Havas İlmi Ne İşe Yarar

Havas İlmi Ne İşe Yarar

Havas İlmi Ne İşe Yarar ?

 Havas ilmi en önemli gizli ilimlerden birisidir ve birçok farklı alanda kullanılır. Havas, kısaca özetlemek gerekirse, alemin gizli kalmış boyutlarıyla iletişime geçebilme ilmidir. Havas ilmine sahip olan kişiler, diğer insanların göremediği alemi görebilir ve hatta o alemdeki varlıklar ile de iletişim kurabilirler. Fakat havas ilmi sadece bundan ibaret değildir. Havas aynı zamanda, gizli kalan, herkesin fark edemediği anlamları da fark etmek demektir ve bu özellik en çok Kuran’daki bazı ayetleri anlama noktasında ortaya çıkar. Havas ilmine sahip insanlar Kur’an ayetlerindeki gizli anlamları görebilirler. Bu anlamlar, çok farklı manevi faaliyette kullanılabilir.  Örneğin, bir büyünün bozulması noktasında ayetlerde saklı bu gizli anlamlar büyük fayda sağlayabilir. Havas ilmi İslami bir ilimdir ve İslam’da kesin olarak kabul edilmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Günümüze kadar ulaşan bir ilim olması peygamber efendimiz sayesindedir. Peygamber efendimiz bu ilmi Harut ve Marut isimli iki melekten öğrenmişti. Daha sonra da bu ilmi Hz. Ali’ye öğretti. Hz. Ali’nin de bazı İslam alimlerine öğretmesiyle, havas ilmi aktarıla aktarıla bugüne kadar gelebildi. Havas ilmini öğrenmek sadece ilmi bilen birinin el vermesi ile mümkün olabilmektedir. İlmi öğrenmenin başka bir yolu yoktur. Havas ilmini bildiğini iddia eden bazı insanlar aslında bu ilme dair hiçbir şey bilmemekte, sadece medyum veya hoca rolüyle insanları kandırarak maddi kazanç sağlamaya çalışmaktadır. Eğer havas ilmini bilen bir hocaya ya da medyuma ihtiyacınız varsa Faslı medyum Amir Ahmed sizin için doğru tercih olabilir. Uzun süredir Havas ilmiyle ilgili çalışmalar yapmaktadır ve konuya tamamen hakimdir.

Havas ilmi farklı manevi amaçlar için kullanılabilmektedir. Fakat ilmin en yaygın biçimde kullanıldığı alan büyülerin bozulmasıdır. Havas ilmini gerçekten iyi bilen, alanında uzman bir medyum, doğru ayetleri kullanarak ve ebced hesabı gibi bazı başka yardımcı gizli ilimlerden yararlanarak her büyüyü bozabilecektir. İlmin ne kadar güçlü olduğu buradan da anlaşılabilir. Havas ilmi cin musallatları ile mücadele alanında da kullanılır. Havas ilmine sahip olan bir medyum, gizli kalan alemleri ve boyutları bilebildiğinden, bir büyünün yapımında kullanılan cinin üstünden gelir.  Havas ilmi, kötülüklerden ve büyülerden korunma amacıyla da kullanılmaktadır. Havas ilmi bu amaçla kullanıldığında da vefk, ebced, muska yazma vb. ilimlerle birlikte ortaya etkili korumaların çıkması amacını taşımaktadır.

Bu koruma duaları, aynı muska gibi üçgen şekilde katlanıp kolye vb. şekillerde kişinin boynunda yer alabilir. Ya da duruma göre evinde veya sık bulunduğu bir yerde de saklanabilir.  Ayrıca, sadece duaların ve ayetlerin doğru sıraya göre okunması da Havas ilminin bir boyutu olarak adlandırılabilir. Doğru sıra kullanıldığında ortaya Havasla güçlendirilmiş bir koruma büyüsünün çıktığı görülebilir.  Bunların hepsinin gerçekleşmesi için alanında uzman ve havas nedir bilen bir medyuma başvurmak gereklidir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*