Medyum

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Günümüzde medyumlar çok fazla ilgi gören özel insanlar olarak dikkat çekiyor. Medyumlar öngörü yetenekleri ve almış oldukları eğitimler ve tılsım yetenekleri sayesinde insanlara yardımcı olmaya çalışan kişilerdir. 6.cı hisleri çok kuvvetlidir ve yaptıkları tespitler neticesinde insanlara çözümler üretebilmektedirler. Bu yeteneklerini insanların kötülüğü için kullanmazlar, insanlara çare olurlar.

Özel yetenek ve öngörü sahibi olmak herkese kısmet olmaz. Medyum Amir Ahmed sorumluluklarını bilen bir kişi olarak kendini insanlara hizmet etmeye adamış ve birçok kişiye çözümler üretmiştir.

Medyumlar gizli ilimler konusunda kendileri geliştiren kişiler oldukları için büyü yapma ve büyü bozma konularında yetenekleri ile dikkat çekerler. İnsanlar doğal yollardan elde edemedikleri karşısında hayatlarında yaşanan olumsuzluklardan kurtulmak için büyü çalışmalarına başvururlar. Gerçek medyumlar tarafından yapılan büyü çalışmaları insanlara zarar vermez. Medyumlar işinin ehli kişilerdir. Büyü yapma yanında büyü bozma konusunda da deneyimlidirler. Büyüye maruz kalan kişiler uzman bir medyumdan yardım alarak büyünün etkisinden kurtulabilirler.

Gerçek bir medyum bağlama büyüsü, aşk büyüsü, kısmet açma büyüsü, evlilik büyüsü, geri getirme büyüsü, aşık etme büyüsü gibi çalışmaları yapmak için kendisinden yardım isteyen kişiler ile iletişime geçerek onların çaresiz kaldıkları konuları dinleyerek çözüm olmak için gerekli olan çalışmaları yaparlar. Her uygulama için kullanılan malzemeler, ritüeller, okunacak dualar farklı olmakta ve yapılacak uygulamaya göre yöntemlerde değişmektedir. Bu nedenle büyü yapacak kişinin gizli ilimler konusunda bilgili ve özel yeteneğe sahip olması gerekmektedir. Nu özel kişiler ise medyumlardır. Medyumlar büyü konusunda kendilerini geliştirmiş kişilerdir. Bilgileri ile özel yeteneklerini birleştirerek başarılı çalışmalar yapmaktadırlar.

Medyumluk mesleğinin bir okulu yoktur ve sonradan medyum olunmaz. Özel yeteneklerin doğuştan olması gerekmektedir. Özel yeteneğe sahip olan kişiler kendilerini havas ilmi, hüddam ilmi, vefk, psikoloji, yıldızname, İslami konularda eğitimler alarak bilgi sahibi olurlar. Büyünün yapılması için kullanılacak malzemelerden, uygulanacak ritüellere kadar okunacak dua ve ayetlerin de bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle sürekli eğitim alarak kendilerini geliştirirler. İbranice, Süryanice ve Arapça dillerinin bilinmesi gerekmektedir. Çünkü gizli ilimlerden faydalanmak için bu dillerin bilinmesi gerekiyor.

Medyumların öğrenmeye açık olmaları ve farklı görüşlere saygılı olmaları gerekiyor. İnsan psikolojisinden çok iyi anlamaları ve kendisinden yardım almak isteyen kişilerin ne durumda olduklarını anlayarak onlara yardımcı olmaları gerekiyor.

Gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmayan, özel yeteneği bulunmayan, yeteneksiz ve tecrübesiz kişilerin büyü çalışmaları yapmaları mümkün olmadığı gibi medyum olmaları da beklenemez. Medyumlar özel yeteneklerini bilgileri ile birleştirerek uzun yıllardır yaptıkları çalışmalar ile insanlara yardımcı olurlar.

İyi bir medyum büyü yapma yanında büyü bozma işlemlerini de gerçekleştirmelidir. Bu işlemlerin yapılması için ise gizli ilimler konusuna hâkim olmak ve özel yeteneklere sahip olmak gerekiyor. Sıradan kişilerin yapacağı çalışmalar insanlara zarar verebilir. Medyumlar manevi varlıklar ile iletişime geçebilen kişiler olarak bu varlıklara hükmedebilir ve gerektiğinde kişilerden uzaklaştırabilir.

Medyumlar insanlara çare olmak isteyen kişilerdir. Maddiyat ikinci planda kalır. Sahte medyumlar ise insanların bu çaresizliklerini kullanarak maddi kazanç sağlamak için insanların duygularını kullanırlar. Sıradan kişilerin büyü yapmaları fayda değil zarar verir. Özellikle kara büyülerin yapım aşamasında ya da büyü bozma aşamasında manevi varlıklar ile iletişime geçmek gerekebiliyor. Sıradan kişilerin bu varlıklar ile iletişime geçmeleri mümkün olmadığından daha kötü durumlar ile karşılaşabilirler. Gerçek medyumlar manevi varlıklar ile iletişime geçerek onları kontrol edebilirler.

Medyumlar ile falcılar birbirine karıştırılmamalıdır. Falcılar kahve falına bakarak insanlara gelecekten haber verirler. Oysa medyumlar gelecekten haber veren kişiler değildir. Var olan problemleri çözmeye çalışan kişilerdir.

Günümüzde birçok kişi kendisini medyum olarak tanımlamaktadır. Fakat bunların birçoğu insanları kandırarak tuzaklarına düşürmektedirler. Gerçek bir medyum sürekli kendisini övmez ve başka medyumları asla kötülemez. Amacı insanların dertlerini en ince ayrıntısına kadar dinlemek ve sorunu çözmektir.

İyi bir medyum büyü yapma yanında büyü bozma işlemlerini de gerçekleştirmelidir. Bu işlemlerin yapılması için ise gizli ilimler konusuna hâkim olmak ve özel yeteneklere sahip olmak gerekiyor. Sıradan kişilerin yapacağı çalışmalar insanlara zarar verebilir. Medyumlar manevi varlıklar ile iletişime geçebilen kişiler olarak bu varlıklara hükmedebilir ve gerektiğinde kişilerden uzaklaştırabilir.

Medyumlar yaptıkları uygulamalar ve yaşantıları ile insanların ilgisi çeken özel kişilerdir. Sürekli kendilerini yetiştirmeleri de işlerine verdikleri önemi göstermektedir.

Medyumlar üstün yeteneklerinin yanında kendilerini gizli ilimler konusunda da yetiştiren ve bu konulara hâkim olan kişilerdir. Havas ilmi, hüddamlık, vefk, ebced hesabı, yıldızname, psikoloji gibi ilimlere hâkim olmalıdırlar. Çünkü büyü yapma ve büyü bozma konularında gizli ilimlerden yardım alınmaktadır. Küçük yaştan itibaren bu ilimler konusunda eğitim almalarının yanında dinler ve kutsal kitaplar hakkında da eğitim alırlar. Büyüler Süryanice, Arapça ve İbranice dilleri aracılığı ile yapıldığından bu dilleri de öğrenmeleri gerekiyor.

Medyumlar özel yeteneklerini ve bilgi birikimlerini insanların zararına kullanan kişiler değildirler. Tam tersine insanların çaresiz kaldıkları durumlarda sorumluluklarının bilen ve insanların mutlu olmaları için elinden geleni yapan kişilerdir. Sorun ve sıkıntıların giderilmesi yanında kötü amaçlar için yapılan büyüleri bozarak insanlara yardımcı olurlar. İnsanlara falcılar gibi gelecekten haber vermezler. Var olan sorunların çözüme kavuşmasını sağlarlar.

İnsanlar yaşamları boyunca birçok sıkıtı ya da sorun ile karşı karşıya kalabiliyorlar. Bu sorunların birçoğu doğal yollardan çözüme kavuşması yanında bazı problemlerin çözümü bu kadar da kolay olmuyor. Bu durumda insanlar medyumlardan yardım alarak doğaüstü çözüm yöntemleri ile sıkıntılarını gidermeye çalışıyorlar.

Doğal yollarla çözülemeyen olayları doğa üstü yöntemler ile çözüme kavuşturmak gerekebiliyor. Bu çözümleri bulan kişinin ise özel yeteneğinin olması ve bu konularda bilgili olması gerekiyor. Medyum Amir Ahmed doğuştan özel yeteneğe sahip ve uzun yıllardır bu konularda kendini geliştiren tecrübeli özel bir insan olarak kişilerin sorunlarını çözümlüyor.

Medyum Amir Ahmed’in Misyonu ve Vizyonu

Medyum Amir Ahmed

Kendisine önemli bir misyon belirlemiş olan Medyum Amir Ahmed görev ve sorumluluklarına sahip kişiliği ile dikkat çekmekte ve bu sorumluluklarını yerine getirmek için çok fazla çalışmaktadır. Aldığı eğitimler ve özel yeteneği ile insanlara yardımcı olmaya devam etmektedir. Medyum Amir Ahmed kendisinden iyi niyetli olarak yardım isteyen herkese din, dil ayrımı yapmaksızın yardımcı olmaya çalışmaktadır. Hangi dine mensup olursanız olun Medyum Amir Ahmed’ten yardım alabilirsiniz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Başa dön tuşu
Kapalı