Büyüler

Delirtme Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Delirtme büyüsü en çok tercih edilen büyülerden biridir. İsmi ve amacı nedeniyle birçok kişi bu büyüye korkuyla yaklaşmaktadır. Delirtme büyüsü kara büyüler kategorisinde yer alabileceği gibi ak büyüler arasında da yer alabilmektedir. Bir kişiyi akıl sağlığından etmeye yönelik olan delirtme büyüleri kara büyülerdendir. Bir kişiyi aşkından delirtmek ise ak büyüler arasında yer almaktadır.

Delirtme Büyüsü Nedir? Delirtme Büyüsü Neden Yapılır?

Delirtme büyüsü yaptıranların ilk amacı sevmedikleri bir kişiyi akıl sağlığından etmektir. Size zararı dokunan, maddi durumunu ya da başarılarını kıskandığınız, toplum içinde küçük düşmesini istediğiniz, mutlu bir yuvası olmasından rahatsız olduğunuz, size karşı büyük zararları dokunan kişilerin hayatlarında terslik çıkması amacıyla delirtme büyüsü yaptırabilirsiniz. Delirtme büyüsü yaptırdığınız kişinin hayatı tepe taklak olur. Delirtme büyüsü o kadar etkilidir ki kısa sürede kendini göstermeye başlar. Ayrıca delirtme büyüsünün birçok etkisi kalıcıdır. Yani bozmak mümkün olmamaktadır. Bu nedenle delirtme büyüsü yaptırmadan önce iyice düşünmek ve kesin kararlı olmak gerekmektedir. Unutmayın ki delirtme büyüsü kara büyüler kategorisindedir.

Delirtme büyüsünün bir diğer amacı kişiyi aşkından delirtmektir. Aşkından delirtme büyüsü bir çeşit bağlama büyüsüdür. Aşkından delirtme büyüsü yapılan kişi size saplantılı bir aşkla bağlanır. Gecesi gündüzü siz olursunuz. Aşkından delirtme büyüsü, kişinin gözünü kör edecek düzeyde aşık olmasına sebebiyet vermektedir. Aşkından delirtme büyüsü kişinin hür iradesini devreden çıkarır. Kişi birtakım metafizik güçlerin etkisi altına girer. Kişinin rüyalarına ve bilinçaltına baskı oluşturulur. Sizden başka bir düşüncesi olmaz. Siz olmadan sağlıklı ve mutlu olmasına imkan yoktur. Bu da size bağımlı bir aşka kapılmasına neden olmaktadır.

Delirtme Büyüsü Kimlere Yapılabilir? Kimlere Yapılamaz?

Kişinin akıl yoksunu olmasına neden olan delirtme büyüsünü istediğiniz herhangi bir kişiye yaptırabilir. Kadınlara da erkeklere de yönelik olarak delirtme büyüsü yapılabilmektedir. Ancak kendini Allah yoluna adamış hafız kimselere, lohusa kadınlara, din alimlerine, son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış kişilere ve doğuştan iki gözü de kör olan kişilere delirtme büyüsü yapılamamaktadır. Birine delirtme büyüsü yaptırmak için çok geçerli bir sebebiniz olmalıdır. Delirtme büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin size birçok kötülüğü dokunmuş olmalıdır. Ayrıca o kişinin hal ve hareketlerinin artık sizin için katlanılmaz bir seviyede olması gerekmektedir. Delirtme büyüsü yaptırmak istediğiniz kişiye iftira atmamanız, yalan yanlış bilgilerle medyum hocamızı yanıltmamanız gerekmektedir.

Bir diğer delirtme büyüsü çeşidi olan aşkından delirtme büyüsü de her kadına ya da erkeğe yönelik olarak yapılabilmektedir. Delirtme büyüsü ile bağlamak istediğiniz kişi bekar ya da evli olabilir. Ayrıca nişanlı, sözlü ya da devam eden bir ilişkisinin olması aşkından delirtme büyüsü yapılmasına engel bir durum değildir. Aynı zamanda ilişkinizin olduğu kişiyi kendinize daha çok bağlamak için de aşkından delirtme büyüsünü tercih edebilirsiniz. İlgisiz sevgili, eş ya da nişanlı için de oldukça sık aşkından delirtme büyüsü tercih edilmektedir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Canbar Büyüsü

Delirtme Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Delirtme büyüsü, kişinin akıl sağlığından etmeye yönelik olarak metafizik güçlerin devreye sokulduğu bir büyüdür. Delirtme büyüsü, günlük dua ve basit büyü ritüellerinden oldukça farklı bir büyüdür. Delirtme büyüsü hem büyüyü yapan için hem yaptıran için hem de büyü yapılan kişi açısından ciddi riskler barındıran tehlikeli bir büyüdür. Yanlış icra edilmesi durumundan her üç taraf için de çeşitli belalar ve musallatlar söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle her türlü büyü işini, büyü işlerinde uzman kişilere bırakmanız gerekmektedir. Büyü işinde uzman bir medyum hocaya danışmanız faydalı olacaktır. Medyum hocamız, büyü yeteneği küçük yaşlarda keşfedilmiş ve ailesi tarafından bu yönde bir eğitime tabi tutulmuştur. Ömrünü büyü işlerine adamış olmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile sizlere en etkili delirtme büyüsü ritüelini gerçekleştirecektir. Medyum hocamız havas ilmine ve hüddamlığa vakıftır. Bu da kendisine metafizik dünya ile iletişime geçme ve çeşitli metafizik varlıklara hükmetme gücü sağlamıştır.

Aşkından delirtme büyüsü, akıl sağlığından yoksun bırakma büyüsüne göre daha basit görünmesi nedeniyle birçok kişi tarafından daha kolay bir büyü sanılabilmektedir. Ancak kesinlikle böyle bir durum söz konusu değildir. Aşkından delirtme büyüsü, bilinen en etkili bağlama büyüleri arasında yer almaktadır. Çünkü medyum hocamız, aşkından delirtme büyüsü ritüeli sırasında hüddam görevlendirir. Medyum hocamıza yardımcı olan bu hüddam büyü yapılan kişinin zihni üzerinde etkiler oluşturmaya başlar. Böylece kısa sürede büyü yapılan kişi size bağlanmaya başlar.

Delirtme Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir kişinin akıl sağlığının yok edilmesine neden olan delirtme büyüsü oldukça belirgin etkilere sahiptir. Delirtme büyüsünün etkileri şu şekildedir:

 • Büyü yapılan kişi uyuyamaz. Uykusunda korkunç rüyalar görür. Gece sık sık bağırarak, ağlayarak, ter içinde uyanır.
 • Büyü yapılan kişi aşırı derecede dalgın ve unutkan olur.
 • Büyü yapılan kişi kendi kendine konuşmaya başlar.
 • Büyü yapılan kişi sebepsiz yere gülme ya da ağlama krizlerine girer.
 • Büyü yapılan kişi kişisel bakımını yapamayacak duruma gelir. Banyo, saç tarama, diş fırçalama, kıyafetlerine özenme gibi durumları boşverir.
 • Büyü yapılan kişi normalden daha iştahsız ya da iştahlı olabilir. Günlerce hiç yemek yemediği gibi kusana kadar yemek yeme durumu da söz konusu olabilir.
 • Büyü yapılan kişi aniden boğuluyor gibi olabilir. Morarana kadar nefessiz kalma, sara nöbeti benzeri titremeler geçirebilir.
 • Büyü yapılan kişi olmadık yerlerde soyunma, küfürler etme gibi davranışlar sergileyebilir.
 • Büyü yapılan kişi aniden ve sebepsiz yere bağırabilir, yüksek sesle şarkılar söyleyebilir.
 • Büyü yapılan kişi kendisine ya da çevresindeki kişilere ve eşyalara zararlar verebilir.
 • Büyü yapılan kişi yaşadığı ruhsal çöküntüye daha fazla dayanamayıp canına kıyabilir.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Gizli İlimler

Aşkından Delirtme Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Aşkından delirtme büyüsü etkili bir bağlama büyüsüdür. Aşkından delirtme büyüsünün etkisi altına giren kişi kendine mukayyet olamaz. Aklında hep büyü yaptıran kişi olur. O kişiye delicesine bir aşkla bağlanır. Bu açıdan aşkından delirtme büyüsünün etkileri oldukça belirgindir.

 • Büyü yapılan kişi hep aynı kişiyi düşünür.
 • Büyü yapılan kişi gece sık sık rüyasında aynı kişiyi görür.
 • Evli bir erkeği karısından başka bir kadına bağlamak için yapılmışsa, o kişi karısından soğur, evliliği bozulur. Nişanlı kişiye yapılmışsa o çift kısa sürede yüzük atar.
 • Bekar erkek ya da kadını bağlamak için aşkından delirtme büyüsü yapılmışsa, büyü yapılan kişi kısa sürede size aşık olur.
 • Büyü yapılan kişi sizi deli gibi sever. Sizin sözünüzden çıkmaz. Hayattaki tek amacı sizinle bir araya gelmek, sizi mutlu etmek olur.
 • Eşlerin arasını düzeltmek için yapılmışsa, eşler arasındaki s*orunlar kısa sürede düzelir.

Delirtme Büyüsünü Evde Yapmak Mümkün Müdür?

