Papaz Büyüsü

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Papaz büyüsü kara büyüler grubu içerisinde yer alan ve gerçekten çok etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Tehlikeli büyü olduğu için bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılması çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle uzman bir medyum ya da hoca tarafından yapılmalıdır.

Papaz büyüsünün evde tek başına yapılmasına imkan yoktur. Yapmak isteyenler için ise üzücü sonla karşılaşması kaçınılmazdır. Büyü son derece güçlü bir büyü olduğu için istenmeyen üzücü durumların yaşanmasına, büyünün ters tepmesine ve büyü yapana kişinin zarar görmesine neden olabilir. Çünkü bu büyünün yapım aşamasında manevi varlıklar olarak kabul edilen cinlerden yardım alınmaktadır. Özel yeteneği olmayan bu varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin cin musallatı denilen olay ile karşılaşmaları mümkün olabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin büyü yapma ve büyü bozma konusunda uzman, bilgili ve deneyimli medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu büyünün sonuçları çok ağır olabilir. Bu büyüyü yaptırmaya karar verenlerin büyünün etkilerini düşünerek karar vermeleri gerekir. Papaz büyüsü en etkili aşk büyüsü olarak bilindiği için çok fazla ilgi görüyor. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için insanlar sevdikleri kişinin de kendilerine aşık olmaları için bu büyüyü tercih ediyorlar. Büyünün etkileri kısa sürede görülecek ve büyüye maruz kalan kişi karşı tarafın adeta kulu kölesi olacaktır.

Papaz büyüsü sevenleri birleştirmek adına yapıldığı gibi iki seveni ayırmak için de kullanılmaktadır. Bunun dışında kısmet kapamak, sevmediği kişiyi maddi açıdan zarar uğratmak gibi nedenler için de yapılmaktadır. Kara büyü kategorisinde bulunan papaz büyüsü kısa zamanda etkisini gösterebilen etkili olduğu kadar tehlikeli de olabilen bir büyüdür.

Büyünün yapılması çok zordur. Büyüyü yapacak kişinin bu konuda bilgili olması, özel yeteneklerinin olması ve yeterli tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Büyünün yapılması sırasında yapılan hatalar geriye dönüşü olmayan bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Büyünün yapılması kadar papaz büyüsünün bozulması da bir o kadar zordur. Çünkü büyü doğrudan kişinin iradesine etki etmekte ve kişiyi etkisi altına almaktadır.

Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler her türlü vebal ve sorumluluğu almalıdır. Aşk, sevgi gibi konularda bazı insanlar her şeyi göze alabiliyor. Sevdiği kişiyi elde etmek ya da onu kaybetmemek için her yola başvuruyor. Papaz büyüsü ile partnerini kendine aşık ederek ömür boyu yanında olmasını sağlayabiliyor. Bu konuda kesin karar vermiş iseniz ve papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uzman bir medyumdan destek almak olmalıdır. Büyünün uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanır ve sadece büyü yapılan kişi etkilenir. Büyünün istenilen sonucu vermesi için doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak yapılması gerekiyor. Bu nedenle büyü yapma ya da büyü bozma konusunda deneyimli ve yetenekli bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Papaz büyüsü seven iki kişiyi birleştirdiği gibi seven iki kişiyi de ayırabilen etkilere sahip bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılması kadar bozulması da oldukça güçtür. İnsanlara zarar vermek amacı ile yapıldığında gerçekten etkisi çok kötü sonuçlara neden olabilmektedir. İnsanların hayatı tepe taklak olabilir ve hatta ölümlere kadar götürebilen sonuçlar ile karşılaşmak de mümkün olabilmektedir.

İki seven kişiyi birleştirmek için yapıldığında kişiler kısa süre sonra birbirlerine kul köle olabilirler. Fakat bu büyü daha çok insanlara zarar vermek için yapılmaktadır. Sevenlerin birbirinden soğuyarak ayrılması, basiret bağlamak, kişinin yaşamını kontrol altına almak ya da kişiyi maddi olarak zarara uğratmak gibi kötü amaçlar için yapılabilmektedir.

Papaz büyüsü yapılırken manevi varlıklar olarak bilinen cinlerden yardım alınmaktadır. Bu nedenle büyüyü kendi başınıza yapmanız istenmeyen üzücü sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin gizli ilimler, havas ilmi ve hüddamlık konularına hakim olan uzman bir medyumdan destek alınarak yapılması çok önemlidir. Yapılan büyü direk kişinin iradesini kontrol altına alır. Bir anda kişinin düşünceleri ve psikolojisi değişir. Etkileri çok fazla olduğu için kişinin çevresinde bulunanlar bu değişikliğe bir anlam veremezler.

