Nasıl Medyum Olunur

Nasıl Medyum Olunur

Nasıl Medyum Olunur?

Medyum olmak için bir okula ya da bir diplomaya ihtiyaç yoktur. Medyumluğun da okulu olmaz. Çünkü medyum olunmaz, medyum doğulur. Medyumluk sonradan olunacak bir iş değildir. Medyum olmak için öncelikle doğuştan gelen Allah vergisi bazı özel yeteneklere sahip olmak gerekmektedir.

Bu özel yetenekler küçük yaşta alınacak bazı eğitimler ile geliştirilir. İbranice, Süryanice ve Arapça dillerinin bilinmesi gerekmektedir. Çünkü geçmişten günümüze kadar gelen büyüler için bu dillerin bilmesi gerekmektedir. Sadece bunlar da yeterli değildir. Havas, ilmi, hüddamlık ilmi, ebced hesabı, astroloji, psikoloji gibi daha birçok ilim ve bilim hakkında bilgi sahibi olmak şarttır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Medyumluk ciddi bir iştir. Ben medyumum demekle medyum olunmuyor. Özel yetenekler bilgi birikimleri ile harmanlanıyor. Çünkü büyü yapma ve bozma işi medyumların işidir. Bilgisiz, yeteneksiz ve tecrübesiz kişiler medyum olamaz. Medyumlar büyüler konusunda bilgi sahibi kişilerdir. Bilgileri, yetenekleri ve tecrübeleri ile uzun yıllar yaptıkları çalışmalar sonrasında insanlara yardımcı olmaktadırlar.

Büyü uygulamaları yapılırken birtakım ritüeller uygulanmakta, sırası ile dualar ve ayetler okunmakta ve tılsımlar hazırlanmaktadır. Her büyünün farklı uygulama metotları bulunmaktadır. Bazı büyülerde ise ruhani varlıklar dediğimiz cinlerden yardım alınmaktadır. Sıradan kişiler ruhani varlıklar ile iletişime geçemezler ve kendi kendilerine büyü yapmaya kalkışmaları istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Cinler bu kişilere musallat olabilir. Bu konuda insanlara yardımcı olabilecek tek kişi ise medyumdur. Medyumlar özel yetenekleri sayesinde ruhani varlıklar ile iletişime geçebilmekte ve onları kontrol edebilmektedir. Hatta bazı büyülerde bu varlıklar kullanılmaktadır.

Tüm bunlardan anlaşıldığı gibi medyum olmak kolay değildir. Medyum olmak için altıncı hissin kuvvetli olması gerekir. Ayrıca gerçek bir medyum dürüst, güvenilir ve insanların zor anlarını kullanmayan tam tersine insanlara yardımcı olmaya çalışan kişilerdir. Yeteneklerini kötüye kullanmazlar. İnsanların mutluluğu ve huzuru için çalışırlar.

Medyum olmak için doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olmak şarttır. Kendini gizli ilimler konusunda geliştirmek gerekir. Ayrıca sadece bu konuları öğrenmekle de medyum olunmuyor. Medyumlar her zaman okuyan, daha fazla bilgi edinmek için çabalayan ve bu bilgi birikimlerini deneyimleyen kişilerdir. Her zaman kendilerini geliştirirler. Gizli ilimler konusunda devamlı çalışmalar yaparlar. Manevi, sıkıntılar, yıldızname, tılsımlı dualar ve ruhsal açıdan bunalımlara çözüm bulmak için çalışmalar yaparlar.

Medyum olmak kolay olmadığına göre internet üzerinde gördüğünüz her kişinin medyum olduğunu düşünemezsiniz. Son yıllarda insanlar sıkıntılarında yardım almak için medyumlara başvurmaktadır. Fakat birçok kişi dolandırılmaktadır. İnsanların duygularını, üzüntülerini maddi araç için kullanan bu kişiler gerçek medyum değildir. Çünkü gerçek medyumlar maddi kazançlar için değil manevi kazançlar için çalışır. Ciddi bir iş olan büyü konusunda daha önce yapmış olduğu çalışmalar ile kendini kanıtlamış, güvenilir ve gerçekten işinde uzman bir medyumdan yardım almalısınız.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*