Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık Büyüsü Nedir

Kaşık Büyüsü Nedir?

Oldukça eski dönemlerden itibaren insanlar tarafından sık sık kullanılan büyülerden bir tanesi hiç şüphe duymaksızın kaşık büyüsüdür. Hem sevgili, eş ya da çiftleri birbirine bağlamak için hem de yine sevgilileri, eşleri ya da çiftleri birbirinden soğutma amacı ile kullanılabilen kaşık büyüsü hem çok güçlü olması sebebi ile hem de çok kısa bir süre içerisinde etki etmesi ile çok fazla tercih edilmektedir. Günümüzde insanlar tarafından en çok kullanılan büyüler arasında yer alan kaşık büyüsü; isteğe bağlı olarak tahta ya da demir kaşık kullanılarak yapılabilmektedir. Kaşık büyüsünü gerçekleştirmek için demir ya da tahtadan olan kaşıkların üzerine büyü yapılacak olan kişinin isminin yazılması gerekmektedir. Kaşıklar üzerine isim yazıldıktan sonra sağlam bir şekilde kaşıkların birbirine bağlanması ve uygun bir alana doğru bir şekilde gömülmesi gerekmektedir. Her ne kadar kaşık büyüsü yapmak kolay bir uygulamaymış gibi gözükse de aslında kaşık büyüsü yapılması en karışık olan büyülerden bir tanesidir. Kaşık büyüsü için sadece kaşık büyüsü yapılacak olan kişinin değil, annesi gibi yakınlarının da bazı bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Ayrıca bütün bunlara ek olarak kaşık büyüsü yapımında kullanılan tüm bilgilerin ebced hesabına uygun olması ve büyü malzemelerinin dikkatli bir şekilde seçilmesi de büyük bir önem taşımaktadır. Kaşık büyüsü yapımının en son aşamalarında biri olan kaşığın gömülmesi de son derece dikkat gerektiren önemli bir konudur. Kaşığın gömüleceği yer, kaşıkların yönü ve gömülme işleminin zamanı alanında uzman, yetenekli ve gizli ilimler konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan bir medyum tarafından belirlenmelidir. Çünkü doğru zamanlama ile yapılmayan kaşık büyüsü; kişileri soğutmak ya da birbirine bağlamak için gerekli olan etkiyi veremeyeceği için istenen sonuç da doğal olarak alınamayacaktır. Kaşık büyüsünün en kısa zaman içerisinde etki etmesi ve hiçbir sorun yaşanmaması için kesinlikle kaşık büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin alanında uzman, yetenekli ve gizli ilimler konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olan bir medyumdan yardım alması gerekmektedir.

Kaşık büyüsü hem çiftleri birbirinden soğutma amacı ile hem de çiftleri birbirine bağlama amacı ile kullanılabilen son derece etkili ve bir o kadar da güçlü bir büyüdür. Kaşık büyüsünün birbirinden farklı birçok kullanım alanı ve uygulanma şekli bulunduğu için kaşık büyüsüne maruz kalan kişiler her zaman aynı kaşık büyüsü belirtileri ile karşı karşıya kalmamaktadır. Kaşık büyüsü belirtileri büyünün yapılma amacına ve uygulanma şekline göre kişiden kişiye göre değişiklik gösteren bir durumdur. Ancak kendine kaşık büyüsü yapıldığından şüphe eden kişiler internet ya da benzeri kaynaklarda kaşık büyüsü nasıl bozulur gibi araştırmalar yapmak yerine en kısa süre içerisinde alanında uzman, yetenekli ve tecrübeli bir medyumdan yardım almalıdır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*