Böylesine etkili ve güçlü bir büyü, kesinlikle büyü yapma ve büyü bozma konusunda bilgili, gerektiğinde manevi varlıklar ile iletişime geçebilen, yetenekli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Sıradan kişilerin papaz büyüsünü yapmalarına imkan yoktur. Yalnızca medyum ya da hoca tarafından yapılırsa istenilen amaca ulaşılabilir.

Papaz büyüsü gibi tehlikeli ve güçlü bir büyüyü yaptırmak istiyorsanız sonuçlarını düşünerek bu büyüyü yaptırmanız gerekiyor. İnsanlar aşk ve sevgi konularında her şeyi göze alabiliyorlar. Doğal yollardan isteklerine ulaşamayan kişiler bu büyü sayesinde istediklerini elde edebiliyorlar.

Papaz büyüsü kişiye özel olarak yapılmaktadır. Büyü sonrasında da sadece büyüye maruz kalan kişi etkilenir. Fakat bunun için de büyüyü yapan kişinin yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Yoksa farklı sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Papaz büyüsünün hem yapılması hem de bozulması oldukça güç olmaktadır. Bu nedenle işinin ehli bir uzmandan destek almak önemlidir. İster iyi niyetle ister kötü amaçlar için yapılsın büyüler kendiliğinden bozulmaz. Papaz büyüsü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı için büyüyü bozacak kişi medyum olmalıdır. Medyum yaptığı özel bakımlar sonrasında büyünün hangi yöntem ile yapıldığını anlayarak bozma çalışmalarına başlar. Papaz büyüsünün bozulması için görevlendirilen cinlerin bu görevlerinden azledilmesi ile mümkün olacaktır. Bunun için doğuştan gelen özel yeteneğe ihtiyaç vardır. Bu yeteneğe sahip olan kişi ise medyumdur.

Papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız artık bunun geri dönüşü yoktur. Her türlü vebal ve sorumluluk size aittir. Bu uygulamayı yaptırmak için iyi bir medyum desteği almanız gerekmektedir. Papaz büyüsü ya da başka bir büyüyü kendi kendinize yapmaya çalışmanız tehlikeli olabilir. Bu konuda uzman ve yetenekli bir medyumdan yardım alarak uygulamayı en doğru şekilde yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün yapımı son derece zordur. Kesinlikle havas ilmine vakıf, hüddam ilmini bilen medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Papaz büyüsünü yaptırmaya karar veren kişinin gerekli bazı malzemeleri temin etmesi gerekmektedir. Bu malzemeler büyü yapılacak kişiye ait saç teli, herhangi bir vücut kılı, kan damlası, el ve ayak tırnağı ve deri örneği şeklinde sıralanabilir.

Medyum hocaya bu malzemelerle birlikte büyü yapılacak kişinin adı, anne adı ve doğum tarihinin yazılı olduğu kağıt teslim edilir. Medyum hoca dünya dışı, metafizik varlıklarla iletişime geçerek, kendisine yardımcı cinleri devreye sokarak ve tılsımlı sözleri kullanarak papaz büyüsünü gerçekleştirir. Büyünün tam olarak tesir etmesi için  etmesi büyüyü yaptıran kişinin de bazı ritüelleri sürdürmesi gerekir. Bu ritüellerden bazıları şunlardır:

  • Medyum hocanın verdiği tılsımlı yiyeceğin veya içeceğin büyü yapılacak kişiye verilmesi,
  • Medyum hocanın belirlediği duaların, uygun ortam ve zamanda okunması,
  • Medyum hocanın verdiği büyü malzemesinin uygun yere saklanması veya uygun şekilde muhafaza edilmesi,
  • Medyum hocanın tavsiye ettiği ibadetlerin yerine eksiksiz ve tam olarak yerine getirilmesi.

Papaz Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Papaz büyüsünün ne kadar sürede etki ettiği en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Çünkü isteğine kavuşmak isteyen kişiler bu konuda son derece sabırsız olabilmektedir. Ancak her işte olduğu gibi büyü konusunda da sabırlı olmak gerekmektedir. Büyünün hemen tutması konusunda ısrarcı olmak büyünün hiç etkili olmamasına sebep olacağı gibi ters tepmesine de sebep olabilmektedir. Bu nedenle medyum hocanın yönlendirmelerine riayet edilmeli ve olabildiğince sabır gösterilmelidir.

Papaz büyüsü medyum hocanın yeteneği, kudreti, kullandığı materyaller ve uyguladığı ritüeller ile anında etkisini gösterebileceği gibi etki etmesi haftalar da sürebilmektedir. Ancak genel kabul gören etki süresi; 72 saat, 3 gün. 7 gün ve 40 gün şeklindedir.

Evde Papaz Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen bazı kişiler bu büyüyü evde, kendi başlarına da yapmak isteyebilmektedirler. Bazı büyüler medyum hocaya gitmeden, medyum hocanın yönlendirmeleri ile evde yapılabilirken bazı büyüler ise kesinlikle evde yapılmaya dahi çalışılmamalıdır. Papaz büyüsü kesinlikle evde yapılmaması gereken büyülerin başında gelir. Bilinin en tehlikeli büyülerden olan papaz büyüsü yanlış yapıldığı taktirde korkunç sonuçlara sebep olabilir. Bu sonuçları düzeltmek bazen mümkün dahi olmayabilir. Yanlış yapılan bir papaz büyüsü cin musallatına, kinini tayy-i mekan ile ortadan yok olmasına, baht-ı zaman ile aniden yaşlanmasına, ölmesine veya istenen sonucun tersi bir sonuç doğmasına sebep olabilir. Papaz büyüsü kara büyüler kategorisinde yer aldığından dolayı kesinlikle işinin ehli kimseler tarafından yapılmalıdır. Büyü yaparken kullanılan bir kelimedeki yanlış telaffuz, yazılan bir harfteki hata veya kullanılan yanlış materyal papaz büyüsünün hiç tutmamasına, ters tepmesine sebep olabilir.

İnternette veya bazı büyü kitaplarında papaz büyüsü tarifi yer alabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişi bu tariflere göre evde, kendi kendine papaz büyüsü yapmayı deneyebilmektedir. Bu kesinlikle yanlış bir davranıştır. Her işte olduğu gibi büyü yapma işi de işin ehli medyum hocalara bırakılmalıdır.

Papaz Büyüsü Etkili Bir Büyü Müdür?

Papaz büyüsü çok eski tarihlerden beri yapılan, bilinen en etkili büyülerin başında gelmektedir. Eski zamanlarda sadece papaz olan kişiler tarafından yapılabildiği için papaz büyüsü adını almıştır. Ancak günümüzde hüddam ilmine vakıf kimseler de bu etkili büyüyü yapabilmektedir. Papaz büyüsü ile kişiler her türlü isteklerine, kısa sürede erişebilmektedir.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsünün bozulması oldukça zordur. Aslında bu büyü kara büyüler arasında yer aldığı için ve tüm kara büyülerde ruhani varlıklardan yardım alındığı için bozulması çok kolay olmamaktadır. Buu nedenle papaz büyüsü bozmak için bu işin uzmanından yardım almak gerçekten büyük önem taşımaktadır. Size yardımcı olacak uzmanın önceden yapmış olduğu çalışmalara mutlaka göz gezdirmelisiniz.

İnsanlar sevgi ve aşk söz konusu olduğunda her yolu denemektedir. Büyü de çözüm bulamayanların tercih ettiği bir uygulamadır. Papaz büyüsünün yapılmış olabileceğini hayatınızın birçok yönde kötüye gitmesinden anlayabilirsiniz. Papaz büyüsünün öne çıkan belirtileri arasında sık sık kabus görmek, eşinize olan ilginizin kaybolması, sevdiğiniz partneri ya da eşinizi terk etmeniz gibi durumlar görülür.

Papaz büyüsünün hem yapılması hem de bozulması için İbranice ve Süryanice bilmek gerekmektedir. Büyü uygulamaları gizli ilimlerden faydalanılarak yapılmaktadır. Bu nedenle papaz büyüsünün yapılması ya da bozulması için mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Bilgi birikimi, tecrübesi ve doğuştan gelen yeteneği sayesinde başarılı çalışmalar yapan Medyum Amir Ahmed sadece papaz büyüsü için değil diğer büyüler ve manevi uygulamalar için de sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.       

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Bir Yorum

  1. Selam aleyküm,

    Tesadüfen sayfanızı gördüm ve okudum. Merak ettiğim ve bilmek istediğim bazı konular var. Bunlarsan en önemlisi üzerimde bir büyünün olup olmadığı. Çok kötü belirtileri var. Uykusuzluk ve kilo kaybı kafa ve bel ağrısı gibi öne gelen ağrılardan biri.

    Saygılarımla Burak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu