Büyüler

Muhabbet Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İnsan ilişkilerinde iletişim oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Hele ki söz konusu aşk, evlilik ilişkileri olunca yeterli ve doğru bir iletişim kurmak olmazsa olmaz haline gelir. Ancak çeşitli sebeplerle çiftler arasında soğukluk olabilmektedir. Çoğu çift yeterince muhabbet edemediğinden dolayı ilişkilerinde birçok sorun çıkmaktadır. Herkesin elinde bir telefon, kimse kimsenin halini vaktini sormaz olmuştur. Bu da çeşitli sorunlara, ilişkilerin bitmesine, çok fazla tartışma çıkmasına neden olmaktadır. Bu durum artık çekilmez bir hal aldığında insanların arasını düzeltmek, sorunlarını aşmalarını sağlamak açısından çeşitli büyüler yapılmaktadır. Bu büyülerden en yaygın olarak tercih edileni muhabbet büyüsüdür.

Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüsü bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Aşk ya da evlilik hayatında çeşitli sorunlar yaşayan çiftlerin aralarını düzeltmek amacıyla muhabbet büyüleri tercih edilmektedir. Muhabbet büyüsü birçok farklı şekilde yapılabilmektedir. Tüm muhabbet büyülerinde ortak özellik var olan ilişkiyi düzeltmek olmalıdır. Çiftleri ayırmak amacıyla muhabbet büyüsü yapılamamaktadır.

Muhabbet Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

Muhabbet büyüsü, kötü bir amaçla yapılamayan nadir büyülerden biridir. Bu nedenle ak büyüler kategorisinde yer almaktadır. Yani kötü amaçlarla muhabbet büyüsü yapılamamaktadır. Söz gelimi, evli bir erkeği karısından başka bir kadına bağlamak amacıyla muhabbet büyüsü yaptırmak mümkün değildir. Bu amaçla yapılan muhabbet büyüsü kesinlikle etki etmemektedir. Muhabbet büyüsü arası bozulan karı ya da kocaya, yüzük atan nişanlılara, ayrılan sevgililere, boşanan eşlere yapılabilmektedir. Karısını döven kocaya, evine gelmeyen erkeğe yapılan muhabbet büyüleri de oldukça yaygındır.

Muhabbet Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Muhabbet büyüsü çok farklı şekillerde yapılabilen bir büyüdür. Birçok kişi bu büyüyü evde kendi başına yapmaya çalışmaktadır. İnternette ya da büyü kitaplarında yazılan duaları okuyarak, buralarda tarif edilen ritüelleri yaparak muhabbet büyüsü yapmaya çalışmaktadır. Ancak her büyü kişiye özel olarak yapıldığından dolayı kesinlikle bir uzmana danışmak gerekmektedir. Büyü konusunda uzman kişiler genellikle medyum hocalardır. Güvenilir, yeteneklerini ispat etmiş medyum hocalara yaptırılan büyüler kesin bir şekilde etki eder.

Uzaktan Muhabbet Büyüsü Yapılabilir Mi?

Muhabbet büyüsü ile birini bağlamak isteyen kişiler oldukça fazladır. Ancak her zaman o kişiyle bir araya gelmek, o kişiye yaklaşmak mümkün olmamaktadır. Çeşitli nedenlerle sevdiği kişiden ayrılmış kişiler için farklı yöntemlerle muhabbet büyüsü yapılabilmektedir. Öncelikle muhabbet büyüsü yapılmak istenen kişiyle kesinlikle bir tanışıklık olmalıdır. Daha önce aralarında evlilik, nişanlılık, sevgililik, arkadaşlık gibi bir bağ olmak zorundadır. Hiçbir şekilde tanışılmamış, televizyondan ya da internetten görüp beğenilen kişilere hiçbir şekilde muhabbet büyüsü yapılması söz konusu değildir. Bu durumlarda o kişilerle tanışmanızı sağlayacak şirinlik büyüsü gibi farklı büyüler yapılabilir. Uzaktan muhabbet büyüsü konusunda güvenilir bir medyum hocadan danışmanlık almanız gerekmektedir. Medyum hoca sizden aldığı bilgilerle uzaktan muhabbet büyüsü ritüelini başlatır. Öncelikle büyü yapılacak kişinin bir adet fotoğrafı hazırlanır. Bu fotoğraf mümkünse sizinle birlikteyken çekilmiş olmalıdır. Ancak eğer böyle bir fotoğraf yoksa, herhangi bir fotoğrafla da işlem yapılabilir. Büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi bilgileri eksiksiz olarak medyum hocayla paylaşılır. Medyum hoca bu bilgileri fotoğrafın arkasına Arapça harflerle yazar. Bu sırada çeşitli tılsımlı sözler okur. Daha sonra fotoğraf yakılarak külleri bir ağacın altına gömülür. Bu şekilde uzaktan muhabbet büyüsü ritüeli tamamlanmış olur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Evde Muhabbet Büyüsü Yapılması Mümkün Müdür?

Evde muhabbet büyüsü yapmak mümkündür. Ancak bazı şartları vardır. Öncelikle bir muhabbet duası hazırlatmanız gerekmektedir. Muhabbet duasının, internette ya da dua kitaplarında hazır olarak verilen dualardan olmaması gerekmektedir. Muhabbet duasının içinde sizin, eşinizin ismi yer almalıdır. Böyle bir duayı hazırlatmak için de kesinlikle uzman bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Hazırlanan duayı mümkünse ezberlemeniz faydanıza olur. Çünkü belli bir ritüelle bu duayı okumanız gerekecektir. Ezberlemeniz mümkün değilse bir kağıda yazarak da okuyabilirsiniz. Muhabbet büyüsü ritüelini perşembe akşamı, yatsı ezanından sonra yapmaya başlamalısınız. Ritüeli yapacağınız odada yalnız olmanız gerekmektedir. Odanın temiz, çok ışık almayan bir oda olması gerekir. Sirkeli suyla silmeniz odaya kötü ruhların girmesine engel olacaktır. Yatsı ezanından sonra abdest alarak odaya geçmelisiniz. Burada iki rekat namaz kıldıktan sonra, medyum hocamızın hazırlamış olduğu duayı 7 kere okumanız gerekmektedir. Daha sonra kimseyle konuşmadan uyumanız gerekmektedir. O gece bazı rüyalar göreceksiniz. Rüyanız açık ve belli olabileceği gibi, bulanık da olabilir. Rüyada gördüğünüz ortam huzurlu, mutlu, beyaz ve açık renklerin yoğunlukta olduğu bir ortamsa duanız kabul olacak demektir. Ancak karanlık, kötü bir ortam söz konusuysa, içinizi de karanlık basıyorsa duanız henüz kabul olmamış anlamına gelir. Bu durumda bir sonraki perşembe akşamı ritüeli tekrarlamanız gerekmektedir. Bu şekilde birkaç hafta ritüelin tekrarlanması gerekebilmektedir. Aynı zamanda muhabbet büyüsü yaptırdığınız kişiyi gözlemlemeniz gerekmektedir. Kişide olumlu yönde değişimler meydana gelmeye başlamışsa muhabbet büyüsü tutmuş demektir.

Muhabbet Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Muhabbet büyüsü doğru bir şekilde yapıldığı taktirde kısa sürede olumlu etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu etkiler şu şekilde sayılabilir;

 • Sürekli tartışan karı kocanın artık tartışmaması.
 • Karısına şiddet uygulayan kocanın bu durumdan tövbe etmesi.
 • Hiçbir özel günü hatırlamayan, sürpriz yapmayan kocanın karısına sürprizler yapması.
 • Boşanan çiftlerin yeniden bir araya gelmesi.
 • Ayrılan sevgililerin barışması.
 • İlgisiz sevgilinin bir anda ilgilenmeye başlaması.
 • Uzun süren nişanlılığın kısa sürede evlilik yoluna girmesi.
 • Nişan atan çiftlerin barışması.
 • Aramayan arkadaşın araması, buluşmak istemesi.
 • Büyü yapılan kişide dalgınlık, uyku hali olması.
 • Büyü yapılan kişinin iştahsız olması.
 • Büyü yapılan kişinin sık sık rüyalar görmesi.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kabala Büyüsü

Muhabbet Büyüsü Kuvvetli Bir Büyü Müdür?

Sorunlarına son çare olarak büyü yoluna başvuran kişiler büyünün gerçekten etki edip etmeyeceği konusunda çeşitli şüphelere sahip olurlar. Büyünün güçlü bir şekilde etki etmesinin en önemli koşullarından biri büyüye güvenmektir. Öylesine, inanmadan, belki tutar diye yaptırılan büyüler etki etmeyecektir. Kalpten bir inançla yapılan büyüler daha kesin bir şekilde etki etmektedir. Muhabbet büyüsünün etki etmesinin bir diğer şartı da kudretli bir medyum hocaya yaptırılmasıdır. Medyum hoca durumunuzu göz önünde tutarak en güçlü muhabbet büyüsünü yapacaktır. Bu önemli şartlar sağlandığı taktirde muhabbet büyüsü kısa sürede etkilerini gösteren, en kuvvetli büyülerden biridir.

Muhabbet Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Büyü yaptırdıktan sonra etkilerini görmek için bir süre beklemek gerekir. Öncelikle sabırlı olmakta fayda olduğunu bilmenizi isteriz. Çünkü en güçlü büyüler zaman içinde etkilerini gösterirler. Güçlü bir medyum hocanın yapmış olduğu muhabbet büyüsü anında etki edebileceği gibi duruma göre birkaç hafta içinde de etki eden muhabbet büyüleri vardır. Dua  ile yapılan muhabbet büyüleri 7 gün içinde, bir malzeme yedirip içirilerek yapılan muhabbet büyüleri ise 24 saat içinde etkilerini göstermeye başlayacaktır.

Gül Suyu ile Yapılan Muhabbet Büyüsü Nedir?

Muhabbet büyüleri çok farklı şekilde yapılabilmektedir. En yaygın olarak tercih edilen materyal ise gül suyudur. Gül suyu kullanılarak yapılan muhabbet büyüsü için saf gül suyu kullanılmalıdır. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan, saf gül suyu temin edilmelidir. Bu suyla birlikte güvenilir bir medyum hocaya gidilmelidir. Medyum hoca, muhabbet büyüsü yapılacak olan kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, anne adı ve doğum yeri bilgileri ile sizin bilgilerinizi kullanarak muhabbet duası hazırlar. Bu duayı gül suyuna okur. Daha sonra bu suyu muhabbet büyüsü yapılacak kişiye sürmeniz gerekir. Gül suyunun kıyafetlerine ya da tenine temas etmesi gerekmektedir. Aynı suyu kendi teninize de sürmeniz gerekir. Bu şekilde gül suyunun kokusuyla kişi büyünün etkisi altına girmeye başlar. Durmadan sizi düşünmeye, sizinle iyi geçinmeye, size ulaşmaya çalışır. Gül suyuyla yapılan muhabbet büyüsü kısa sürede etkilerini göstermeye başlar.

Çok Etkili Muhabbet Duası

Eşler arasındaki sorunları aşmak için en sık başvurulan yollardan biri dualardır. 7 kere, 21 kere ya da 40 kere okunarak etki eden birçok muhabbet duası vardır. İnternette ya da dua kitaplarında bu şekilde paylaşılan çoğu dua maalesef ki hiçbir etkiye sahip değildir. Elbette sorunların aşılması için edilen dualar, Allah tarafından kabul edilir. Ancak çok daha kısa sürede ve etkili bir dua için uzman bir medyumdan yardım almanız gerekir. Medyum hoca genellikle size özel dualar hazırlar. Bu duaların içinde sizin ve eşinizin adı geçtiğinden dolayı daha yüksek bir etkiye sahiptir. Ayrıca duaların okunma ritüeli de son derece önemlidir. Yatsı ezanından sonra, abdest alındıktan sonra duaların okunması gerekir. İki rekât namaz kılıp, duanın okunması ve daha sonra kimseyle konuşmadan uyumak duanın etkisini artıracaktır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Atnalı Celbi

Muhabbet Muskası

Muhabbet duasının etkisini artırmak için medyum hoca duayı muska şeklinde de hazırlamayı uygun görebilir. Bu durumda muskanın iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Muskayı, bağlanmasını istediğiniz kişinin sürekli kullandığı bir yere iliştirmeniz gerekmektedir. Yatak odası, yastığının altı, çantası, arabası, çalışma masası gibi güvenilir ve kolay fark edilmeyecek bir yere zarar görmeyecek şekilde koymanız oldukça önemlidir. Muska fark edilip yok edildiği taktirde etkisini kaybedeceğinden dolayı bu konuda dikkatli olmanız gerekir. Muskanın etki süresi yedi güne kadar sürmektedir. 7 günün sonunda muska yaptırdığınız kişide çeşitli değişimler meydana gelmeye başlayacaktır.

Muhabbet Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Her büyünün yapımı gibi bozulması da mümkündür. Ancak öncelikle büyü konusunda emin olmak gerekir. Emin olmadan, insanları zan altında bırakarak büyü bozmaya çalışmak boşa vakit kaybetmek anlamına gelir. Uzman bir medyum hocaya büyüden şüphelendiğiniz etkileri paylaşarak büyü yapılıp yapılmadığını kesin olarak öğrenmeniz mümkün. Büyü yapıldığından emin olduktan sonra büyü bozma işlemi başlatılır. Büyü herhangi bir materyal kullanılarak yapılmışsa o materyal bulunarak yok edilir. Herhangi bir yiyecek ya da içecekle yapılan muhabbet büyüsünü bozmaya yönelik yiyecek ya da içecek hazırlanır. Dua ile yapılan muhabbet büyülerini bozmaya yönelik karşı dua hazırlanır. Bu şekilde büyü bozma işlemi tamamlanmış olur.

Muhabbet Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

Muhabbet büyüsü kesinlikle kötü amaçlarla yapılamayan, ak büyüler kategorisinde yer alan bir büyüdür. Yuvanıza mutluluk ve huzur gelmesini sağlamak, kötü huyları olan eşinizi düzeltmek, sevdiğiniz insanın kalbinde kendinize yer bulmak amaçlarıyla yapılan bir büyüdür. Özünde büyüden ziyade dua niteliği taşır. Dua dinimizde günah değil, aksine sevaptır ve dileklerin gerçekleşmesi için Allah tarafından dua edilmesi istenmektedir. Bu nedenle muhabbet duası günah değildir. Siz de mutlu bir yuva kurmak, hanenize huzur gelmesini sağlamak için muhabbet büyüsü yaptırabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu