Papaz Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Papaz büyüsü kara büyüler grubu içerisinde yer alan ve gerçekten çok etkili ve tehlikeli bir büyüdür. Tehlikeli büyü olduğu için bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılması çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle uzman bir medyum ya da hoca tarafından yapılmalıdır.

Papaz büyüsünün evde tek başına yapılmasına imkan yoktur. Yapmak isteyenler için ise üzücü sonla karşılaşması kaçınılmazdır. Büyü son derece güçlü bir büyü olduğu için istenmeyen üzücü durumların yaşanmasına, büyünün ters tepmesine ve büyü yapana kişinin zarar görmesine neden olabilir. Çünkü bu büyünün yapım aşamasında manevi varlıklar olarak kabul edilen cinlerden yardım alınmaktadır. Özel yeteneği olmayan bu varlıklar ile iletişime geçemeyen kişilerin cin musallatı denilen olay ile karşılaşmaları mümkün olabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin büyü yapma ve büyü bozma konusunda uzman, bilgili ve deneyimli medyumdan yardım almaları gerekmektedir.

Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu büyünün sonuçları çok ağır olabilir. Bu büyüyü yaptırmaya karar verenlerin büyünün etkilerini düşünerek karar vermeleri gerekir. Papaz büyüsü en etkili aşk büyüsü olarak bilindiği için çok fazla ilgi görüyor. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için insanlar sevdikleri kişinin de kendilerine aşık olmaları için bu büyüyü tercih ediyorlar. Büyünün etkileri kısa sürede görülecek ve büyüye maruz kalan kişi karşı tarafın adeta kulu kölesi olacaktır.

Papaz büyüsü sevenleri birleştirmek adına yapıldığı gibi iki seveni ayırmak için de kullanılmaktadır. Bunun dışında kısmet kapamak, sevmediği kişiyi maddi açıdan zarar uğratmak gibi nedenler için de yapılmaktadır. Kara büyü kategorisinde bulunan papaz büyüsü kısa zamanda etkisini gösterebilen etkili olduğu kadar tehlikeli de olabilen bir büyüdür.

Büyünün yapılması çok zordur. Büyüyü yapacak kişinin bu konuda bilgili olması, özel yeteneklerinin olması ve yeterli tecrübeye sahip olması gerekmektedir. Büyünün yapılması sırasında yapılan hatalar geriye dönüşü olmayan bazı sorunların yaşanmasına neden olabilir. Büyünün yapılması kadar papaz büyüsünün bozulması da bir o kadar zordur. Çünkü büyü doğrudan kişinin iradesine etki etmekte ve kişiyi etkisi altına almaktadır.

Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler her türlü vebal ve sorumluluğu almalıdır. Aşk, sevgi gibi konularda bazı insanlar her şeyi göze alabiliyor. Sevdiği kişiyi elde etmek ya da onu kaybetmemek için her yola başvuruyor. Papaz büyüsü ile partnerini kendine aşık ederek ömür boyu yanında olmasını sağlayabiliyor. Bu konuda kesin karar vermiş iseniz ve papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey uzman bir medyumdan destek almak olmalıdır. Büyünün uygulamaları kişiye özel olarak hazırlanır ve sadece büyü yapılan kişi etkilenir. Büyünün istenilen sonucu vermesi için doğru bir şekilde ve eksiksiz olarak yapılması gerekiyor. Bu nedenle büyü yapma ya da büyü bozma konusunda deneyimli ve yetenekli bir medyumdan yardım alınmalıdır.

Papaz büyüsü seven iki kişiyi birleştirdiği gibi seven iki kişiyi de ayırabilen etkilere sahip bir büyü çeşididir. Bu büyünün yapılması kadar bozulması da oldukça güçtür. İnsanlara zarar vermek amacı ile yapıldığında gerçekten etkisi çok kötü sonuçlara neden olabilmektedir. İnsanların hayatı tepe taklak olabilir ve hatta ölümlere kadar götürebilen sonuçlar ile karşılaşmak de mümkün olabilmektedir.

İki seven kişiyi birleştirmek için yapıldığında kişiler kısa süre sonra birbirlerine kul köle olabilirler. Fakat bu büyü daha çok insanlara zarar vermek için yapılmaktadır. Sevenlerin birbirinden soğuyarak ayrılması, basiret bağlamak, kişinin yaşamını kontrol altına almak ya da kişiyi maddi olarak zarara uğratmak gibi kötü amaçlar için yapılabilmektedir.

Papaz büyüsü yapılırken manevi varlıklar olarak bilinen cinlerden yardım alınmaktadır. Bu nedenle büyüyü kendi başınıza yapmanız istenmeyen üzücü sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyenlerin gizli ilimler, havas ilmi ve hüddamlık konularına hakim olan uzman bir medyumdan destek alınarak yapılması çok önemlidir. Yapılan büyü direk kişinin iradesini kontrol altına alır. Bir anda kişinin düşünceleri ve psikolojisi değişir. Etkileri çok fazla olduğu için kişinin çevresinde bulunanlar bu değişikliğe bir anlam veremezler.

Böylesine etkili ve güçlü bir büyü, kesinlikle büyü yapma ve büyü bozma konusunda bilgili, gerektiğinde manevi varlıklar ile iletişime geçebilen, yetenekli ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Sıradan kişilerin papaz büyüsünü yapmalarına imkan yoktur. Yalnızca medyum ya da hoca tarafından yapılırsa istenilen amaca ulaşılabilir.

Papaz büyüsü gibi tehlikeli ve güçlü bir büyüyü yaptırmak istiyorsanız sonuçlarını düşünerek bu büyüyü yaptırmanız gerekiyor. İnsanlar aşk ve sevgi konularında her şeyi göze alabiliyorlar. Doğal yollardan isteklerine ulaşamayan kişiler bu büyü sayesinde istediklerini elde edebiliyorlar.

Papaz büyüsü kişiye özel olarak yapılmaktadır. Büyü sonrasında da sadece büyüye maruz kalan kişi etkilenir. Fakat bunun için de büyüyü yapan kişinin yeterli tecrübeye ve bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Yoksa farklı sonuçlar ile karşılaşılabilir.

Papaz büyüsünün hem yapılması hem de bozulması oldukça güç olmaktadır. Bu nedenle işinin ehli bir uzmandan destek almak önemlidir. İster iyi niyetle ister kötü amaçlar için yapılsın büyüler kendiliğinden bozulmaz. Papaz büyüsü yapılırken ruhani varlıklardan yardım alındığı için büyüyü bozacak kişi medyum olmalıdır. Medyum yaptığı özel bakımlar sonrasında büyünün hangi yöntem ile yapıldığını anlayarak bozma çalışmalarına başlar. Papaz büyüsünün bozulması için görevlendirilen cinlerin bu görevlerinden azledilmesi ile mümkün olacaktır. Bunun için doğuştan gelen özel yeteneğe ihtiyaç vardır. Bu yeteneğe sahip olan kişi ise medyumdur.

Papaz büyüsü yaptırmak istiyorsanız artık bunun geri dönüşü yoktur. Her türlü vebal ve sorumluluk size aittir. Bu uygulamayı yaptırmak için iyi bir medyum desteği almanız gerekmektedir. Papaz büyüsü ya da başka bir büyüyü kendi kendinize yapmaya çalışmanız tehlikeli olabilir. Bu konuda uzman ve yetenekli bir medyumdan yardım alarak uygulamayı en doğru şekilde yaptırmanız en doğrusu olacaktır.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsünün yapımı son derece zordur. Kesinlikle havas ilmine vakıf, hüddam ilmini bilen medyum hocalar tarafından yapılması gerekmektedir. Papaz büyüsünü yaptırmaya karar veren kişinin gerekli bazı malzemeleri temin etmesi gerekmektedir. Bu malzemeler büyü yapılacak kişiye ait saç teli, herhangi bir vücut kılı, kan damlası, el ve ayak tırnağı ve deri örneği şeklinde sıralanabilir.

Medyum hocaya bu malzemelerle birlikte büyü yapılacak kişinin adı, anne adı ve doğum tarihinin yazılı olduğu kağıt teslim edilir. Medyum hoca dünya dışı, metafizik varlıklarla iletişime geçerek, kendisine yardımcı cinleri devreye sokarak ve tılsımlı sözleri kullanarak papaz büyüsünü gerçekleştirir. Büyünün tam olarak tesir etmesi için  etmesi büyüyü yaptıran kişinin de bazı ritüelleri sürdürmesi gerekir. Bu ritüellerden bazıları şunlardır:

 • Medyum hocanın verdiği tılsımlı yiyeceğin veya içeceğin büyü yapılacak kişiye verilmesi,
 • Medyum hocanın belirlediği duaların, uygun ortam ve zamanda okunması,
 • Medyum hocanın verdiği büyü malzemesinin uygun yere saklanması veya uygun şekilde muhafaza edilmesi,
 • Medyum hocanın tavsiye ettiği ibadetlerin yerine eksiksiz ve tam olarak yerine getirilmesi.

