. Ancak dileğinizin gerçekleşmesi için doğru bir şekilde dua etmeniz gerekmektedir. İnternette ya da dua kitaplarında hazır olarak paylaşılan dualar elbette gerçektir. Ancak sizin sorununuzun çözümü noktasında hızlı çözüm sağlayıp sağlamayacağı şüphelidir. Sizin dileğinizin gerçekleşmesi için size özel, etkili bir sevgi duası hazırlanması gerekmektedir. Profesyonel bir medyum hocanın hazırlamış olduğu dualar daha tesirli olacaktır. Bu duada sizin ve sevdiğiniz kişinin adı ile dileğiniz geçiyor olmalıdır. Ayrıca bu duayı belli bir ritüelle okumanız gerekmektedir. Medyum hocamız duaları genellikle yatsı ezanından sonra, 2 rekat Hacet namazı kıldıktan sonra okumanızı tavsiye etmektedir. Duayı 7 kere okumanız etkisi artıracaktır. Ayrıca dua okunduktan sonra kimseyle iletişim kurmadan uyumanız gerekmektedir. Bu şekilde o gece gördüğünüz rüyaya göre duanızın kabul olup olmadığını anlamanız da mümkündür. Rüyanız açık seçik olmasa dahi, genel olarak mutlu ve huzurlu olduğunuzu görmeniz duanızın kabul olacağı anlamına gelmektedir. Ancak bunun aksi yönde, karanlık, huzursuz bir rüya duanızın kabul olmadığını gösterir. Bu durumda pes etmemeniz, dua ritüelini sık sık tekrarlamanız durumun olumlu yönde değişmesini sağlayacaktır. Unutmayın ki emellerinize ulaşmanın yolu azim ve sabırdır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Sevgi Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Sorunlarına son çare olarak büyü yoluna başvuran kişiler büyünün bir an önce etkilerini görmek isterler. Mümkünse büyü yapıldığı anda sevdikleri kişiye sihirli bir değnek değmiş gibi olmasını beklerler. Elbette yapıldığı anda etkilerini gösteren, çok tesirli büyüler vardır. Kudretli medyum hocalarımız bu tür büyüleri de sık sık yapmaktadır. Ancak unutmayın ki büyü işi sabır gerektiren bir alandır. 24 saat gibi kısa bir sürede etkilerini gösteren büyüler olduğu gibi aylar sonra etkileri görülen büyüler de oldukça fazladır. Sevgi büyüsü, bilinen en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Kabiliyetli bir medyum hocaya yaptırılan sevgi büyüleri kısa süre içinde olumlu etkilerini göstermeye başlayacaktır. Genel olarak 3 gün içinde sevgi büyülerinin etkileri kendini göstermeye başlar. Büyü yapılan kişide büyünün geçici etkileri yavaş yavaş ortaya çıkar. Zamanla bu geçici etkiler yerini kalıcı etkilere bırakır. Bu kalıcı etkilerin oturması ve sevdiğiniz kişinin sizin peşinizde koşması 14. günün sonunda gerçekleşir.
Sevgi Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?
Özellikle bağlama ve aşk büyüleri en sık yapılan büyülerdir. Dolayısıyla en çok bozdurulmak istenen büyüler de bu kategoride yer almaktadır. Kendisine, eşine ya da çevresinde herhangi bir kişiye sevgi büyüsü yapıldığından şüphelenen kişi, öncelikle bir medyum hoca ile iletişime geçmelidir. Çünkü kendi kendinize büyü bozmanız mümkün değildir. Büyü yapılırken kullanılan muska, mum, nohut, kaşık gibi materyalleri bulup yok etseniz dahi büyünün etkilerini yok edemezsiniz. Çünkü tutmuş bir büyünün bazı kalıcı etkileri oluşur. Bu etkileri yok etmenin yolu ise uygun bir ritüelle büyü bozmadır. Medyum hoca, metafizik alemle iletişime geçerek büyü şüphenizin doğru olup olmadığını sorgular. Aldığı bilgilerle büyü yapıldığından emin olması halinde büyü bozma eylemini başlatır. Büyü bozmak son derece zor ve ustalık gerektiren bir iştir. Çünkü büyüyü yapan karşı medyum hocanın uygulamış olduğu tekniklerini, kullanmış olduğu materyallerini, devreye soktuğu cinleri tespit etmek oldukça zordur. Medyum hocamız tüm bu bilgileri kendisine yardımcı olan hüddamlar vasıtasıyla öğrenir. Kısa sürede büyü bozma işlemi tamamlanmış olur.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu