Hüddam İlmi

Hüddam İlmi

Hüddam İlmi

İçinde bulunduğumuz dünya sadece bizim görebildiğimiz alemden ibaret değildir.  Bizim göremediğimiz, duyamadığımız canlıların yaşadığı alemler de vardır. Bu alemlerin ve bu alemlerde yaşayan varlıklar olan cinlerin varlığı Kur’an’da da açıkça kabul edilmiştir. Hüddam kelimesi ise onları kontrol edebilen kişilere hizmet veren metafizik varlıkları anlatmak, ifade etmek için kullanılan bir kelimedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Cinler farklı bir alemde yaşasa ve biz onları göremesek de onlar bizi görebilir, duyabilir ve hayatımıza belli anlarda müdahil olabilirler. Cinlerin de aynı insanlar gibi iyileri ve kötüleri bulunmaktadır. Dini inançları da vardır. Kimisi Müslümanken kimisi başka dinlere mensup olabilir. Cinler özellikle büyü yapmak için kullanılabilir ve özellikle kara büyü sınıfına giren büyülerin yapımında cinlerden destek alınmaktadır. Fakat tahmin edilebileceği gibi bu varlıklarla herkes iletişime geçmez ve herkes bu varlıkları bir büyü için kullanamaz. Cinlerle iletişime geçebilme ve kontrol edebilme ilmine hüddam ilmi denmektedir ve son zamanlarda hakkında en fazla çalışma yürütülen gizli ilimlerden biridir.

Hüddam İlmi Hakkında

Hüddam ilmi, varlığı İslam alimleri tarafından kabul edilen birçok gizli ilimden biridir ve çok önemli bir gizli ilimdir. İnsanların cinlerle iletişim kurabilmesi ve onları kontrol edebilmesi bazı durumlarda gerçekten büyük bir gereklilik olabilmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi cinler arasında iyi ve Müslüman olanları da vardır ve bu cinler iyi amaçlı büyülerin yapılmasında kullanılabilmektedir. Böylece insanlar arzu ettiklerine ulaşabilirler. Fakat Hüddam ilminin işe yaradığı tek nokta bu değildir.

Bilindiği gibi her büyü ya da tılsım iyi amaçlarla yapılmamaktadır.  Kara büyü olarak isimlendirilen ve amacı büyü etkisi altında kalan kişinin hayatını kötü etkilemek olan büyüler mevcuttur ve bu büyüler kötü, şeytani cinler kullanılarak yapılır.  Böyle bir büyünün yapılması için bir cinin bu görevde kullanılmaya ikna edilmesi gerekmektedir.  Doğal olarak, yapılmasında şeytani cinlerden destek alınan büyülerin bozulması için de bu büyüde kullanılan cinin yok edilmesi ya da yok edilemiyorsa görevinden uzaklaştırılması gereklidir. İşte bunu yapabilmek sadece hüddam ilmine sahip medyumların altından kalkabileceği oldukça riskli bir durumdur.

Hüddam ilmine sahip olmayan yani cinlerle iletişime geçemeyen ve onları kontrol edemeyen bir kişi tarafından bir kara büyü bozulmaya çalışıldığı zaman, büyüde kullanılan cin bunu fark edebilir. Rahatsız edildiğini hisseden cin, büyü etkisi altındaki kişiye daha fazla zarar vermeye başlayabilir yani büyü istemeden kuvvetlendirilmiş olur. İşte tam da bu yüzden hüddam ilmi çok önemli bir gizli ilimdir ve   her insan zaman zaman bu ilme sahip bir medyuma başvurma ihtiyacı hissedebilir.

Nasıl bilim insanları pozitif bilimler hakkında devamlı çalışmalar yapıyor ve yeni bilimsel gelişmeler ortaya çıkıyorsa, bu tip gizli ilimlere haiz olan insanlar da bu konularla ilgili çalışmalar yapmaktadır. Hüddam ilmi ile ilgili yapılan çalışmaların da son zamanlarda sayısı artmıştır ve bu çalışmalar sayesinde cinlerin musallatına uğramış birçok kişinin hayatı düzelmektedir. Bu yüzden, bir cin musallatı yaşadığınızı ya da kara büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyorsanız, mutlaka uzman bir medyuma başvurmalısınız. Tecrübesinden emin olmadığınız hiç kimseye bu tip konularda danışmamalısınız.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*