Papaz Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Papaz büyüsünün ne kadar sürede etki ettiği en çok merak edilen soruların başında gelmektedir. Çünkü isteğine kavuşmak isteyen kişiler bu konuda son derece sabırsız olabilmektedir. Ancak her işte olduğu gibi büyü konusunda da sabırlı olmak gerekmektedir. Büyünün hemen tutması konusunda ısrarcı olmak büyünün hiç etkili olmamasına sebep olacağı gibi ters tepmesine de sebep olabilmektedir. Bu nedenle medyum hocanın yönlendirmelerine riayet edilmeli ve olabildiğince sabır gösterilmelidir.

Papaz büyüsü medyum hocanın yeteneği, kudreti, kullandığı materyaller ve uyguladığı ritüeller ile anında etkisini gösterebileceği gibi etki etmesi haftalar da sürebilmektedir. Ancak genel kabul gören etki süresi; 72 saat, 3 gün. 7 gün ve 40 gün şeklindedir.

Evde Papaz Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Papaz büyüsü yaptırmak isteyen bazı kişiler bu büyüyü evde, kendi başlarına da yapmak isteyebilmektedirler. Bazı büyüler medyum hocaya gitmeden, medyum hocanın yönlendirmeleri ile evde yapılabilirken bazı büyüler ise kesinlikle evde yapılmaya dahi çalışılmamalıdır. Papaz büyüsü kesinlikle evde yapılmaması gereken büyülerin başında gelir. Bilinin en tehlikeli büyülerden olan papaz büyüsü yanlış yapıldığı taktirde korkunç sonuçlara sebep olabilir. Bu sonuçları düzeltmek bazen mümkün dahi olmayabilir. Yanlış yapılan bir papaz büyüsü cin musallatına, kinini tayy-i mekan ile ortadan yok olmasına, baht-ı zaman ile aniden yaşlanmasına, ölmesine veya istenen sonucun tersi bir sonuç doğmasına sebep olabilir. Papaz büyüsü kara büyüler kategorisinde yer aldığından dolayı kesinlikle işinin ehli kimseler tarafından yapılmalıdır. Büyü yaparken kullanılan bir kelimedeki yanlış telaffuz, yazılan bir harfteki hata veya kullanılan yanlış materyal papaz büyüsünün hiç tutmamasına, ters tepmesine sebep olabilir.

İnternette veya bazı büyü kitaplarında papaz büyüsü tarifi yer alabilmektedir. Papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişi bu tariflere göre evde, kendi kendine papaz büyüsü yapmayı deneyebilmektedir. Bu kesinlikle yanlış bir davranıştır. Her işte olduğu gibi büyü yapma işi de işin ehli medyum hocalara bırakılmalıdır.

Papaz Büyüsü Etkili Bir Büyü Müdür?

Papaz büyüsü çok eski tarihlerden beri yapılan, bilinen en etkili büyülerin başında gelmektedir. Eski zamanlarda sadece papaz olan kişiler tarafından yapılabildiği için papaz büyüsü adını almıştır. Ancak günümüzde hüddam ilmine vakıf kimseler de bu etkili büyüyü yapabilmektedir. Papaz büyüsü ile kişiler her türlü isteklerine, kısa sürede erişebilmektedir.

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz Büyüsü Bozma

Papaz büyüsünün bozulması oldukça zordur. Aslında bu büyü kara büyüler arasında yer aldığı için ve tüm kara büyülerde ruhani varlıklardan yardım alındığı için bozulması çok kolay olmamaktadır. Buu nedenle papaz büyüsü bozmak için bu işin uzmanından yardım almak gerçekten büyük önem taşımaktadır. Size yardımcı olacak uzmanın önceden yapmış olduğu çalışmalara mutlaka göz gezdirmelisiniz.

İnsanlar sevgi ve aşk söz konusu olduğunda her yolu denemektedir. Büyü de çözüm bulamayanların tercih ettiği bir uygulamadır. Papaz büyüsünün yapılmış olabileceğini hayatınızın birçok yönde kötüye gitmesinden anlayabilirsiniz. Papaz büyüsünün öne çıkan belirtileri arasında sık sık kabus görmek, eşinize olan ilginizin kaybolması, sevdiğiniz partneri ya da eşinizi terk etmeniz gibi durumlar görülür.

Papaz büyüsünün hem yapılması hem de bozulması için İbranice ve Süryanice bilmek gerekmektedir. Büyü uygulamaları gizli ilimlerden faydalanılarak yapılmaktadır. Bu nedenle papaz büyüsünün yapılması ya da bozulması için mutlaka uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Bilgi birikimi, tecrübesi ve doğuştan gelen yeteneği sayesinde başarılı çalışmalar yapan Medyum Mehran sadece papaz büyüsü için değil diğer büyüler ve manevi uygulamalar için de sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır.       

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

15 Yorum

 1. Selam aleyküm,

  Tesadüfen sayfanızı gördüm ve okudum. Merak ettiğim ve bilmek istediğim bazı konular var. Bunlarsan en önemlisi üzerimde bir büyünün olup olmadığı. Çok kötü belirtileri var. Uykusuzluk ve kilo kaybı kafa ve bel ağrısı gibi öne gelen ağrılardan biri.

  Saygılarımla Burak

 2. medyum hoca arayışında olanlar lütfen okusun. öncelikle belirtmem gerekirki; internetteki yorumlara asla inanmayın. birbirlerini kötülüyorlar yada kendilerini yüceltiyorlar. bu konuda tecrübemi anlatmak istiyorum.

  en yakın arkadaşım 2 yıl boyunca bu işlerle uğraştı. sonunda olayı çözdü ama neler yaşadığını tahmin bile edemezsiniz. eşinden ayrıldı ve büyü yapıldığını söylemişler. psikolojik olarak feci şekilde yıprandı. ilk başta bende oda hiç bir şekilde büyünün varlığına inanmazdık. internette bir sürü medyum tavsiye tarzında site vardı. muhtemelen hepsinin sahte yorumları olduğunu az çok anladık. arkadaşım hepsini tek tek aramaya başladı. içlerinden güvendiği bir tanesine para gönderdi. ben yapma etme dedim ama tabi ki dinletemedim. sonrası malum, adamın telefonu kapandı ve bir daha açılmadı. bu olaya benzer 4 kez daha aynı durumu yaşadı. ısrarla çözümün bunlardan birinden geleceğini ve rüyalarına girdiğini anlatıyordu. iş artık çok farklı bir boyuta varmıştı. sürekli dergah adını taşıyan dini yerlere gitmeye başladı. ben açıkçası o tür yerlere gitmeye çekindim. onu yalnız bırakmak zorunda kaldım.

  gittiği bu yerlerde hep aynı şeyi söylemişler. eşine, kendisine ve oturduğu eve gerçekten büyü yapılmış. artık bende inanmaya başladım. bu tarz dini yerler büyüyü çözemiyor yada yapamıyormuş. el almış bir kişi bulmanız lazım demişler. tekrardan yine arayışa geçti. işi artık inada bindirmiş şehir şehir gezmeye başladı. işi gücü bıraktı. aradan 1 yıl kadar bir süre geçti. artık olay benide psikolojik açıdan çok etiler hale gelmişti. 30 yıllık en yakın arkadaşım çaresizce tükeniyordu. bende başka arkadaşlara durumu anlatmaya başladım. arkadaşımın teyzesinin tanıdığı medyum mehran hoca adında bir adam varmış. bu adam hakkında 50 tane hikaye anlattı. ilk başta arkadaşıma bu adamı anlatmaya çekindim. yine olmazsa tekrar umudu sönecekti. bu seferki hüsranda benim yüzümden olacaktı. neyse adamı ilk ben aradım. bana bir ton bağırdı çağırdı. sorun arkadaşındaysa o arasın sen niye arıyorsun dedi. böyle bir adam var tavsiye ettiler dedim verdim numarasını. bunlar konuştu ve anlaştılar. yanına kabul etmedi. adam bu sorun çözülür ama 1-1.5 ay sürebilir dedi. aradan 2 ay civarı bir zaman geçti. akşam sahilde bununla beraber otururken eşi durduk yerde aradı ve pişmanlığını dile getirmiş. biz şok içinde kaldık. Medyum Mehran hocayı aradık. durumu anlattı oda telaş yapma normal davran demiş. aradan 2 ay kadar bir süre daha geçti sonunda aynı evde yaşamaya tekrardan başladılar. eşi 2 yıl boyunca sanki kendimde değildim, biri beni yönlendiriyor gibiydi demiş. ne acıdır ki büyü diye bir olay gerçekten varmış. yapılması da bir o kadar kolaymış. şimdi her şey tekrardan tatlıya bağlandı. sonuç itibariyle arkadaşım bu olayı kafaya takmasaydı çocukları bu acı olayı ömür boyu yaşayacaktı. not:. bu entryi girmemin sebebi herkesi uyarmak istememden ötürüdür. sonuç itibariyle burada bir ismim var ve bunu lekelemek istemem

 3. Normal şartlarda çok fazla yorum yazan bir insan değilim. Kimseye ne iyi ne kötü yorum yaparım çünkü hiç kimsenin vebaline girmek veya insanlara yanlış şeyler için kefil olmak istemem.

  Bugüne kadar çalıştığım pek çok medyum hoca oldu ama bu kişiler içinden sadece Medyum mehran hoca hakkında yorum yapacağım. Medyumlar hakkında gerçekten deneyimli olduğumu düşünüyorum, çok kez ağzım yandığı için Medyum Mehran Hoca gibi isimlerin ön plana çıkmasını sağlamanın da boynumun borcu olduğunu düşünüyorum.

  Medyum Mehran hocaya papaz büyüsü yaptırdım. Bu büyü uygulaması oldukça zor bir çalışma olduğu için her medyum tarafından yapılabilen bir uygulama değil, bunun bilincinde olarak bu çalışmayı yaptırdım. Malzemeleri bile çok zor bulunan, en ufak hataya yer bırakmayan bir büyüydü. Üstelik hızlı etki etmesi gerekiyordu, tüm sorularımı sorduktan sonra ilgili yaklaşmasına güvenerek Medyum mehran hoca ile çalıştım.

  Çalışma bir haftada söz verdiği gibi elime ulaştı, söz verdiği tarihte gelmesi benim için çok önemliydi çünkü bu çalışmanın hayatımdaki önemi çok hassastı.
  Sözünün eri bir insan olduğu için, çalışmasından da dediği şekilde etki aldığım için Medyum Mehran hocayı herkese öneririm. İlk defa biri ile ilgili yorum yapıyorum. İleride de başka çalışmalar yaptırmak için sadece Medyum Mehran Hoca’ya gideceğim.

 4. Merhaba arkadaşlar sizlere basımdan gecen bir olayı anlatmak istedim benim 3 yıllık düzenli bir ilişkim var ne yazık ki son zamanlarda sevgilim bana karşı olan hareketleri değişmeye başladı beni devamlı hor görmeye hakaret etmeye ve vurmaya başladı daha önce böyle bir insan olmadığı için önce belki canını sıkan bir şeyler vardır diye düşünmeye başladım ama durum daha da kötü olmaya başladı bende çaresizce internetten araştırma yapmaya karar verdim ve Medyum Mehran hocayı buldum her şeyi kendisine anlattım ve bana bu konuda yardımcı olabileceğini söyledi önce bir bakım çalışması yaptı ve sevgilime büyü yapıldığını öğrendim bununla ilgili olarak büyüyü bozabilirim dedi kendisine güvenip hemen işleme basladık 6 günde sonuç aldım sevgilimin o agresif öfkeli hırçın halleri bir anda yok olmaya basladı sanki .gel gelelim işlemin sonunda her şey daha iyi oldu eskiden bile bana bu kadar samimi ve sıcak davranmadığını söyleyebilirim. Bu tür medyum hoca işlerine inanmayan biri olarak gerçekten mucize.

 5. MEDYUM MEHRAN HOCANIN PAPAZ BÜYÜSÜ GEÇTİĞİMİZ AY ELİME ULAŞTI. BİR HAFTADA KARGOYA VERDİ. BÜYÜYÜ OĞLUM VE EŞİNİN TEKRAR BARIŞMASI İÇİN YAPTIRMIŞTIM. 1 – 21 GÜN ARASI BİR SÜREDE ETKİSİNİN GÖRÜLECEĞİNİ SÖYLEYEREK ÇALIŞMAYA BAŞLADI. MEDYUM MEHRAN HOCANIN BÜYÜSÜ BANA ULAŞTIKTAN SONRA DEDİĞİ ŞEKİLDE KULLANDIM, ÜÇ GÜN SONRA ARALARI BİRDEN BİRE İYİYE GİTMEYE BAŞLADI. BANA GELİP HER ŞEYİN DAHA İYİ OLDUĞUNU ANLATTI. BÜYÜDEN HABERLERİ YOK AMA MEDYUM MEHRAN HOCA SAYESİNDE YUVALARI DAHA İYİYE GİDİYOR. İNŞALLAH BÖYLE GİTMEYE DEVAM EDER.

 6. Papaz büyüsü ile ilgili daha önce çok mağduriyet yaşamış biriyim. Benim kadar medyum tanıyan kimse yoktur emin olun. Altı farklı medyumla çalıştım, altıncıda artık birinden etkili büyü alabildim. Medyum hocaları resmen hatim ettim bu süreçte, hepsinin adını sanını ezberledim bir büyü yaptıracağım diye.
  Diğer yaptırdığım çalışmaları düşününce Medyum Mehran hocaya iyi ki denk gelmişim diyorum çünkü artık ne bu işlere ne medyumlara güvenim kalmıştı. Pes edecektim ama içimden bir ses bir defa daha dene dedi. İçimdeki sese güvendim, hiç araştırma bile yapmadan sadece içimdeki sesi dinleyip medyum mehran hoca ile çalıştım.
  Papaz büyüsünde uzman olduğu zaten işinin arkasında olmasında belli. Diğer çalıştıklarım kargoya verildi, hadi bana eyvallah diyor çekip gidiyordu. Medyum mehran hoca arayıp ulaştı mı, etkisini aldın mı diye sorup arkasını kovaladı. İşine güvenmeyen insanların böyle yapması mümkün değil. Zaten bu açıdan baktığınızda adamın sorunu çözmek için çaba gösterdiğini de görebiliyorsunuz, diğerleri parama bakarım diyor, medyum mehran hoca sorunu çözeyim diye uğraşıyor.
  Telefonda bana dediği üzerine yorum yapmak gerekirse, papaz büyüsünün bir günde de tutabileceğini 21 günde de tutabileceğini söyledi. Etkisini sorduğumda doğru yapılırsa kesin tutar dedi. Ben de doğru olması için elimden gelen her şeyi yaptım, dediklerini eksiksiz yerine getirdim, kafama takılan her şeyi sordum, cevapladı. Medyum mehran hocanın rehberliğinde işlemi tamamladım, 10 gün sürdü sürmedi, etkisini görmüş oldum. Çevremde medyum arayışında olan herkese artık gözü kapalı önerebileceğim biri var. Kendisine ne kadar teşekkür etsem az, benim bu işlere olan inancımı tekrar yerine getirdiği için ayrıca memnunum.

 7. Medyum mehran Hoca karakteriyle örnek bir insan. Ailemizin özelini anlattığım bir büyü işleminde tek bir kırıcı laf etmeden gönül incitmeden dinleyip işimi çözdü. Özelimiz olduğu için burada yabancılarla paylaşmak istemiyorum, medyum mehran hoca resmen ailemden biriymiş gibi yaklaştı.
  ilk aradığım birkaç seferde ulaşamadım açıkçası haftasonu idi belki ondan sonrasında kendisi döndü ve işlemlere ilk konuşmamız sonrası başladım. Büyünün türü papaz büyüsüydü 1 hafta gibi kısa sürede kargoyla kapıma kadar ulaştı. Talimatı yapabileceğim şekildeydi takıldığım yerlerde de kendisi yardımcı oldu benim ikinci kez yaptırdığım bir büyü birincisi pek iyi değildi başka bir medyum, olsun dedik yuttum onu. İkinci işlemde istediğimi aldım çok şükür.
  Ben insanın karakterine bakıyorum sonra işine bakıyorum. Karakteri düzgün olanın işi de düzgün oluyor zaten. Medyum mehran hoca beni bu konuda yanıltmadı. Allah razı olsun kendisinden…

 8. Size başımdan geçen olayları anlatmak istiyorum. Biraz uzun olabilir şimdiden kusura bakmayın. Umarım yazdıklarım birilerine faydalı olur da istediği çözümü bulur insanlar.
  Çalışmayı yaptırdığım hocanın adını yazarak başlamak istiyorum. Medyum Mehran Hoca isimli bir medyum hoca kendisi. Çok ilgili ve alakalı bir insan olduğu için ilk telefon görüşmemiz neticesinde bu hoca ile çalışmaya karar vermiştim. Haklı da çıktım. Daha önce başka medyumlarla çalışmış biri olarak ilk kez birinin gerçekten sorunumu dinlediğine şahit oldum. Diğerleri hep para soruyordu, ne zaman göndereceksin, ne yapacaksın gibi şeyler diyordu, sanki kaçacakmışız gibi böyle yaklaşıyordu. Medyum mehran hoca böyle yapmadı, önce dinledi, parayı ben bahsini açana kadar söylemedi bile.
  Papaz büyüsü işleminde karar kıldık. İnternette biraz araştırdım yapılışı nasıldır falan diye herkes yapamaz diyordu, medyum mehran hocaya sordum. Bana nasıl yapılacağını yarım saat kadar anlattı, detaylarıyla yardımcı oldu. Anlattıkları sayesinde çalışma elime geçtiğinde de sorun olmadan rahatça uygulayabildim.
  Konuşmamızda 1-21 gün arasında etki eder ve eğer doğru yapılırsa çok küçük istisnalar hariç kesin tutar dedi. Buna güvenerek beklemeye başladım. İçimden gelen his 15-20 günü bulur tutması diyordu ama üçüncü günde etki gösterdi. Sanırım biraz da medyumun nefesiyle alakalı. Medyum mehran hocanın nefes gücü yüksek olduğu için böyle hızlı etki etmiş olabilir.
  Her konuda bana yardımcı olmaya çalıştı. Sorduğum soruları cevapladı, dinledi ve dediği sürede tutan bir çalışma yaptı. Bu yüzden çevremdeki tüm arkadaşlarıma kendisini tavsiye ettim. Buradan da tavsiye olarak yazıyorum.

 9. Benim yaşadığım olay birazcık farklı soğutma amacıyla papaz büyüsü yaptırdım ama bir akrabama daha doğrusu bana gönlü olan bir akrabama aramız bozulmasın muhabbetimize böyle şeyler girmesin diye düşünerek işlem yaptırdım medyum mehran hocaya.  Medyum Mehran Hoca hiç yargılamadan veya kötü söz etmeden çalışmayı yaptı yolladı. karşısı yani işlemi yaptırdığım kişinin bana normal akrabalığı yakınlığı devam etti sohbetimiz hiç bozulmadı ama gönlü kaymamaya başladı çok şükür ailemizde bozulmalar olmadan konuyu kapatmış olduk 1-21 gün demişti ali hoca ancak ben 10. gün civarı sonuç aldığımı hissettim iyikide medyum mehran hocaya güvenmişim başkası bunu yaparmıydı böyle iyi şekilde bilmiyorum ama sanmıyorum o kadar çok sahtekar türemişki internet ortamında siz siz olun iyi araştırın ama üsttede yazılmış Medyum mehran hoca konusunda içiniz rahat olsun

 10. selam herkese ben Medyum Mehran Hoca ile ilgili gorus bildirmek istiyorum. Kendiyle iki defa papaz buyusu uzerine calistim. Birincisi asik etme icindi ikincisi sogutma icindi. Gecen sene yapilan ilk buyu sayesinde bugun hala mutlu bir nisan sürecim var allaha cok sukurler olsun. Ikinciyi de aslinda birazcik benim korkum kiskancligim yuzunden yaptirdim cunku nisanlimin kavgali oldugum bir arkadasi yakin arkadasi devamli temas halinde gonlunu celecek gibi geceleri mesaj atmalar falan derken kac kere uyarmama ragmen gereksiz kiskanclik yaptigim soylendi en son medyum mehran hocaya islem yaptirmak durumunda kaldim cok da memnun kaldim artik birbirleriyle gorusmuyorlar bile. Hoca hakkindaki goruslerim bu kadar kesinlikle guvenilir biri onca dolandirici arasinda isini dogru yapanlari da yazmak lazim

 11. Selamlar herkese direkt konuya girmek istiyorum eşimle ayrılmamıza ramak kala Medyum Mehran Hoca sayesinde yuvam kurtuldu. Yeni işinde ondan üstte olan patronu gibi bir şey olan bir kadın eşime ilgili davranıp hediyeler falan almaya başladı. Gönlünü almaya çalışıyordu. Eşim de boş bulunup meyletti, nefs sonuçta dedim. Medyum mehran hocaya bağlama amaçlı papaz büyüsü yaptırdım. Benim de yapmam gereken uygulamalar oldu ama hepsi yapabileceğim tarzdaydı sorun yaşamadım en merak edilen bu olsa gerek. Herhalde 2. hafta civarıydı etkilerini tamamen gördüm ben olayları bilmiyor gibi yapıyorum ama eşimin hareketlerinden anlıyorum. Bize yuvasına eskisi gibi bağlandı ve işten eve gelmek için can atar olmaya başladı. Hatta şimdi hafif hafif başka bir iş bulsam diye dillendirmeye başladı. Sorunu tamamen çözdü medyum mehran hoca. Eğer çözülmeseydi nefs falan diyemez seviyeye gelip boşanmayı düşünecektim. Bu konuda derdi olanlar kendisinden bilgi alabilir

 12. Herkese hayırlı günler,
  Ben bu defa memnuniyet belirtmek istiyorum. Papaz büyüsü adında bir çalışma yaptırdım, çalıştığım medyumun adı Medyum mehran hocaydı. Aşk ile alakalı bir büyü çalışması yaptırmıştım, size yemin ederim hiç böyle bir şey beklemiyordum, olmaz denen şeyler oldu, sadece bir haftada papaz büyüsünün etkisi görüldü.

  Büyünün nasıl yapıldığından da biraz bahsetmek istiyorum, bu büyü için kullanılacak malzemeler bir haftada evinize kadar geliyor, sonra telefonda Medyum mehran Hoca’ya soruyorsunuz nasıl yapılacağını tane tane anlatıyor, ben birazcık zor öğrenen bir insan olmama rağmen çok kolay şekilde yapabildim hocanın yönlendirmeleri ile.

  1-21 gün arasında tutuyormuş, çok hızlı etki ediyor, ben bir haftada sonuç aldım, yaptıracak kişilerin ne kadar sürede sonuç alacağı tabi Allah’a kalmış bir durum, kısmet o kısım, kimse bilemez.

  Bugüne kadar çok kez dolandırıldım, bir sürü insana ciddi paralar kaptırdım ama ilk defa böyle bir memnuniyet yaşıyorum. Medyum mehran Hoca’dan Allah binlerce kez razı olsun. İnşallah çok daha iyiye gidecek yaptırdığım çalışmanın etkileri de. Herkese tavsiye ederim.

 13. Sorun yaşayan arkadaşlar asla Allah’tan umudu kesmesin. Hiç beklemediğiniz anlarda sıkıntınıza deva olabilir şeyler yaşayacaksınız emin olun. Ben bugüne kadar çok medyum hoca ile çalışmıştım, sonuç alamamış olmama rağmen hiçbir zaman umudumu kesmedim. En sonunda Allah bana gerçekten işinin ehli bir medyumla çalışmayı nasip etti.
  İki çocuk annesi bir bayanım, yuvam aramıza giren kötü niyetli insanlar nedeniyle bozulma arifesindeydi, çocuklar için ne kadar uğraşsam da engel olamadım. Allah medyum mehran Hoca’dan razı olsun, sıkıntımı çözmeyi başardı.
  Eşim benden ve evden uzaklamışken işlemlerin etkisini göstermesiyle birlikte daha ilgili bir insana dönüştü. İlk evlendiğimiz zamanlardaki gibi oldu aramız. Allah affetsin en başta yaşadığım kötü deneyimler nedeniyle bu işlemlerden de pek umutlu değildim ama çok iyi sonuç aldım.
  Şimdi işlemlerin ikincisini yaptıracağım, bu defa çocuklarımın sınavlarında başarılı olması adına bir işlem yaptıracağım. Medyum mehran hoca ile konuştum böyle bir çalışma yapılabiliyormuş, yakın zamanda inşallah onu da yaptırıp etkilerini yazacağım.

 14. ArkadaşLar Birşey Sormak İstiyorum Medyum Mehran Gerçek Medyummu Bu Konu Hakkında Yardımınıza İhtiyacım Var

 15. Benim 14 yıllık bir evliliğim var eşimle görücüsü ile evlendik fakat hemen hemen bir sene geçmeden sanki birbirimizi daha önceden tanıyormuş gibi tutkulu güzel bir aşk yaşamaya başladık şu zamana kadar çok mutlu çok huzurlu giden bir evliliğim vardı fakat eşim bu son dokuz aydır olur olmadık sebeplerden dolayı kavga çıkartmaya başladı ne yapsam ne etsem nafile bu durumun bir türlü önüne geçemedim bunu yakın bir arkadaşıma anlattım arkadaşım da bana medyum Mehran hocayı önerdi benim de isteğim üzerine iletişime geçtim hocama sıkıntımı anlattım hocam beni dinledi bana bu sorunu çözebileceğini söyledi benim de isteğim üzerine işlemlere başladık işlemler boyunca benimle iletişimi hiç kesmedi işlemler tamamıyla olup bittikten sonra eşim ile aramda hiçbir problem kalmadı Allah sizden razı olsun hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu