Hüddam İlmi Nedir

Hüddam İlmi Nedir

Hüddam İlmi Nedir?

Dünya sadece bizim gördüğümüz ve duyduklarımızdan ibaret değildir. Kur’an-ı Kerim okunduğunda birçok farklı ayette cinlerden bahsedildiğini görmek mümkündür. Cinler dünyada yaşamasına rağmen, insanların göremediği farklı bir dünya boyutunda yaşamaktadır. İnsanların gözüne Allah-u Teala tarafından yerleştirilmiş göz perdeleri sayesinde insanlar cinleri görmez. Aynı zamanda cinler duyulmaz da ve onlarla iletişime geçilmez. Fakat bazen bu durum değişebilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Allah’ın doğuştan bazı kabiliyetler bahşettiği insanlar cinler ve diğer alemi tamamen görebilir, onları duyabilir ve hissedebilir yapıdadır. Bununla birlikte, cinler de eğer isterlerse belli insanlara görünebilir ve onları rahatsız etmeye, korkutmaya çalışabilirler. İslam aleminde varlığı kesin olarak kabul edilen ve zaman zaman insanlara da musallat olabilen cinlerle temas etmenin de elbette bir ilmi var. Bu gizli ilme hüddam ilmi denmektedir.

 

Hüddam Ne Yapar?

Hüddam ilmine sahip olmak gerçekten her insanın başına gelebilecek türden bir olay değildir.  Hüddam olabilecek insanların doğuştan bazı yeteneklere sahip olması gerekir. Hüddam çağırmak, bu vasfa sahip olan  bir kişiden eğitim alarak öğrenilebilir. Evet, bu ilme sahip bir kişiden el alınarak öğrenebilir ama bu öğrenme, bu vasfı edinme işi herkes tarafından başarılamaz. Bu gizli ilmi öğrenmek için, doğuştan ya da sonradan göz perdesi kalkmış ve diğer insanların göremediği alemleri görebilen bir insan olmak gereklidir. Bu insanlar hüddam ilmine vakıf oluklarında, cinleri sadece görmekle yetinmez aynı zamanda onlarla iletişime geçebilir ve hatta onları kontrol edebilirler. Bu da özellikle büyü konusunda son derece önemlidir.

 

Hüddam İlmi Ne Gibi Faydalar Sağlar?

Hüddam ilmine sahip olmanın en büyük faydası tabii ki büyü, tılsım vb. konularda görülmektedir. Bilindiği gibi her büyü kötü amaçlar yapılmamaktadır ve bazen insanlar iyi dileklerini gerçekleştirebilmek için büyüye başvurur. Bu büyüler, insanlara kin beslemeyen, Müslüman cinlerden yardım alınarak yapılabilir ve cinin de yardımıyla böylece kişi hayallerine kavuşur. Fakat bilindiği gibi büyüler her zaman iyi niyetler ile yapılmamaktadır. Kara büyü adı verilen büyüler gerçekten çok tehlikeli büyülerdir ve bu büyülerin amacı, büyü etkisi altındaki kişinin hayatını yaşanmaz hale getirmektir.

İşte bu büyülerin yapılması için mutlaka cinlerden yardım alınması gereklidir. Kara büyülerin yapılmasında her zaman cinlerden yararlanılır ve büyüde kullanılan cinler, büyü etkisi altındaki kişiye saldırarak onun hayatını zor hale getirirler. Devamlı olarak kabuslar görme, gün içinde bir anda değişik bir varlığı gördüğünü ya da duyduğunu hissetme, içe hiç geçmeyen kötü bir hissin oturması gibi durumlar cin musallatı ve kara büyünün belirtileridir. İşte hüddam ilmi, bu gibi durumlarla karşılaştığınız zaman önemini gösterecektir. Cin musallatından ya da kara büyülerden kurtulmak için bu cinlerin yok edilmesi ya da yaptıkları işten vazgeçirilmesi gerekmektedir.  Bunu da sadece cinlerle iletişim kurabilen ve onları etkisi altına alabilen kişiler yapabilmektedir. Bu ilme sahip olmayan yani cinlerle iletişim kuramayan birinin bir musallatı vakasını çözmeye çalışması cinlerin daha çok kızmasına ve musallatın daha kuvvetli hale gelmesine de yol açabilir. Bu yüzden bu gibi bir durumla karşılaştığınızı hissettiğiniz zaman, hüddam ilmine vakıf olan bir medyuma görünmeniz gereklidir.  Aksi halde her şey daha kötü hale gelebilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*