Büyü yaptıran çoğu kişi söz konusu büyünün evde yapılıp yapılamayacağını merak eder. Bu konuda ilk olarak internette araştırmalar yapar, büyü kitaplarını karıştırır. Çoğu kaynakta evde, basit materyallerle büyü yapabileceğiniz yazılır. Birçok kişi kulaktan dolma bilgilerle, kendi başına büyü yapmaya çalışır. Yalnızca dua niteliği taşıyan ritüellerde hiçbir sonuç alınamadığı gibi Allah tarafından duanın kabul olması da söz konusu olabilmektedir. Bu tür ritüellerde genellikle çok kötü sonuçlar yaşanmamaktadır. Ancak materyal kullanılan, bir şey yedirme, içirme ya da hüddam çağırma gibi ritüeller son derece tehlikelidir. İşin ehli olmayan, sıradan kişilerin bu tür işlere girişmemesi tavsiye edilir. Çünkü bu şekilde yapılan denemelerin başarıya ulaşması mümkün değildir. Aksine bu denemeleri yapan kişinin başına türlü belalar gelebilir. Delirtme büyüsü yapmaya çalışan kişinin ağzından çıkacak yanlış bir kelime dahi geri dönmesi imkansız sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Büyüyü yapan kişinin delirmesi, ölmesi gibi sonuçlar ortaya çıkabilir. Aşkından delirmesi istenen kişi akıl sağlığını yitirebilir ya da sizden daha çok soğuyabilir. Bu tür sonuçları öngörmek oldukça zordur. Yanlış yapılan bir büyünün sonuçlarını düzeltmek için daha fazla uğraşmanız, bu süreçte yıpranmanız, toplum içinde küçük düşmeniz söz konusu olabilir. Bu nedenle büyü işlerini kesinlikle işin ehli medyum hocalara bırakmanız gerekmektedir. Evde yapılabilecek, basit dua ritüellerinde dahi medyum hocamızdan destek almanız ve onun yönlendirmeleriyle hareket etmenizi tavsiye ederiz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Tırnak Büyüsü

Deli Gibi Aşık Etme Büyüsü Nedir?

Delirtme büyülerinin özel bir çeşidi olan deli gibi aşık etme büyüsü en yaygın büyülerden biridir. Çünkü insan sevdiği kişinin de kendisini deli gibi sevmesini ister. Gözü başka kimseyi görmesin, sizinle aşk dolu, muhabbet dolu bir yuvası olsun istemeniz son derece normal isteklerdir. Bu isteklerinize hızlıca ulaşmanızı sağlayacak olan büyülerden en etkili olanı deli gibi aşık etme büyüsüdür. Deli gibi aşık etme büyüsü evli ya da bekar kadın ve erkekler üzerinde etki eden güçlü bir büyüdür. Ancak unutmayın ki deli gibi aşık etme büyüsü kişinin doğal olmayan yollardan size aşık olmasını sağlamaktadır. Devreye giren metafizik varlıkların etkisi ve baskısıyla kişi aşk rüzgarına kapılmaktadır. Bu nedenle iyi düşünüp kesin karar vermeniz gerekmektedir.

Delirtme Büyüsünü Bozmak Mümkün Müdür? Delirtme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işi büyü yapmaktan daha zor ve karmaşık bir süreçtir. Öncelikle delirtme büyüsünün tespit edilmesi gerekmektedir. Aşkından delirtme büyüsü yapıldığından şüphelendiğiniz kişideki değişimleri gözlemlemeniz gerekmektedir. Bu gözlemlerinizi medyum hocamızla paylaşarak büyü yapıldığından emin olmak gerekmektedir. Medyum hocamız haiz olduğu hüddam ilmi ile sizi büyü konusunda bilgilendirir. Daha sonra büyü yapılan kişinin özgür iradesi üzerindeki baskıyı kaldırır. Böylece kişi hayata normal gözlerle bakar. Saplandığı delice aşktan kurtulur.

Kişiyi akıl sağlığından yoksun bırakan delirtme büyüsünü bozmak ise çok daha zor bir süreçtir. Çünkü bozulan ruh sağlığını düzeltmek oldukça güçtür. Büyü yapılan kişiye musallat olan cinleri kovmak çok riskli bir ritüeldir. Medyum hocanın büyü yapılan kişiyle birebir görüşmesi gerekmektedir. Cin çıkarma ritüeli sırasında medyum hocamız birtakım dualar okur. Kişiye musallat olan cinleri korkutmak için kendisine yardımcı olan hüddamlardan yardım alır. Medyum hocamız cin çıkarırken kibrit, kağıt, kalem, tütsü, ip gibi materyaller kullanabilir. Büyü bozmak için medyum hocamıza kişinin kendisi ya da çevresinden herhangi biri başvurabilmektedir. Aşkından delirtme büyüsünde kişi büyünün etkisi altında olduğunu genellikle kabul etmemektedir. Aşık olduğu kişinin ona büyü yapabileceğinden şüphe etmez. Bu nedenle medyum hocamızla görüşmeyi reddeder. Bu tür durumlarda büyü yapılan kişiyle medyum hocamızın direkt olarak görüşmesine gerek yoktur. Büyü yapılan kişinin bir adet güncel fotoğrafı, adı, soyadı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi gibi bilgileri medyum hocamızla eksiksiz olarak paylaşmanız yeterlidir. Medyum hocamız o kişinin iradesi üzerindeki güçleri hazırlamış olduğu özel ritüellerle kaldıracaktır.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu