Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyülerden birisi olan papaz büyüsü, eski bir büyüdür ve ismi nedeniyle sanıldığı gibi papazlar tarafından yapılan bir büyü değildir. Birbirinden farklı birçok amaç ile kullanılan papaz büyüsü genel olarak insanlara zarar verme amacının baskın olduğu; güçlü, etkili ve bir o kadar da tehlikeli bir büyü çeşididir. İsmini büyünün yapımında kullanılan Süryanice sözcüklerden almıştır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Kara büyüler arasında yer alan papaz büyüsü uygulanan kişinin hayatında farklı şekillerde kayıplar vermesine, hayati derecede büyük zararlar görmesine ve insanların adeta hayatlarının kararmasına sebep olmaktadır. Büyü ve gizli ilimler aleminin en çok korkulan büyülerinden bir tanesi ilan papaz büyüsü hem yapılması hem de bozulması son derece emek isteyen, herkes tarafından yapılamayan bir büyüdür.

Birçok farklı amaç için kullanılmaya uygun olan papaz büyüsü en yaygın olarak insanlara zarar yaşatma amacı ile sık sık tercih edilmektedir. Kara büyüler arasında yer alan papaz büyüsü; eşleri ya da sevgilileri birbirinden soğutarak ayırmak, cinsel hayata zarar vermek, büyü yapılan kişinin basiretini bağlamak, hayatını ve kararlarını kontrol altına almak, bilincini kontrol altına almak ve büyü yapılan kişinin sevmediği birine bağlanması gibi farklı etkileri ve kullanım alanları bulunmaktadır. Son derece tehlikeli ve bir o kadar da güçlü olan papaz büyüsü; insan hayatını karartacak kadar ciddi etkilere sahip bir kara büyü olduğu için bu büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin kesin karar vermeden önce bu konu hakkında iyice düşünmesi, detaylı bir şekilde araştırma yapması ve daha önce papaz büyüsü yaptıran kişilerden fikir alması gerekmektedir. Tüm bu adımları tamamlayan ve kesin olarak papaz büyüsü yaptırmaya veren kişi kesinlikle tek başına papaz büyüsü hazırlamaya çalışmamalıdır. Kara büyüler arasında yer alan papaz büyüsünü hem hazırlamak hem de bozmak son derece zordur ve büyük emek gerektirmektedir. Papaz büyüsü kesinlikle büyü yapma ve büyü bozma konusunda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından yapılmaya çalışılmamalıdır.

Çünkü son derece güçlü bir kara büyü olan papaz büyüsünü büyü yapma ve büyü bozma gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan bir kişinin yapmaya çalışması; bazı istenmeyen olayların meydana gelmesine, olumsuz durumların yaşanmasına, büyünün ters tepki göstermesine, büyü yapmaya çalışan ve büyü yapılacak olan kişinin hayati boyutta zarar görmesine ve hatta bazı durumlarda manevi boyuttaki varlıkların büyü yapmaya çalışan kişiye musallat olmasına bile neden olabilmektedir. Tüm bu olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına büyü yapma, büyü bozma ve gizli ilimler konularında yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin kesinlikle papaz büyüsü yapmaya çalışmaması gerekmektedir. Bu nedenlerden ötürü papaz büyüsünün yapılış şekli hakkında açık şekilde bilgi vermiyoruz.

Kara büyüler arasında yer alan papaz büyüsü farklı şekillerde uygulanabilen bir büyü olduğu için papaz büyüsü belirtileri kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer kendinize papaz büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız papaz büyüsü nasıl bozulur diye araştırma yapmak yerine hemen alanında uzman bir medyumdan yardım almalısınız. Fas’lı Medyum Amir Ahmed’e danışarak bu büyünün yapılması veya bozulması hakkında bilgi alabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*