Medyum Nedir

Medyum Nedir

Medyum Nedir?

Medyum olağanüstü varlıklar ile iletişime geçebilen özel yetenekli insanlardır. Medyumların normal insanlardan ayıran en önemli özelliği bizlerin göremediği cinleri görebilmeleri ve bu varlıklar ile iletişime geçmeleri, gerektiğinde bu varlıkları durdurabilmeleridir.

Doğuştan özel yetenekleri olan kişiler küçük yaştan dinler ve kutsal kitaplar üzerine eğitim alırlar. Çünkü büyü yapmak ya da bozmak için dini konularda bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Ayrıca büyü konusunda insanlara yardımcı olabilmek için Süryanice, Arapça ve İbranice dillerinin de bilinmesi gerekmektedir. Çünkü büyüler bu diller aracılığı ile yapılmaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Medyumlar ruhani varlıklar ile iletişime geçmenin yanında havas ilmi, hüddamlık, vefk, ebced hesabı gibi gizli ilimler konularına da hakim olmalıdır. Medyumların kalp gözleri açıktır ve 6. Hisleri kuvvetlidir. Gerçek bir medyum güçlerini asla kötülük yapmak için kullanmaz.

Medyumlar her konuda kendilerini yetiştirmek için her zaman okuyarak bilgi birikimlerini ve deneyimlerini geliştirirler.

Medyum olmak sonradan kazanılan bir durum değildir. Doğuştan gelen yeteneklerin üzerine kendini geliştiren kişilerdir. Çünkü büyü yapmak ve bozmak yeteneğin yanında gizli ilimler konusunda bilgi gerektirir. Bu nedenle gizli ilimler konusunda bilgi sahibi olmak için çalışmalar yapmak, eğitim almak gerekmektedir. Gerçek bir medyum insanları sıkıntılı ve zor zamanlarında insanlardan maddi anlamda faydalanmayan gerçek anlamda onlara yardımcı olan özel kişilerdir. Medyumların maddi beklentileri ikinci plandadır. Amaç insanları bulundukları sıkıntılı durumdan kurtarmak ve onları mutlu etmektir.

Medyum nedir sorusuna verilebilecek en güzel yanıt üstün yetenekleri ve bilgi birikimlerini en iyi şekilde değerlendirerek insanlara manevi huzuru sağlayan kişilerdir diyebiliriz.

Her büyünün farklı çalışması vardır. Kullanılan ritüeller, okunacak dualar farklıdır. Her işlem sırası ile doğru bir şekilde uygulanmalıdır. İşte tüm bu uygulamaları yapabilecek olan kişi bilgisi, deneyimi ile uzman medyumlardır. Büyülerde yapılan uygulamalar o kadar basite alınabilecek işlemler değildir. Bu konuda uzman olmayan kişilerin büyüye kalkışması bazı sorunlara neden olabilir. Özellikle cinler insanlara musallat olabiliyor. Medyumlar gerektiğinde ruhani varlıklar ile iletişime geçebilen kişiler olarak bu varlıklara müdahale edebiliyor ve onları durdurabiliyorlar. Doğuştan gelen yetenekleri ile ruhlarla iletişime geçebilmeleri özel bir yetenektir. Sıradan insanlar bu varlıkları göremiyorlar ki iletişime geçebilsinler.

Medyumlar bilgi birikimlerini ve özel yeteneklerini kötü yönde kullanmazlar. İnsanları mutlu etmek için sorunlarına ve sıkıntılarına çözüm ararlar. Kötü amaçlar için yapılan büyüleri bozarak insanlara yardımcı olurlar. Medyumlar falcılar gibi geleceği gören ve gelecekten insanlara haber veren kişiler değildir. Bilgileri ve yetenekleri ile insanlara çözüm bulan kişilerdir.

Unutmayın medyum olmak için bir okul yoktur. Medyum olabilmek için doğuştan özel yeteneklere sahip olmak ve bu yetenekleri geliştirmek gerekmektedir. Bunun içinde dini eğitim almak ve gizli ilimler konularına hâkim olmak gerekmektedir. Bu nedenle herkes medyum olamaz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*