Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Çok eski zamanlardan beri kullanılan en etkili ve en güçlü büyüler arasında yer alan kaşık büyüsü; genellikle sevgilileri ya da eşleri birbirlerine bağlamak amacıyla kullanılmakta olan bir büyü çeşididir. Kaşık büyüsü çoğu zaman bağlama amacı ile kullanılan bir büyü çeşidi olsa da aynı zamanda yine çiftleri, eşleri ya da sevgilileri birbirinden ayırmak ve soğutmak gibi amaçlar ile de kullanılabilmektedir. Kaşık büyüsü güçlü olduğu kadar hızlı etki etmesi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Son derece güçlü bir büyü olan kaşık büyüsü; tahta ya da demir kaşık olması fark etmeksizin kaşıkların üzerine büyü yapılacak olan kişinin isminin yazılması ve daha sonra birbirlerine bağlanarak uygun bir alana gömülmesi ile gerçekleştirilen bir büyüdü çeşididir. Her ne kadar bakıldığında yapılması kolay bir uygulama olarak gözükse de kaşık büyüsünü yapmak aslında son derece karmaşıktır. Kaşık büyüsü yapmak için sadece büyü yapılacak olan kişinin ismini kaşıklara yazmak yeterli olmamaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Kaşık büyüsü yaparken büyü yapılacak olan kişinin annesinin ismi gibi birçok bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Ayrıca kaşık büyüsü yaparken kullanılan tüm bilgilerin ebced hesabına uyumlu olması ve büyü malzemelerinin dikkatli bir şekilde seçilmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Kaşık büyüsünün ilerleyen aşamalarından bir tanesi olan kaşığın gömülmesi de son derece dikkat isteyen bir konudur. Kaşığın gömüleceği yer, kaşıkların yönü ve gömülme işleminin zamanı alanında uzman bir medyum tarafından belirlenmelidir. Çünkü doğru zamanlama ile yapılmayan kaşık büyüsü yeterli etkiyi vermeyeceği için istenen sonuç da alınamayacaktır. Kaşık büyüsünün en kısa süre içerisinde etki etmesi ve herhangi bir sorun yaşanmaması için kesinlikle kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin alanında uzman bir medyumdan yardım alması gerekmektedir.

Kaşık büyüsü son derece etkili ve güçlü bir büyü olduğu için büyü yapma ve büyü bozma gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişiler tarafından kesinlikle yapılmaması gerekmektedir. Büyü yapma ve büyü bozma gibi konularda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin kaşık büyüsü yapmaya çalışması bazı istenmeyen sonuçların meydana gelmesine, olumsuz durumların yaşanmasına, büyünün ters tepki göstermesine, büyü yapmaya çalışan ya da büyü yapılacak olan kişinin hayati derecede zarar görmesine ve hatta bazı durumlarda manevi boyuttaki varlıkların büyü yapmaya çalışan kişiye musallat olmasına sebep olabilmektedir.

Tüm bu olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için kaşık büyüsü sadece alanında uzman medyumlar tarafından yapılmalıdır. Kaşık büyüsü birden çok farklı uygulama çeşidi bulunan bir büyü olduğu için her insanda aynı kaşık büyüsü belirtileri ortaya çıkmamaktadır. Ancak yine de kendinize kaşık büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız internet vb. kaynaklardan kaşık büyüsü nasıl bozulur gibi araştırmalar yapmak yerine hemen alanında uzman bir medyumdan yardım almalısınız.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*