Büyüler

Cin Musallatı

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Cinler, varlığı bilinen fakat gözle görülmeyen manevi varlıklardır. Cinler insanlar yaratılmadan önce yaratılmışlardır. Bu varlıkları sıradan kişilerin görmesi mümkün değildir. Kalp gözü açık özel kişiler tarafından görülebilir.

Müslüman olan cinler insanlara musallat olmazlar. Fakat şeytani cinler insanlara musallat olarak insanların hayatlarını cehenneme çevirirler. İnsanları ele geçirerek onları kontrol eder ve isteklerini yaptırabilirler. Bizler cinleri göremeyiz ama onlar bizleri görüyor.

Kutsal kitabımızda birçok ayette cinlerin varlığından söz edilmektedir ve insanları etkiledikleri bilinmektedir. Cin musallatı ile karşı karşıya kalındığının anlaşılabilmesi için öncelikle ortaya çıkan etkilerinin bilinmesi önemlidir. Ateşten yaratılan cinler gözle görülen varlıklar olmadığı için bu durumdan kurtulmak da bir o kadar zor olacaktır. Cinler rahatsız edildiklerinde ya da üzerlerine uğranması ile tarif edilen olayın gerçekleşmesi ile insanlara musallat olurlar.

Cinler, aşırı korku durumlarının yaşanması, öfkelenme, gaflet içerisinde bulunma, nefsin isteklerine düşkünlüğü gibi durumlarda insanlara musallat olurlar. Yine tuvalette ve banyoda uzun süre kalmanın da etkisi büyüktür. Bu durum ile karşı karşıya kalanlar yalnız kalmak ister ve çevresinde bulunanlardan uzaklaşırlar.

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir?

Cin musallatı belirtileri uykuda, fiziksel ve ruhsal belirtiler olmak üç balık altında görülür. 

Uykuda görülen belirtiler:

1- Yorgun ve uykusuz olunduğu halde uykuya dalmakta zorluk çekilmesi

2- Sürekli esneme yaşanması ve uyumakta zorluk çekilmesine rağmen devamlı uyuma isteğinin bulunması

3- Karışık rüyalar görülmesi

4- Rüyada hiç tanımadığı kişiler ile cinsel ilişkiye girmek

5- Uyku sırasında sayıklamak ve dişleri gıcırdatmak

6- Gece cinlerin kişiyi kaldırmaları ve uyurgezerlik durumlarının ortaya çıkması

7- Karabasan basması sonucunda kişinin hiçbir uzvunu hareket ettirememesi ve sesini çıkartamaması

8- Geçmişte yaşanan kötü durumların rüyada yeniden yaşanması

9- Yüksek bir yerden düşme gibi bir hisse kapılmak

10- Pis yerlerde gezmek ya da su üstünde yürümek

11- Götü geçen uyku sonrasında görülenlerden ya da yaşananlardan etkilenildiği için kalkmakta yaşanan zorluklar

12- Rüyada tanımadığınız kişiler ile konuşmaya zorlanmak

Fiziksel Belirtiler:

1-Kollarda ya da bacaklarda uyuşukluk ve yanma hissi

2- Özellikle sırtta olmak üzere eklemlerde yaşanan ağrılar

3- Kadında ya da erkekte yaşanan cinsel isteksizliklerin olması

4- Ateş basmaları ya da üşüme ve titremelerin yaşanması

5- Tıbbi olarak bir sorun olmasa bile hamile kalamamak

6- Sık sık düşük yapmak ve bu duruma engel olamamak

7- Karın şişkinliklerinin yaşanması ve bu durumun ilaç kullanılmasına rağmen düzelmemesi ve ağrıların devam etmesi

8- Adet düzensizliklerinin yaşanması

9- Sürekli yemek yeme isteğinin bulunması

10- Bir rahatsızlığının bulunmamasına rağmen devamlı baş dönmelerinin görülmesi

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Sevgi Büyüsü

11- Hiçbir sorun yok iken birdenbire kişinin kekeme olması

12- Araçlara binememek ya da binekte zorlanmak

Ruhsal Belirtiler:

1-Vesvese yaşanması. Olmaması gereken düşüncelerin akıldan çıkarılmaması

2- Nefes almakta zorlanmak ve nefes alamadığı hissine kapılarak boğulacağı hissine kapılmak

3- Yaşanan huzursuzların yaşama isteğini azaltması

4- Çok sinirli olma durumların baş göstermesi, gülmeme ve asık suratlı olma sonrasında hayattan zevk almama

5- Ailesinden ve çevresinden kopma, sosyal yaşantıdan uzaklaşma ve yalnız kalma isteğinin bulunması

6- Sürekli birisi tarafından takip edildiği hissine kapılmak

7- Çalışan ise kişinin işe gitmek istememesi ve işi bırakma

8- Abdest almak ya da namaz kılmak gibi eylemlerden uzaklaşarak manevi olarak sıkıntıya düşmek

9- Devamlı kulağına farklı seslerin gelmesi

10- Kirli olduğunu düşünerek sürekli kişinin kendini ya da evini temizlemesi

11- Kendisine ya da başkalarına zarar verme isteğinin bulunması

12- Temizlik yapmak, el yıkamak gibi yaşanan takıntılar

13- Ezan okunduğunda ya da bir dua okunduğunda ürperme ve dinlemek istememek

14- Banyoda ve tuvalette daha fazla kalmak istemek

15- Devamlı kötü bir şeyler olacakmış gibi beklentiler içerisinde olmak

16- Aşırı harcamalar yapmak ve bunun sonucunda maddi sıkıntılar çekmek

Cin musallatının genel anlamda belirtileri bu yazdıklarımız olmaktadır. Bu belirtileri yaşıyorsanız ve bu durumu çözemiyorsanız ki kendi kendinize çözmenizin imkânı yok işinin ehli uzman bir medyum ya da hocadan vakit kaybetmeden yardım almalısınız. 

Cin musallatı sorunun çözülebilmesi için uzman kişinin havas ilmi, hüddam ilmi gibi konulara hâkim olması önemlidir. Bu konulara hâkim olmayan kişilerin yardım etmeye kalkışmaları daha büyük olumsuzlukların yaşanmasına neden olabilir. 

Cinler nasıl musallat olur ve bu cinlerden kurtulmak mümkün müdür diye merak edenler için uzman bir medyumdan destek alınması söylemek doğru olacaktır. Cinler insanları esir alabilirler. Fakat bu durumla yaşamak zorunda değilsiniz. İşinin ehli bir medyum sayesinde cin musallatından kurtulabilirsiniz.

Cinlerin varlıkları sadece İslam dinide değil tüm dinler tarafından kabul edilmektedir. Müslüman cinler insanlardan uzak durur ve zararları yoktur. Fakat bazı durumlarda Müslüman olmayan şeytani cinler insanlara musallat olurlar.

Cinler musallat oldukları kişileri yöneterek onlara istediklerini yaptırabilirler. İnsana âşık olan cinlerinde olabileceği unutulmamalıdır. Özellikle maneviyatı zayıf olan insanlara musallat olurlar. Bu kişiler ezan sesinden rahatsız olurlar, abdest almak, dua okumak ve namaz kılmak istemezler. Sürekli halsizlik yaşarlar ve hayattan neredeyse ellerini ayaklarını çekerler. Kendi kabuklarına çekilerek kişiler ile olan iletişimlerini azaltırlar ve yalnız kalmak isterler. Sürekli uyuma istekleri bulunur. Cin musallatı etkisi altında olan kişinin bu durumdan en kısa sürede kurtulması gerekmektedir. Bu durumdan kurtulmak için uzman medyum ya da hocadan destek almak gerekmektedir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Kaşık Büyüsü

Medyumlar Allah vergisi yeteneğe sahip ve yüksek maneviyatı olan kişilerdir. Cinlerini görebilen ve onlarla iletişime geçebilen özel kişilerdir. Bu varlıklar ile iletişime geçerek onları kontrol edebilir ve insanlardan uzaklaştırabilirler.

İnsanlar hayatlarında farklı sorunlar ile karşılaşabilirler. Yaşanan bu sorunlarda pozitif bilimlerin yetersiz kaldığı durumlarda yukarıda belirttiğimiz etkiler yaşanıyor ise cin musallatı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Mutlu giden bir hayattan zevk alınmaması, karamsar olunması, gülerken bir anda ağlamak gibi duygu karmaşalarının yaşanması sonucunda yapmanız gereken uzman bir medyumdan yardım almak olmalıdır.

Cin musallatı yapılan büyülerin etkisi ile de olabilmektedir. Özellikle tehlikeli boyutlara varabilen kara büyülerin yapılmasında kullanılan cinler insanlara zarar verebilirler. Bu yüzden büyünün bozulması gerekmektedir ki cinlerden insanlar kurtulsun. Kendi kendinize bu durumdan kurtulmanız mümkün değildir. Bu varlıklar ile iletişime geçebilen ve onları kontrol ederek verilen görevlerinden uzaklaştırma işleri medyumların işidir. Cinlerden kurtulmak için okunması gereken dualar bulunmaktadır. Kişilerin kendi kendilerine kurtulma çabaları yeterli olmadığı gibi cinleri daha çok kızdırabilir ve kişilere zarar verebilirler.

Cinleri sıradan insanların görmeleri mümkün değildir. Fakat bu ruhani varlıkların farklı bir alemde yaşadıkları bilinmektedir. Manevi boyutta yaşayan cinleri görmek ve onları kontrol edebilmek doğuştan gelen özel yeteneklere sahip olunmasını gerektirir. Gizli ilimler, havas ilmi, hüddam ilmi konularına hâkim olan kişi özel yeteneği sayesinde cinleri kontrol edebilirler. Kendinizde ya da bir yakınınızda yaşanan sorunların cin musallatı belirtileri ile aynı olduğundan şüpheniz var ise vakit kaybetmeden uzman bir medyum ya da hocadan yardım alarak bu sorununuzun üstesinden gelebilirsiniz.

Cin Musallatı Nasıl Anlaşılır?

Cin musallatının anlaşılması, musallat olan cinlerden kurtulmaya giden yolun ilk adımı olduğu için çok önemlidir. Hal ve hareketlerinde ani değişmeler meydana gelen, sebepsiz sıkıntılar, ürperme, boğulma, yoğun korkular gibi durumlar yaşayan kimseler kendileri veya çevrelerindeki herhangi bir kişi tarafından kendisine cin musallat edildiğinden şüphelenebilir. Ancak cin musallat edildiğinden kesin olarak emin olmaları çok çok zordur. Çünkü bir kişiye cin musallat olup olmadığını anlamak için kesinlikle bir uzmandan yardım almak gerekir. Bu uzman kişi kendisine yardımcı olan cinlerle iletişime geçerek kendisine danışan kişiye cin musallat edilip edilmediğini sorabilir. Yani ancak cinlerle iletişime geçebilen, havas ilmine vakıf, kabiliyetli medyum hocalar bir kişide cin musallatı olup olmadığını tespit edebilir.

Cin musallatını tespit etmek için kişinin kendisiyle bire bir görüşmek gerekmektedir. Medyum hocanın cin musallatı tespiti ritüeli sırasında kullanacağı ateş, kağıt, mürekkep gibi materyaller ve vakıf olduğu tılsımlı sözler herkesin yapabileceği basit işlemler değildir. Hatta bu işe vakıf olmayan kişilere danışarak cin çıkarttırmaya çalışmak daha kötü cinlerin devreye girmesine ve kişiye musallat olmasına sebebiyet verebilir. Bu nedenle işin ehli olmayan, tecrübesiz kişilere danışılmamalıdır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Aşk Duası

Medyum Hocanın Yanına Gitmeden Cin Musallatı Anlaşılabilir Mi?

Cin musallatını uzaktan anlamak da mümkündür. Cin musallatının tespitinde cin musallat olan kişinin bedeninden ziyade medyum hocanın ruhani alemle olan bağı, yardımcı cinleriyle olan iletişimi ve kötü cinleri devreden çıkarma kabiliyeti daha önemlidir. Kendisine cin musallat olan veya olduğundan şüphelenilen kişinin adı, anne adı, fotoğrafı medyum hocaya ulaştırılarak da o kişiye cin musallatı olup olmadığı anlaşılabilir. Medyum hoca yardımcı cinleriyle iletişime geçerek gerekirse uzaktan ve yine gerek görürse diğer ritüellerle kişiyi cin musallatından kurtarabilir. Burada önemli olan medyum hocaya karşı dürüst olmak, açık sözlülükle yaşadıklarını aktarmak ve medyum hocanın isteklerini eksiksiz ve tam olarak yerine getirmektir.

Padişah Cinler İnsanlara Musallat Olur Mu?

İnsanların padişahları olabildiği gibi cin aleminde de padişah cinler mevcuttur. Bu cinler çok kuvvetli cinlerdir. Padişah cinler sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır. Padişah kendi alemlerindeki meselelerle meşgul olduklarından dolayı insanlara musallat olmaları milyarda bir ihtimalden dahi daha düşüktür. Bu nedenle padişah cinlerin musallatından korkmak yersizdir. Zaten padişah cinler musallat oldukları kişileri birkaç gün içinde kabre götürebilecek kadar kuvvetli olduklarından dolayı en kudretli medyum hocaların dahi çözüm üretmesine fırsat kalmaz.Bir kişi yaşadığı yoğun sıkıntılarda kendisine padişah cinlerinin musallat olduğunu sanıp umutsuzluğa kapılmamalıdır. Her zaman işinin ehli medyum hocaya danışmalı ve doğru materyal ve ritüellerle cin musallatından kurtulmaya çalışılmalıdır.

Cin Musallatının Tedavisini Kimler Yapabilir?

Cin musallatının tespiti ve tedavisi ancak bu konuda ehil kimselerin yapabileceği bir tedavidir. Cin çıkarma işi çok titizlikle yapılması gereken bir iştir. Kadınlara musallat olan cinler başka, erkeklere musallat olan cinler başka, çocuklara musallat olan cinler başkadır. Ayrıca bu cinlere fısıldanacak tılsımlı sözler de cinlere göre farklılık gösterir. Kulaktan dolma ezbere sözlerle cin çıkarabildiğini iddia eden kimselere güvenilmemelidir. İşin ehli olmayan kimselerin yanlış uygulamaları geri dönülmesi imkansız, telafisi zor sonuçlara sebebiyet verebilmektedir. Cin çıkaracak kişinin yüce yetenekleri doğuştan gelir. Bu kişilerin yardımcı cinleri vardır ve kendisine başvuran kişilere musallat olan cinler hakkında bilgi verirler. Havas ilmine vakıf medyum hocalar bu bilgiler ışığında doğru materyaller ve ritüelleri kullanarak kişinin bulaştığı cin belasından kurtulmasını sağlamaktadır.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu