Büyüler

Dil Bağlama Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İnsanların en rahatsız olduğu durum arkalarından kötü konuşulmasıdır. Bu durumda kalan kişiler kendileri hakkında yapılan dedikoduları durdurmak için elinden geleni yapmaktadır. Kötü dedikodudan dolayı birçok kişinin psikolojisi bozulmakta, toplum içinde küçük düşmekte, hayatındaki kişilerle olumsuz durumlar yaşamaktadır. Bu nedenle sık sık büyü yolu ile kendisi hakkında bu olumsuz konuşmaları durdurma yoluna gidilmektedir.

Dil Bağlama Büyüsü Nedir?

Dil bağlama büyüsü, kendisi ya da çok sevdiği birisine yapılan kötü yorumları engellemek amacıyla bir kişiye ya da gruba karşı yapılabilen çok etkili bir büyüdür. Dil bağlama büyüsü kadın ya da erkek kişilere karşı yapılabilmektedir. Dil bağlama büyüsü yapılan kişi ya da grup bir daha istemediğiniz hiçbir konuşmayı yapamayacak duruma gelir. Bu tür dil bağlama büyüsü, iyi niyetle yapıldığından dolayı ak büyü kategorisinde yer almaktadır. Bir diğer dil bağlama büyüsü amacı ise kişilerin arasında muhabbeti bitirmektir. Karı kocanın birbiriyle konuşmaması, arkadaşların küsmesi, aile içinde kırgınlıkların oluşması, akraba arasında husumetin çıkması ve tarafların birbiriyle konuşmaması gibi amaçlarla yapılmaktadır. Bu tür büyüler ise kara büyü kategorisinde yer alır.

Dil Bağlama Büyüsü Kimler Üzerinde Etkilidir?

Dil bağlama büyüsü, kadınlara da erkeklere de etki eden oldukça kuvvetli bir büyüdür. Yapılış amacına göre çeşitli etkileri söz konusudur.

Dedikoducu akraba, arkadaş, kötü konuşan kaynana ve görümce, çok konuşan gelin gibi kişilere dil bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Çalışma hayatında ise sizin başarınızı kıskanan, arkanızdan konuşan iş arkadaşları ile sürekli iş yükleyen ve memnun olmayan patronlar için de dil bağlama büyüsü tercih edilmektedir.

Okul hayatında ise sizi ezen okul arkadaşlarınız, size takan öğretmenleriniz için dil bağlama büyüsü yapılmaktadır.

Televizyonda yayınlanan çeşitli yarışma programlarına katılan ve jüri üyelerinin olumsuz eleştirilerinden korunmak amacıyla da sıkça dil bağlama büyüsüne başvurulmaktadır.

Karı koca arasındaki sohbetin bitmesi amacıyla dil bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Büyü yapılan karı koca birbirine hiçbir şey anlatmaz, hoş sohbet etmez, aile muhabbeti biter.

Arası çok iyi olan dostlukların bitmesi amacıyla da dil bağlama büyüsü yapılabilmektedir. Dostların birbirlerine sırlarını anlatmamaları sağlanır. Böylece kısa sürede o dostluk son bulur.

Gelinin arkadaşından konuşan kaynana ya da görümce için de dil bağlama büyüleri yapılmaktadır.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Dil bağlama büyüsünün etkileri kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Dil bağlama büyüsü yapılan kişilerde belirgin değişimler medyana gelmektedir. Bu değişimler şu şekilde sayılabilir;

  • Dil bağlama büyüsü bir kişinin sizin hakkınızda dedikodu yapmasını engellemek amacıyla yapılmışsa, büyü yapılan kişi büyü yatıran kişi hakkında konuşamaz. Büyü yaptıran kişi hakkında çirkin iftiralar atmaktan korkar, dedikodu yapamaz, o kişi hakkında sahip olduğu bilgileri gizler.
  • Büyü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişinin adını anmaktan korkar. Kendisine çeşitli kötülükler geleceği hissine kapılır. Korkuyla susar.
  • Büyü yapılan kişi konuşkan, hoş sohbet bir kişi ise dili kapanır. Kişi ortamlarda suskun oturur.
  • Karı kocanın muhabbetini bitirmek amacıyla yapılan dil bağlama büyüsü sonrası karı koca birbirinden soğur. Hatta zamanla iş boşanma aşamasına kadar gider.
  • Bazen de evli kişiler eşlerinin aile içinde olan biteni dışarı taşımaması için dil bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Büyü yapılan karı ya da koca evinde, özellikle yatak odasındaki meseleleri kimseye anlatmaz.
  • İş yerindeki kişilere karşı yapılan dil bağlama büyüsü sonrası patron ya da iş arkadaşları, büyü yaptıran kişi hakkında olumsuz konuşamaz. Büyü yaptıran kişini yapmış olduğu işler hakkında kötü yorum yapamaz.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Sevgi Büyüsü

Evde Dil Bağlama Büyüsü Yapmak Mümkün Müdür?

Büyü yaptırmayı düşünen kişilerin en çok merak ettiği konu büyünün evde yapılıp yapılamayacağıdır. Çünkü birçok kez medyum hocayı makamında ziyaret etmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle evde yapılan tariflere rağbet edilmektedir. İnternette ya da büyü kitaplarında dil bağlama büyüsü olarak tarif edilen birçok büyü vardır. Ancak bu tür büyüler genellikle etkili değildir. Bazen de yanlış tarif nedeniyle istenmeyen birçok sonuçla karşı karşıya kalınmaktadır. Çoğu kez bu istenmeyen sonuçları düzeltmek mümkün olmamaktadır. Bu nedenle öncelikle tecrübeli ve güvenilir bir medyum hocaya başvurmanız gerekmektedir. Kudretli ve büyü işlerinde uzman olan medyum hocanın sizin için özel olarak hazırlamış olduğu büyü ritüeli yüzde yüz etkili olacaktır. Büyü ritüeli sırasında fısıldanan tılsımlı sözler sizin isminizi, dileğinizi içerir. Bu nedenle daha etkili ve nettir. Bazı durumlarda medyum hocamızın sizin için özel olarak hazırlamış olduğu duayı belli bir ritüel dahilinde evde okumanız da etkili olabilmektedir.

Medyum hocamızın hazırlamış olduğu duayı ezberlemenizde fayda vardır. Ezberlemeniz mümkün değilse bir kağıda yazarak da okuyabilirsiniz. Büyü ritüelini perşembe akşamı yatsı ezanından sonra yapmanız gerekir. Dil bağlama büyüsü ritüelini gerçekleştireceğiniz odayı önceden iyice temizleyiniz. Dip köşeye kadar sirkeli suyla silmeniz odaya kötü enerjinin girmesini engelleyecektir. Odayı beyaz mumla aydınlatmanız gerekir. Fazla ışık olan ortamda büyü ritüeli gerçekleştirmek uygun değildir. Elbiselerinizin temiz ve sade olması gerekmektedir. Odaya geçerek, dil bağlama büyüsü yapılacak kişinin fotoğrafını kırmızı iple iyice sarmanız gerekmektedir. Bu sırada medyum hocamızın hazırlamış olduğu duayı 40 kere okumanız gerekir. Fotoğraf tamamen iple kaplandıktan sonra medyum hocamızın tarif ettiği yere saklayarak muhafaza etmelisiniz. Bu şekilde büyü birkaç gün içinde etkilerini gösterecektir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kısmet Açma Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Büyü işlerini yapabilen kişiler kadim zamanlardan bu yana medyum hocalar olmuştur. Sıradan insanların metafizik alemle iletişime geçmeleri, hüddam devreye sokma, cinleri çalıştırma gibi güçleri yoktur. Bu nedenle büyü yaptırmak istediğiniz zaman kesinlikle bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Kendi başınıza, kulaktan dolma yöntemlerle, deneme yanılma yoluyla büyü icra etmeye çalışmamanız gerekmektedir. Başvurduğunuz medyum hocanın da kudretli, yeteneklerinin doğuştan gelen, gerçek bir medyum hoca olması gerekmektedir. Kendisine başvuran kişilere maddi çıkar gözetmeden hizmet etmiş olmalıdır. Dil bağlama büyüsü konusunda hakkında olumlu yorumlar yapılan, daha önce hizmet verdiği kişilerin övgüyle bahsettiği, güvenilir bir medyum hoca olması son derece önemlidir.

