Büyüler

Havas İlmi Nedir?

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Havas ilmi hem maddi hem de manevi özelliklerinden dolayı insanlara çözümler sunan bir ilimdir. Bu konulara hâkim olan medyum ya da hocalar tecrübeleri ve deneyimleri ile insanlara yardımcı olan kişilerdir.

Manevi uygulamaların başında gelen havas ilmi, alemin gizli boyutları ile düzenli iletişim kurulmasını sağlar. Havas kelime anlamı ile husus anlamına gelir. Dini yönden ise manevi sırlara vakıf olan ve kalp gözü açık olarak ifade edilmektedir. Havas ilmi maddi ve manevi olarak sorunlara çözüm bulan ilimdir. Bir bilim dalı olarak kabul edilmese bile insanlara faydası çok fazla olmaktadır.

İnsan anatomisi, matematik bilimi, fizik ve astronomi, kimya ve doğa bilimi maddi ilimler olmakta, Ebced ilmi, cifr ilmi ve Esma-ül Hüsna ise manevi ilimler olarak karşımıza çıkıyor. Kutsal kitabımızda bulunan ayet, hadis ve süreklerde bulunan sırları ortaya çıkaran bu ilim ile birçok sorun çözülebilmektedir.

Havas ilminin konusu oldukça geniştir. Bu ilmin bir kuralı ve kitabı bulunmaktadır. Özellikle cin musallatı sorunları havas ilminden yararlanılarak çözülmektedir. Yine büyü yapma ve büyü bozma, tılsım, vefk ve muska yapılırken de havas ilminden yardım alınmaktadır. Havas ilmi konusunda kendisini yetiştirmeyen kişilerin insanların çözüm bulmalarına imkân yoktur. Medyum ya da hoca havas ilmi konusunda kendilerini uzun yıllar eğiten kişiler olmaktadır. Havas ilminin inceliklerini bilmeyen sıradan kişilerin büyüyü bozmaya çalışmaları ya da kötü cinlerden kurtulmaya çalışmaları daha fazla zararlı olabilir. Bu konular basite alınabilecek uygulamalar değildir. Yapılan çalışmaların boşa gitmemesi ve olumsuzluklar ile karşılaşmamak adına işinin ehli bir uzmandan yardım almak önemlidir.

Pozitif ilimler insanlara maddi yönden fayda sağlamaktadır. Manevi yönden de sorunlarını çözmek isteyen kişiler bu konuda uzmandan destek almaktadırlar. Yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulmak ve manevi huzur için em çok havas ilmine ihtiyaç vardır. Havas ilmi, alemin bilinmeyen yönleri ile ilgilenmektedir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Muska Nedir?

Havas ilminden en çok büyü yapma ve büyü bozma uygulamaları için yararlanılmaktadır. Havas ilminde uzmanlaşan bir medyum bu ilimden faydalanarak bu uygulamaları yapabilir. Gizli bilimlerin hepsi insanların manevi yönü adına çok büyük önem taşır. Hem maddi hem de manevi çözümler üretebilen bu bilim dalı insanlar üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Bu ilim gizli ilimler içerisinde önemli bir yere sahiptir. Çok farklı alanlarda kullanılabilmektedir. Manevi boyutta yaşadıkları kabul edilen cinler ile iletişim kurulabilir. Kutsal kitapta bulunan ayet ve surelerin bilinmeyen ya da fark edilemeyen anlamları çözülebilir. Kur’an ayet ve hadislerinde gizli anlamlar bulunmaktadır. Bunları anlamak ve yorumlamak için havas ilminin bilinmesi ve Arapçanın bilinmesi önemlidir. Büyü yapama ve büyü bozma uygulamaları içinde gizli ilimlerden yardım alınır. Gizli ilimler içerisinde yer alan 12 ilimin başında gelen havas ilmini bilmeyen kişilerin bu konuda başkalarına yardımının olması beklenemez. Havas ilminin konularına vakıf olabilmek için uzun senekler eğitimler almak ve kendini yetiştirmek gerekmektedir.

Gizli ilimler insanlara manevi yönden huzur veren ve sorunların çözüm bulması için manevi açıdan oldukça önemlidir. Cinler insanlar tarafından gözle görülmeyen ama varlıkları kabul edilen canlılardır. Kara büyüler cinlerden yardım alınarak yapılmaktadır. Büyünün bozulabilmesi için havas ilmi hakkında bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Doğuştan özel yeteneği olan ve havas ilminde uzman olan kişiler insanlara büyü bozma konusunda yardımcı olabilirler.

Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan havas ilminden alınan yardım ile medyumlar insanların göremedikleri alemleri görme yetenekleri ile manevi alemde yaşayan varlıklar ile iletişim kurabiliyorlar. Bu ilmin bir okulu yoktur. Kalp gözü açık olan ve altıncı hissi kuvvetli olan kişiler bu yeteneklerini geliştirmek için havas ilminin inceliklerini de öğrenmeleri gerekmektedir. Geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu ilim günümüzde de halen çok sık kullanılmaktadır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Manevi Çözümler

Havas ilminin konularına tam anlamı ile hâkim olanların sayısı günümüzde oldukça azdır. Maddi ve manevi olarak çözümler üreten bu ilim sayesinde insanlar manevi huzura kavuşabilirler. Havas ilmine dayanarak bulunan çözümler kalıcı çözümler olabilir. Medyum ve hocalar özel yeteneklere sahip kişilerdir. Bu özel yeteneklerin havas ilmi ile birleştirilmesi çaresi kalmayan insanlar için umut olmaktadır.

Bu ilim hem manevi hem de maddi çözümler sunar. Bu ilim ilk olarak Peygamber efendimize öğretilmiştir. Bakara suresinin 102. Ayetinde Harut ve Marut isimlerinde iki melek olduğundan bahsedilir. Bu ilim bu melekler aracığı ile öğretilmiştir. Dünyada hem manevi hem de maddi alem bulunmaktadır. Bu noktada gizli ilimler ile karşılaşılır. Bu ilimler çok eski zamanlardan itibaren yararlanılmaktadır. Manevi huzur arayanlar gizli ilimlerden yardım almaktadır. Hz. Süleyman bu ilimlerden yararlanan kişi olarak dikkat çekmektedir. Peygamberimiz bu ilmi Hz. Ali’ye öğretmiş ve günümüze kadar aktarılarak gelmiştir. Hz. Ali bu ilmi Cifir adında yazdığı kitapta toplamıştır. Bu kitaptan geçmişte olduğu gibi günümüzde de halen faydalanılmaktadır.

Havas ilmi uzun yıllar alınan eğitimler sonrasında deneyim ve tecrübe ile birlikte bu ilim verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu konuda yardım almak istediğinizde her zaman güvenilir bir uzmandan destek almanız gerekiyor.

Kur’an-ı Kerim’de her ayetin gizli bir anlamı bulunmaktadır. Her harfinde bir ebced değeri bulunur. Bu İlimden yardım alabilmek ve insanlara yardımcı olabilmek için bu konularda daha donanımlı hale gelmek şarttır. Vefk ve tılsım konularında da havas iminden yararlanılmaktadır. Bu ilim manevi çözümler ile insanların sorunlarını çözmektedir.

Büyü yapma, büyü bozma, vefk ve tılsım gibi konularda gizli ilimlerden yardım alınmaktadır. Havas ilmi bu gizli ilimlerden bir tanesi olduğu için bu ilimin konularına da hâkim olmak gerekmektedir. Yapılan bu uygulamalar için uygulanan farklı ritüeller olduğu gibi okunması gereken dualar da bulunmaktadır. Bu duaların anlamlarının bilinmesi ve doğru olarak okunması önemlidir. Havas ilminde kendisini yetiştirmeyen kişilerin bu uygulamaları yapmasına imkân yoktur ve yapılmış ise de etkili bir uygulama olmayacaktır. Duaların eksik ya da fazla okunmaması iyi bir sonuç almak için önemlidir. Bu nedenle bu uygulamaları Allah vergisi yeteneğe sahip, havas konularına hâkim, kabiliyetli ve tecrübeli bir medyum ya da hoca tarafından uygulanmalıdır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Şirinlik Büyüsü

Havas ilmi konularını bilen bir medyum gizli alemleri ve bu boyutta yaşayan cinleri bilir ve bu varlıkların üstesinden gelir. Havas ilminin amacı kötülüklerden ve büyülerden korunmaktır. Bu amaçla vefk ve tılsımlar hazırlanır.

Sonuç olarak havas ilmi hem maddi hem de manevi olarak faydalanılan bir ilimdir. Özellikle kara büyülerin yapılmasında kullanılan manevi varlıkların görevlerinden uzaklaştırılması için yardım alınır. Manevi uygulamalar açısından insanlara huzur verir. Çok eski çağlardan bu yana kullanılan bu ilim insanlara fayda sağlamakta ve manevi olarak rahatlatmaktadır. Her duanın ya da ayetin gizli bir anlamı olduğu unutulmamalıdır. Havas ilmi bu anlamların çıkarılmasına yardımcı olur. Büyü, vefk, tılsım ve muska yapmak için kullanılan gizli ilimlerde okunacak duaların anlamlarının bilinmesi ve hangi uygulamada hangi duanın okunması gerektiğinin bilinmesini sağlar. Bu konuların uzmanı ise medyum ya da hocalardır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed'i Şimdi Ara: 0533 595 38 31

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı