Havas İlmi Nedir

Havas İlmi Nedir

Havas İlmi Nedir

Dünyada nasıl bazı pozitif bilimler varsa ve bu pozitif bilimler belli alanları kapsıyor ve belli bilim adamları bu konularda çalışmalar yapıyorsa, dünyanın manevi kısmıyla ilgili olan ilimler de mevcuttur. Bu ilimler, büyülerin bozulması ya da yapılması, sihirlerin veya tılsımların ortaya çıkması, kişilerin yaşadığı manevi sorunlara çözüm bulunması ya da büyülerden veya kötülüklerden korunması amacıyla kullanılabilir.  Nasıl pozitif bilim türleri birbirinden farklı ama aynı zamanda birbirleriyle kesişim halindeyse, gizli ilimler de aynı şekilde birbirleriyle kesişim halindedir ama aynı zamanda birbirlerinden farklıdır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

En çok ihtiyaç duyulan ve en önemli gizli ilimlerden birisi de havastır. Havas ilmi, alemin bilinmeyen tarafı ile iletişime geçmeye denir şeklinde bir tanım yapabiliriz.  Havas ilmi konusunda uzmanlaşmış insanlar, manevi alemin bizim göremeyeceğimiz boyutlarını görebilir, o alemdeki varlıklar ile iletişime geçebilirler.   Havas ilmine muktedir olan biri, Kur’an’I da bizim gördüğümüzden daha farklı şekilde görmektedir. Her insanın göremediği bazı anlamlar bu gizli ilme sahip kişiler tarafından algılanabilir ve bu anlamlar da sihir, büyü, tılsım, büyü bozma, musallattan korunma vb. amaçlarla kullanılabilir.

Havas İlmi Nasıl Kullanılır?

Havas ilminin ortaya çıkışı günümüzden çok öncesine kadar gitmektedir. Kuran’da da havas ilminin varlığının kabul edildiğini Bakara suresinden görebiliriz. Bu ayette, peygamber efendimize Harut ve Marut isimli iki meleğin bu ilmi öğrettiğinden bahsedilmektedir. Peygamber efendimizin yanı sıra Hz. Süleyman’ın da havas ilmini bildiğini görebiliriz. Havas ilminin günümüze aktarılması da Peygamber efendimizin takdiri sonucunda gerçekleşmiştir. Peygamber efendimiz bu ilmi Hz. Ali’ye öğretmiş ve Hz. Ali’nin de bu ilmi çeşitli İslam alimlerine öğretmesi sonrası, ilim aktarım yoluyla günümüze kadar ulaşmıştır. Havas ilmi sadece el verme yöntemiyle öğrenilebilir.

Yaşı diğerlerinden daha fazla ve tecrübeli bir hoca veya medyum, bildiği ilmi el vererek bir öğrencisine öğretir ve böylelikle bir kişi daha görünmeyen alemin kapılarını aralar.  Günümüzde, bu tip manevi konular hakkında insanları kandırmaya meyilli birçok kötü niyetli insan vardır. Bu insanlar, havas ilmini bilmedikleri halde biliyormuş gibi yapmaya çalışıp, ihtiyaç sahibi insanlardan maddi yarar sağlamaya çalışırlar. Eğer havas ilmine haiz bir medyumdan bir konuda yardım almak istiyorsanız bu şarlatanlardan uzak durmalı ve gerçekten işin ehli olanlara gitmelisiniz. Faslı medyum Amir Ahmed, havas ilmini bilen ve uygulayan bir medyumdur ve size yardımcı olacaktır.

Havas İlmi Kullanım Alanları

Havas ilminin kullanıldığı birçok alan bulunmaktadır. En çok yararlanılan alan ise büyülerin bozulmasıdır. Havas ilmini bilen bir medyum, en zorlu büyüleri bozma işinin altından bile doğru ayetleri, duaları   okuyarak ve bazı yardımcı gizli ilimleri kullanarak kalkabilir. Bununla birlikte havas ilminden büyü yapma, korunma, cin musallatından kurtulma gibi amaçlarla da faydalanılabilir. Tek yapılması gereken bu işin altından kalkabilecek doğru bir medyuma başvurmaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*