Büyüler

Hüddam İlmi

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Hüddam, çok eski çağlardan beri şeytanları ve cinleri kontrol altına alan bir ilimdir. Günümüzde bu ilim medyum ya da hocalar tarafından bilinen ve kullanılan bir ilim olarak karşımıza çıkmaktadır. Kutsal kitaplara inanan ve iman etmiş olan kişilerin kutsal kitap metinlerine baktıklarında birçok yerde ruhani varlık olarak bilinen cinlerin var oldukları anlaşılır.

Hüddam ilmi cinleri kontrol etmeye yarar. Bu ilmin kitaplardan ya da bir kurumdan öğrenilmesi söz konusu değildir. Hüddamlık doğuştan gelen bir özelliktir. Bu özelliğe sahip olan kişiler ise medyumlar olmaktadır. Cinler alemi enteresan ve özel bir alemdir. Bu varlıklar ile iletişime geçebilmek için yapılan çalışmalar hüddam ilminin konusunu oluşturur.

Hüddam İlmi Nedir?

Hüddam İlmi Nedir?

Dünyada bizlerin görmediği ve duymadığı başka bir alem bulunmaktadır. Kur’an da ve diğer kutsal kitaplarda cinlerden bahsedilmektedir. Cinler insanların göremedikleri farklı bir boyutta varlıklarını sürdürmektedir. Normal insanların bu varlıklar ile iletişime geçmeleri söz konusu değildir.

Hüddam hademe kelimesinin çoğudur ve vazife sahibi anlamına gelir. Bazı hüddamlar sinirli olurken bazı hüddamlar daha sakin mizaçlı olmaktadırlar. Hüddamlar genel olarak çift karakterli olabilmektedirler. Cinleri kontrol ederken bazılarının sinir krizleri geçirdikleri bilinmektedir.

Müslüman cinler okunan ayet ve dua sebebi ile insanlara zarar vermemektedir. Cinleri kontrol eden insanların ise maneviyatları oldukça yüksektir. Pozitif bilim olarak kabul edilmese bile koyduğu sonuçlar ile hüddam ilmi insanların yaşantısına doğrudan etki etmektedir.

Cinler istemedikleri sürece insanlara gözükmezler. Fakat bazı durumlarda göz perdeleri kalkmış olarak bilinen ve doğuştan yetenekli olan medyumlar bu varlıkları hissedebilir ve görebilir. Bu varlıklar ile iletişim kurarak onları kontrol altında tutabilir. Bu çok kolay olmamaktadır. Cinler insanlara musallat olabilmektedir. Bu durumdan kişinin kendi başına kurtulması mümkün olmayacaktır. Sorumluluklarını bilen hüddam, havas ve gizli ilimler konularına hakim deneyimli ve yetenekli medyumdan yardım alınmalıdır. Medyum Amir Ahmed, bilgisi ve tecrübesi ile hüddam ilmi ile ilgili konularda yardım alabileceğiniz yetenekli ve güvenilir bir medyumdur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Domuz Yağı Büyüsü

Cinler ile iletişime geçebilmek bilgi ve yetenek yanında büyük cesaret isteyen bir konudur. Bu varlıklar ile iletişime geçebilmek ve onları kontrol edebilmek gerçekten güçtür. Bu yüzden hüddam ilmi sadece işinin ehli uzman bir medyum tarafından uğraşılması gereken bir ilimdir.

Hüddam ilmini bilmek büyü, tılsım gibi konularda önemlidir. Birçok büyü uygulaması için bu cinlerden faydalanılmaktadır. İyi niyetli yapılan büyülerde Müslüman cinlerden yardım alınmaktadır ve bunların insanlara zararı bulunmamaktadır. Fakat kötü amaçlar için yapılan kara büyülerde kullanılan şeytani cinler oldukça tehlikeli olabilirler. Bu şeytani cinleri kontrol atmak gerçekten zordur. Kötü cinleri kullanılarak yapılan büyüler insanların hayatlarını cehenneme çevirebilir. Cin musallatına maruz kalan ve büyünün etkisinden kurtulmak isteyenlerin vakit kaybetmeden konun uzmanı yetenekli ve kabiliyetli bir medyumdan yardım alınması önemlidir. 

Hüddam ilmi cinlerin nasıl kontrol edilmesi gerektiğini açıklayan bir ilimdir. İslam dinine göre cinlerden faydalanmak ve onları kontrol etmek yasaklanmıştır. Fakat cin musallatı ile karşılaşan kişilerin bu durumdan kurtulmaları önemlidir. Çünkü şeytani güçler insanlara zarar verebilir ve hatta insanların ölümüne bile yol açabilir. Cinleri sıradan kişilerin görmesi imkansızdır. Özel yeteneği olan kabiliyetli, hüddam ve havas ilminde kendisini yetiştirmiş olan kişiler bu varlıklar ile iletişime geçebilir. Bu varlıkları görebilen, onlar ile iletişime geçebilen ve kontrol altına alabilen ilim ise hüddam ilmi olmaktadır.

Hüddamlık sonradan öğrenilmez. Kişinin doğuştan yeteneğinin olması ve aldığı eğitimler ile bu yeteneğini birleştirmesi önemlidir. Gizli bilimler içerisinde önemli bir yere sahip olan hüddamlık herkesin harcı değildir. Cinler alemi farklı bir alemdir ve cinler ile iletişime geçmek ayrı bir yetenek gerektirir.

Cinler ile iletişime geçebilen kişiler hüddam ilmi hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan kişilerdir. Günümüzde bu varlıkları kontrol edebilmek için hem yetenekli hem de hüddam ilmi hakkında bilgi sahibi olan çok az kişi vardır. Bu konu çok fazla sömürülmekte ve insanlar kandırılmaktadır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Muska Nedir?

Hüddam ilminin konularına hakim olan kişiler büyü yapma ve büyü bozma konusunda da başarılı olabilmektedir. Medyumlar Allah vergisi olan doğuştan özel yeteneğe sahip kişilerdir. İnsanlara büyü yapma, büyü bozma, vefk, tılsım ve muska gibi konularda yardımcı olurlar. Hüddam ilmine yeterince hakim olmayan kişilerin büyü yapma ve büyü bozma gibi yetenekleri de olamaz.

Cinler iyi amaçlar için kullanıldığı gibi kötü amaçlar için de kullanılmaktadır. Kara büyülerin yapılabilmesi için cinlerden yardım alınarak bu varlıklara görev verilir. Bu nedenle kara büyüler hem tehlikeli hem de bozulması güç olan büyülerdir. Büyünün bozulması ve cinlerin görevlerinden uzaklaştırarak insanlara daha fazla zarar vermesinin önüne geçilmesi için kesinlikle uzman bir medyumdan yardım alınmalıdır. Müslüman cinler insanlara zarar vermez. Fakat şeytani cinler insanların bilinçaltına etki ederek onları ele geçirirler. Hüddam ilmine hakim ve yetenekli medyum cinleri nasıl kontrol edeceğini bilir.

Hüddam ilmi gizli ilimlerden biridir. İnsanların cinlerle iletişim kurabilmesinin mümkün olmadığı durumlarda bu ilme gerçekten ihtiyaç vardır. Günümüzde insanlar geçmiş dönemlerde olduğu gibi çözüm bulamadıkları sıkıntı ya da sorunlarında büyüyü son çare olarak görmektedirler. Büyüler ise gizli ilimlerden faydalanılarak yapılmaktadır. Gizli ilimler içerisinde önemli bir yeri olan hüddamlık olmadan büyülerin yapılması ve bozulması zordur. Hüddamlık sonradan kazanılan bir durum değildir. Var olan yeteneğin kullanılması için alınan eğitimler ile birleştirilmesi ile elde edilir.

Hüddamlık, cinleri emri altına alabilmektir. Hüddamlık hakkında bilgi sahibi olmak için Kur’an-ı Kerim’de yer alan ayetlere bakılması önemlidir. Cinler belli şartlarda insanların emri altına girebilir. Müslüman cinlerin insanlara bir zararı yoktur. Şeytani cinler ise insanlara zarar verebilirler. Cinler ile iletişim kurabilmek için hüddamlık ilmine ihtiyaç vardır. Bu konunun uzmanı ise medyum ya da hocalar olmaktadır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Şirinlik Büyüsü

Hüddamlık büyülerin bozulması için gerekli olan bir ilimdir. Kara büyü olarak bilinen ve tehlikeli olabilen domuz büyüsü, papaz büyüsü, adet kanı büyüsü gibi büyüler insanların hayatında gerçekten büyük değişiklikler yaşanmasına neden olan büyülerdir. Bu büyülerin bozulabilmesi için büyünün yapımında kullanılarak görevlendirilen cinlerin görevlerinden alınması gerekmektedir. Bu yüzden hüddam ilmine sahip olan medyumlardan yardım alınması önemlidir. Kişilerin büyüleri kendi kendilerine bozmaları imkansızdır. Üstelik büyü bozulmadığı takdirde cinler kişilere musallat olabilir. İnsanların hayatını zindana çeviren cinlerin kişiden uzaklaştırılması gerekir. Medyumlar cinler ile iletişime geçebilen özel insanlardır ve bu yetenekleri ile hüddam ilmi sayesinde insanları düştükleri bu durumdan kurtarabilirler.

Hüddamlık manevi alem ile ilgilidir. Uzmanlık gerektiren bu ilmin inceliklerine sahip olmayan kişiler bu işlere hiç girmemelidir. Kötü sonuçlar ile karşılaşılması muhtemeldir. Hüddamlık herkese nasip olmaz. Bu özel yetenek doğuştan gelir ve alınan eğitimler ile pekişir. Büyü yapma ya da büyü bozma için yetkili olabilecek kişi medyum ya da hocadır.

Cinleri kontrol etmek ve iletişime geçmek hüddam ilmine hakim medyumların işidir. Medyum Amir Ahmed doğuştan fark ettiği bu yeteneğini aldığı eğitimler ile birleştirerek gönül rahatlığı ile yardım alabileceğiniz nadir medyumlardan birisidir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı