Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir

Cin Musallatının Belirtileri Nelerdir

Cinler aynı insanlar gibi canlı varlıklardır fakat insanın aksine topraktan değil dumansız ateşten yaratılmışlardır. İyi ve Müslüman cinler olduğu gibi, insanlara kötülük yapmayı amaç haline getirmiş kötü cinler de bulunmaktadır.  Cin musallatı, cinlerin bir insanı hedef alarak onun üzerine düşmesi, onu rahatsız etmeye ve korkutmaya yönelik hareketler ile o insanın kontrolünü nihayetinde ele geçirmeye çalışmasına verilen isimdir. İnsanlara musallat olan ve bu kötülükleri yapılan cinlere şeytani cinler ismi verilmektedir. Bu cinler insanlara gerçekten ciddi şekilde zarar verebilir. Eğer bir bedeni ele geçirmeyi başarırsa onu istedikleri şekilde yönlendirebilir de. Bu aşamaya da istila ismi verilmektedir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Cin Musallatı Nedenleri

Cin musallatının farklı birçok nedeni olabilir. En çok rastlanan neden, şeytani cinlerin insanları rahatsız etmek istemesidir. Bu cinler insanlara kötülük yapmayı ve onların bedenini ele geçirmeyi bir amaç olarak benimseyebilir.  Fakat bazen de cinler rahatsız edildikleri için insanlara musallat olabilirler. Gözle görülemeyen metafizik varlıklar olan cinleri bazen insanlar istekleri dışında da rahatsız edebilir. Bu durumda bir cin insana musallat olabilir.

Bununla birlikte cinler de insanlar gibi çeşitli duygulara sahip olan varlıklardır. Cinlerin bazen insanlara aşık olduğu ve onlarla evlenmek istediği rastlanan bir durumdur. Eğer bir cin, insan bir kadına ya da erkeğe aşık olursa, onun peşini uzun süre bırakmayabilir. Özellikle cinin âşık olduğu erkek ya da kadın evliyse yaşanan durumlar daha kötü bir hal alabilir.  Cin, evli olan kişiyi eşinden ayırmak için uzun süre musallat olabilir. Bu gibi vakaların çözülmesi için uzman medyumlara başvurmak gerekir.  

Cin musallatının en yaygın nedenlerinden birisi de kara büyü faaliyetleridir. Kara büyülerin yapımında cinler kullanılmaktadır. Bu yüzden bu büyüleri hüddam ilmine hâkim olan yani cinleri kontrol edebilen bir uzman medyum yapmalıdır. Eğer hüddam ilmine vakıf olmayan biri tarafından bu büyüler yapılmaya çalışılırsa cinler kontrol edilemez ve musallat adı verilen durum ortaya çıkar. Bu durumdan kurtulmak için de cinin musallat olmaktan vazgeçirilmesi ya da yok edilmesi gerekebilir. Bu da sadece hüddam ilmine sahip medyumların başarabileceği bir iştir. Bu yüzden, başınızda ya bir yakınınızın başında böyle bir durum olduğundan şüphelenirseniz hüddam ilimini bilen bir uzman medyuma görünmeniz gereklidir. 

Cin Musallatı Nasıl Belirti Verir?

Cin musallatı yukarıda anlatıldığı gibi birden fazla nedenden dolayı gerçekleşebilir ve farklı nedenlerden dolayı gerçekleşen musallat vakaları farklı belirtiler vermektedir.  Fakat tüm cin musallatı vakalarında ortak olan ve mutlaka üzerinde durulması gereken bazı belirtilerden söz edilebilir. Bu belirtiler uyanık ve uyku halindeyken gerçekleşebilir. Uyanıkken kendini gösteren belirtiler arasında ibadetlerden uzaklaşma, zihinde dağınıklık ve tembellik, vücutta şiddetli ağrılar gibi durumlar sayılabilir.  Uykuda ortaya çıkan belirtiler arasındaysa uykunun geceleri sık sık bölünmesi ve uyku kalitesinin düşmesi, sık sık kabus görmek, uyku halindeyken kısa süreliğine karanlık varlıklar görmek, şiddetli kabuslar nedeniyle çığlık atmak, uyurgezerlik sayılabilir. 

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*