Medyum

Medyum

Medyum

Son yıllarda medyum kavramı çok fazla duyulmaya başladı. Medyum, Doğaüstü varlıklar ile manevi anlamda iletişim kurabilen kişilerdir. Ayrıca medyumlar özel yetenekleri sayesinde insanlar üzerinde bulunan negatif enerjiyi tespit edebilen ve tespitlerin sonuçlarına göre çözüm üretebilen yetenekli kişilerdir. 6. Hisleri oldukça kuvvetlidir. Gerektiğinde ruhani varlıklar ile iletişime geçerek insanlara yardımcı olabilmekteler. Fakat bu yeteneklerini asla kötü yönde kullanmazlar.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Medyumlar büyü yapma ve büyü bozma konusunda yetenekli kişilerdir. İnsanlar umut olmak ve sorunlarına, sıkıntılarına çözüm bulmak için büyü çalışmaları yaparlar. Yapılan büyüler insan sağlığına zarar vermez. Büyü bozma konusunda da uzman kişilerdir. Büyünün etkisi altında olan kişileri yaptıkları titiz çalışmalar sayesinde bu durumdan kurtarırlar.

Gerçek bir medyum bağlama büyüsü, aşk büyüsü, kısmet açma, geri getirme büyüsü, evlilik büyüsü gibi çalışmaları yapmak için insanlar ile iletişime geçerek onların dertlerini dinleyen ve yaptığı özel çalışmalar ile yardımcı olan kişilerdir. Yapılacak çalışmalar için birtakım ritüeller uygulanmaktadır. Her büyü için farlı dualar okunmakta ve tılsımlar hazırlanmaktadır. Kısacası büyü yapmak uzman medyumların işidir.

Günümüzde medyumlar falcılar ile karıştırılmaktadır. Fakat medyumların falcılıkla hiçbir ilgisi yoktur. Falcılar kahve falına bakarlar ve insanların geleceği ile ilgili bilgiler verirler.  Medyumlar kahve falı ile ilgilenmezler. İnsanların gelecekleri ile ilgi vermezler. Tam tersine bugünde olan problemlerin çözümü için uğraşırlar. Medyumlar ruhlar alemi ile irtibat kurabilen ve onlardan aldıklarını dünyaya yansıtan özel yetenekler sahip kişilerdir. Falcılar ruhani varlıklar ile iletişime geçebilen kişiler değildir. Böyle bir yetenek söz konusu değildir.

Her insan medyum olamaz. Çünkü sonradan medyum olunmaz. Medyumun okulu olmaz. Doğuştan gelen Allah vergisi bazı özel yeteneklerin olması gerekmektedir. Medyumlar özel yeteneklerinin yanında hüddam ilmi, havas ilmi, yıldızname, psikoloji konularında bilgili kimselerdir. Dini eğitim konusunda bilgi sahibi kişilerdir. Çünkü büyülerin yapım aşamalarında okunması gereken dualar ve ayetler vardır. Kendilerini her zaman geliştirirler. İbranice, Süryanice ve Arapça dillerini öğrenirler. Çünkü büyüler konusunda insanlara yardımcı olabilmek için bu dillerin bilinmesi gerekmektedir.

Gerçek bir medyumun amacı para değildir. Günümüzde birçok şarlatan kendini medyum olarak tanımlamakta ve insanları mağdur etmektedir. Büyü konusunda hiçbir fikri ve bilgisi yoktur ve kendini iyi bir medyum olarak tanıtır. İnsanların sıkıntılarından faydalanarak onlardan maddi kazanç elde etme yoluna bakar. Bu nedenle iyi ve işinde uzman bir medyum insanları mutlu etmek adına insanlara yardım eden ve yönde çalışmalar yapan kişidir.

Medyumları fiziksel medyumlar ve zihinsel medyumlar olarak iki kategoriye ayırabiliriz. Fiziksel medyumlar özel yetenekleri ile insanlara yardımcı olan fakat manevi varlıklar ile iletişim kurmayan kişilerdir. Zihinsel medyumlar ise gerektiğinde manevi varlıklar ile iletişime geçen bazı işlemlerde onları görevlendirerek onları kontrol edebilen kişilerdir. Unutmayın medyumlar normal yollar ile bilgilere ulaşabilecek kimselerdir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

1 Yorum

  • ziyadin

    Allah icin bana bir yardimda bulunun bana ne olmus ve ne yapilmis benim hayatim niye alt üst olmus ne yapacagimi artik bilmiyorum lütfen hocam bana bir cevap yazarsaniz ömürboyu size minnetkar olurum ben cok yerlerede bas vurdum malesef onurlu bir cevap alamiyorum bana ne olmus ve ne yapilmis bunu cikarirsaniz bende size her zaman hazir ve minnetkar olacam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*