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama büyüsü yapılış amacına göre birçok farklı tarife sahiptir. En sık tercih edilen tarif bıçak ve parça kırmızı etin kullanıldığı büyü ritüelidir. Medyum hocamız bir parça kırmızı eti, çeşitli tılsımlı sözler eşliğinde bıçakla keser. Bu eti medyum hocamızın tarif ettiği bir noktaya gömmeniz ile büyü ritüeli tamamlanır. Bir diğer dil bağlama büyüsü bez bebek kullanılarak yapılandır. Dil bağlama büyüsü yapılacak olan kişinin cinsiyetinde bir adet bez bebek alınarak kırmızı bir iple sarılır. Bez bebeğin her tarafı iple sarılırken dil bağlama büyüsü duası okunur. Daha sonra bez bebek dilinin bağlanmasını istediğiniz kişiye olabilecek en yakın noktaya saklanır. Böylece büyü ritüeli tamamlanmış olur. Bir diğer dil bağlama materyali muskadır. Dilinin bağlanmasını istediğiniz kişinin adının geçtiği bir muska hazırlanır. Bu muska dil bağlama büyüsü yapılan kişinin evine, iş yerine ya da arabasına saklanır. Eğer bu mümkün değilse, muskayı kendi üzerinizde de taşımanız son derece etkili bir yöntemdir. Böylece o kişi kısa sürede muskanın etkisine girer. Sizin hakkınızda olumsuz konuşmalarına, dedikodularına son vermek zorunda kalır.

Dil Bağlama Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Büyü yaptıran kişilerde genel olarak büyünün hemen etki etmesi şeklinde bir beklenti söz konusudur. Bu son derece normal bir istektir. Çünkü büyü yoluna başvurana kadar her yol denenmiş, tüm çaba boşa çıkmıştır. Dil bağlama büyüsünde ise büyü yaptırmak isteyen kişi hakkındaki dedikodulardan bıkmış, dayanamayacak duruma gelmiştir. Bu durumun bıçak gibi kesilmesini istemeleri oldukça doğaldır. Ancak büyü işlerinde her zaman sabırlı olmak daha faydalıdır. Medyum hocamız isterse anında etki eden büyü uygulamaları yapabilmektedir. Ancak ani değişimler hem büyü yapılan kişi hem de o kişinin etrafındaki kişiler tarafından kolaylıkla fark edilir. Bu da büyü bozmak için girişimlerde bulunmalarına neden olur. Bu nedenle medyum hocamız genellikle yavaş yavaş ve fark edilmeyecek büyü ritüellerini tercih etmektedir. Dil bağlama büyüsünün etkileri genellikle 3 gün içinde kendini gösterir, 7 günün sonunda ise büyü tamamen etki etmiş olur. Böylece hakkınızda kötü konuşmalar son bulur.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Atnalı Celbi

Dil Bağlama Büyüsü Etkili Bir Büyü Müdür?

Dil bağlama büyüsü bilinen en etkili büyüler arasında yer almaktadır. Dil bağlama büyüsünün kesin etki etmesi için bazı şartlar söz konusudur. Bu şartların başında gerçek bir medyum hocaya yaptırılmış olması gelmektedir. Bir diğer şart ise büyü duası içinde sizin adınızın ve dileğinizin geçmesi gerekmektedir. Ayrıca büyü ritüeli sırasında doğru materyaller kullanılmış olmalıdır. Büyü materyalinin sırlı bir şekilde muhafaza edilmiş olmalıdır. Dil bağlama büyüsünün kesin ve kalıcı olarak etki etmesinin bir diğer şartı ise büyüyü yaptıran kişinin, büyünün gücüne kalpten inanması gerekmektedir. Belki tutar diye, öylesine yapılan büyüler asla etki etmeyecektir. Çünkü büyü gibi mistik konular öncelikle inanç meselesidir. Yeterince inancı olmayan kişilerde herhangi bir etki etmesi söz konusu olmamaktadır.

Dil Bağlama Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür?

Büyü bozmak, büyü yapmak gibi ayrı bir alandır. Büyü bozma işlemi oldukça karmaşık ve zor bir ritüeldir. Kendinizde ya da çevrenizdeki herhangi bir kişide dil bağlama ritüelinin belirtilerini görmeniz durumunda dil bağlama büyüsü yapıldığından şüphelenebilirsiniz. Ancak şüphe üstüne büyü bozmak mümkün değildir. Öncelikle büyü yapıldığından emin olmanız gerekmektedir. Kimseyi zan altında bırakmadan, büyü şüphenizi medyum hocamızla paylaşmanız gerekir. Medyum hocamız, sizinle ya da büyü yapıldığından şüphelendiğiniz kişiyle görüşür. Yapmış olduğu görüşme sırasında büyü şüphenizde haklı olup olmadığınız anlar. Bazı durumlarda büyü yapıldığından şüphelendiğiniz kişi bu durumu reddeder. Kimisi büyü işlerine inanmaz, kimisi de büyünün etkisiyle büyü yapıldığını reddeder. Bu nedenle bu kişilerin medyum hocamızla görüşmesini sağlamak çok zor ve hatta imkansız olabilmektedir. Bu nedenle medyum hocamız büyü araştırmasını uzaktan yapar. Büyü yapıldığından şüphelendiğiniz kişinin adı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi bilgilerini eksiksiz olarak medyum hocamızla paylaşmanız gerekmektedir. Medyum hocamız havas ilmini kullanarak birtakım sorgulamalar yapar. Eğer size ya da çevrenizden herhangi bir kişiye büyü yapıldığından kesin olarak emin olursa, sizin de onayınızla büyü bozma ritüelini başlatır. Dil bağlama büyüsü, büyü materyalinin kırmızı iple sıkı sıkıya bağlanmasıyla oluşturulur. Öncelikle bu materyalin bulunup medyum hocamıza ulaştırılması gerekir. Eğer büyü materyali bulunamıyorsa medyum hocamız büyüyü bozacak olan manevi bir ritüel gerçekleştirir. Bu şekilde büyü yapılan kişinin üzerindeki büyü kalkar.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Slm ben üzerimde büyü olup olma sını öğrenmek istiyorum nasıl ögrene bilirim ki kaç kişi sordum artık bıkdı baxendr sordugum kişilerinde yapdıgını düşünğyorum rıskım keaildi para akışım kesildi insanlar rarafında sevilirken insanlar kacıyor kocam boşandım bende nefret ediyor aşırı kumar oynuyor biri srvdim aklımda olmayan biri diyorlarki ona ailesi tarafında yapılmış ben noşanalı vok olduda cocuklarım rajatsız olmaya başladı birine sordum adam büyü var sende var eski kocanda kocayı bozmadı bende diger kişi ailesi twkrar yapmış bir başkası diyorki sen doguşda varlıkların var biri.diyorki sende büyü var cokkk eski 20 lüsür yol arkadaşın yapmış biri diyorki sende yok srcdigin adamın hengesi yapmış sense yok anlamadım kğme inanimm güvenim işelerim kesildi kapandı başarılı mwslegim oldu peş kurus ortadayım hanşre dünya para istiyorlar kşme inananim güvenim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu