Büyüler

Canbar Büyüsü

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Canbar kelime anlamı, alışverişte ara bulan kişi şeklindedir. Bilinen en etkili bağlama büyülerinden biri olan canbar büyüsü oldukça sık tercih edilmektedir. Birçok bağlama ve aşk büyüsü yalnızca bekar kadın ya da erkek için yapılabilmektedir. Ancak canbar büyüsü hem bekar hem de ilişkileri olan kişileri bağlamak için kullanılabilmektedir. Ayrıca aşkı pekiştirme amacıyla da sıkça tercih edilmektedir.

Canbar Büyüsü Nedir?

Canbar büyüsünün kökeni Asya büyücülerine dayanmaktadır. Çok eski bir büyü olan canbar büyüsü çok kesin ve hızlı etki etmektedir. Çünkü canbar büyüsü sırasında birtakım cinler, ruhani varlıklar devreye sokulmaktadır. Canbar kelimesinin anlamı ticarette ara bulan kişidir. Büyülerde ise ara bulan kişi olarak cinler, metafizik bazı varlıklar kullanılmaktadır. Hüddam ilminin en yoğun kullanıldığı büyü olan canbar büyüsü oldukça etkilidir. Devreye sokulan canbar, büyü yapılan kişinin zihni üzerinde yoğun bir baskı oluşturur.  Böylece büyü yapılan kişiye istediğinizi yaptırmanız mümkündür. Canbar büyüsü, yalnızca hüddam ilmine vakıf olan medyum hocaların yapabileceği bir büyüdür.

Canbar Büyüsü Yapılış Amacı Nedir?

Canbar büyüsünün yapılış amaçlarının başında aşk ve sevgi konuları gelmektedir. Karşılıksız aşkın karşılık bulması, giden kocanın geri gelmesi, kısmetin açılması, bozulan nişanın yeniden takılması, kısa sürede evlenmek iyi niyet barındıran amaçlardır. Evli erkeği karısından başka kadına bağlamak, nişanlı çiftleri ayırmak, söz atılmasını sağlamak, evli çiftin boşanmasını sağlamak gibi amaçlar ise kötü niyet barındırır ve bu amaçla yapılan canbar büyüsü kara büyüler arasında yer almaktadır. Aşk ve sevgi konularının dışında da canbar büyüsü yapılabilmektedir. Küs olan kişilerin barışması, akraba arasındaki sorunların düzelmesi, kaynana ile gelinin birbirini sevmesi, yeni arkadaşlıkların kurulması da sık olarak tercih edilen amaçlardandır. Ticaret hayatında da canbar büyüsü tercih edilmektedir. Bozulan işlerin düzelmesi, yeni iş ortaklıklarının kurulması, müşterilerin çoğalması ticari işler için yapılan canbar büyülerindendir. Bu amaçlardan uygun olanı tercih ederken kesin karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü canbar büyüsünü bozmak oldukça güçtür. Daha sonra pişman olacağınız bir amaçla canbar büyüsünü yaptırmamanız gerekir.

Canbar Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Tüm büyüler için geçerli olan yegane kural kesinlikle işin ehli kişiler tarafından yapılmasıdır. Cin çağırma, ruh çağırma, büyü ritüeli gerçekleştirme, hüddam devreye sokma gibi uygulamalar basite alınacak konular değildir. Evde dalga geçmek amacıyla dahi bu işlerle uğraşmak cin musallatına neden olabilir. Özellikle canbar büyüsü gibi devreye cinlerin büyüsünü yalnızca işin ehli medyum hocalar yapabilmektedir. Güvenilir olmayan, sıradan kişilere bu tür büyülerin yaptırılmaması gerekmektedir.

Canbar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar büyüsü yapılışı oldukça zor bir ritüele dayanmaktadır. Devreye sokulacak olan hüddam ve kullanılacak olan materyaller büyük önem taşımaktadır. Öncelikle büyü işlerinde ehil olan bir medyum hocadan yardım alınması gerekmektedir. Canbar büyüsü sırasında ceylan derisi kullanılmaktadır. Hazırlanan büyü duasının ceylan derisinin üzerine özenle yazılması gerekmektedir. Canbar büyüsü herhangi bir günde yapılamamaktadır. Her ayın son 4 günü içerinde yapılabilmektedir. Diğer günler yapılan canbar büyüleri etki etmeyecektir.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Yıldızname

İnternette ya da çeşitli büyü kitaplarında mum, sabun veya başka malzemelerin kullanılarak canbar büyüsü tarifi veren kişilere güvenmemeniz gerekmektedir. Canbar büyüsü kesinlikle basit materyallerle yapılamamaktadır. Yanlış yapılan bir canbar büyüsünün kötü sonuçları söz konusu olabilmektedir. Hem büyüyü yapan kişiye hem de büyü yapılmak istenen kişiye istenmeyen belalar gelebilir. Bu nedenle büyü işinde uzman bir medyum hocadan yardım alınmalıdır.

Canbar büyüsü ritüeli sırasında medyum hoca, tılsımlı sözleri kendine has yazım teknikleri kullanarak ceylan derisinin üzerine işler. Bu sırada sizin de büyü yapılan ortamda ciddi bir şekilde bulunmanız ve medyum hocanın yönlendirmelerine eksiksiz uymanız gerekmektedir. Hazırlanan ceylan derisinin yüksek bir gizlilikle muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde canbar büyüsü kısa sürede etkilerini gösterecektir.

Canbar Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Canbar büyüsü herhangi bir günde yapılamamaktadır. Öncelikle yapılış gününü sabırla beklemeniz gerekmektedir. Her ayın son 4 günü içerisinde yapıldığı taktirde etki etmektedir. Daha sonra canbar büyüsünün etki etmesi için sabırla beklemelisiniz. Canbar büyüsü yapıldığı anda devreye sokulan yardımcı cinler çalışmaya başlar. Kişinin bilinçaltına, psikolojisine baskı kurulmaya başlanır. Bu noktada büyü yapılan kişinin kişiliği, karakter gücü önemli bir yere sahiptir. Büyü yapılan kişi zayıf bir karaktere sahipse 12 saat gibi kısa bir sürede etki etmektedir. Güçlü yapıda olan kişilerde etki etmesi çok daha uzun sürmektedir. Mutlu bir evliliği ya da ilişkisi olan kişilerde de etkisi daha uzun sürede görülmektedir. Bu nedenle canbar büyüsünün etki etmesi için sabır göstermeniz gerekmektedir. Ayrıca büyünün etkisine kalpten inanmanız gerekmektedir. Öylesine, belki tutar diye yapılan büyüler genellikle herhangi bir etkiye sahip değildir. Medyum hocanın kudreti ve gücü, sizin inancınızla birleşerek hızlı ve kesin etkili bir sonuç alınabilmektedir.

Canbar Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Canbar büyüsü, doğru bir ritüelle uygulandıktan sonra etkileri kendini gösterir. Canbar büyüsünün etkileri ikiye ayrılmaktadır. İlk etkiler, büyünün mayalanma döneminde kendini gösteren etkilerdir. Kişide halsizlik, uyku hali, huzursuzluk, dalgınlık, iştahsızlık, her gece rüya görmek olarak sıralanan bu etkiler geçicidir. Büyünün kalıcı etkileri kendini göstermeye başlayınca bu etkiler tamamen ortadan kalkar. Kişi normal ruh haline dönüş sağlar. Canbar büyüsünün kalıcı etkileri ise büyünün yapılış amacına göre farklılık göstermektedir. Aşk ve sevgi büyüsü şeklinde yapılmışsa bu yönde, ticari amaçlarla yapılmışsa maddi olarak, sosyal ilişkiler için yapılmışsa bu ilişkiler üzerinde etkiler gösterir.

  • Canbar büyüsü, bekar kadın ya da erkeği bağlamak için yapılmışsa o kişi kısa sürede size aşık olur. Sizden başkasını düşünemez. Rüyasında sık sık sizi görür. Sürekli size ulaşmaya çalışır.
  • Canbar büyüsü, evli erkek ya da kadını eşinden başka bir kadın ya da erkeğe bağlamak için yapılmışsa o kişinin evliliğinde kısa sürede sorunlar baş gösterir. Kişi eşinden ve evinden soğumaya size ilgi duymaya başlar.
  • Canbar büyüsü, evli, nişanlı ya da sözlü çiftleri ayırmak için yapılmışsa evliler boşanma, nişanlılar yüzük atma ve sözlüler ayrılma yönünde hareket ederler. Kısa sürede bu ilişkiler geri dönmeyecek şekilde biter.
  • Canbar büyüsü, ticaret hayatı için yapılmışsa kısa sürede karlı ortaklıklar kurulur, müşteri çevresi genişler, kazançlı girişimler yapılır.
  • Canbar büyüsü, küs olan arkadaş ya da akrabaları barıştırmak için yapılmışsa bu kişiler hızlıca barışır.
  • Canbar büyüsü, ilgisiz koca için yapılmışsa koca eviyle, eşiyle ilgilenmeye başlar. İşi dışında evinden çıkmaz. Sürekli eşini arar sorar.
  • Canbar büyüsü, şiddet uygulayan koca için yapılmışsa, koca bu kötü huydan vazgeçer.
Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Vefk Nedir?

Canbar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir büyüyü bozmak yapmaktan daha zor ve karmaşık bir süreçtir. Büyü bozma ritüeli birkaç aşamadan oluşmaktadır. İlk aşama şüphedir. Bu aşamada kendisine ya da çevresinde herhangi birine büyü yapıldığını düşünen kişi çeşitli belirtileri gözlemler. Bu belirtiler yukarıda sıraladığımız geçici ve kalıcı belirtilerdir. Ancak fark edilen bu etkilerin bir büyüden mi kaynaklandığını yoksa doğal yollarla mı olduğunu anlamak oldukça güçtür. Bu tespiti yapabilecek kişi yalnızca medyum hocalardır. Medyum hocaya ulaşarak şüphelerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Medyum hoca büyü bozma ritüelinin ikinci aşaması olan kontrol aşamasını gerçekleştirir. Bunun için kendisine yardımcı olan hüddamlardan yardım alır. Büyü yapıldığından şüphelendiğiniz kişinin adı, anne adı, doğum yeri ve doğum tarihi bilgilerini eksiksiz olarak medyum hocayla paylaşmanız gerekmektedir. Medyum hoca büyü yapıldığından ve bu büyünün canbar büyüsü olduğundan emin olduktan sonra büyü bozma aşamasına geçer. Üçüncü ve son aşama olan büyü bozma aşaması kendine has teknikler içermektedir. Büyü sırasında kullanılan cinlerin devreden çıkarılması ve büyü sırasında kullanılan ceylan derisinin muhafaza edildiği yerden bulanarak, uygun şekilde yok edilmesi gerekmektedir. Böylece büyü bozma ritüeli tamamlanmış olur.

Bazı durumlarda büyü kalıcı olarak etki etmiş olabilir. Bu tür büyüleri bozmak maalesef ki mümkün değildir. Bu durumda büyü bozmak yerine karşı bir canbar büyüsü yapılması tercih edilmektedir. Medyum hocamız bu konuda da sizlere gereken uygulamaları gerçekleştirir.

Canbar Büyüsü Evde Yapılabilir Mi?

Bazı durumlarda medyum hocayı makamında ziyaret etmek mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda medyum hocamız kendisine danışan kişilere evde yapabilecekleri ritüeller ve okuyacakları duaları tarif edebilmektedir. Ancak canbar büyüsü için böyle bir durum söz konusu değildir. Canbar büyüsü kesinlikle medyum hocanın birebir kendisinin yapması gereken bir büyüdür. Çünkü medyum hocanın hüddam ilmi, nefesi, tılsımlı sözleri, etkili yazımı ile etki eden özel bir büyüdür. Kulaktan dolma bilgilerle, evde kendi kendinize canbar büyüsü yapmanız birçok olumsuz sonuca sebebiyet verebilmektedir. Bu sonuçları düzeltmek çok zor ve hatta imkansız olabilmektedir. Medyum hocalar, tüm hayatlarını büyü işlerine adamış kişilerdir. Yetenekleri doğuştan gelmekte olup, küçük yaşlardan itibaren büyü konusunda kendilerini geliştirmektedirler. Büyü işlerinde güvenilir ve işin ehli olan hocamız size en doğru ve etkili büyüleri hazırlayacaktır.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Sabun Büyüsü

Canbar Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi canbar büyüsü oldukça riskli bir büyüdür. Büyü yapılan gün, kullanılan materyal, okunan dua, büyüyü yapan kişi, devreye sokulan cinler gibi unsurlar ayrı ayrı olarak önem arz etmektedir. Bu unsurlardan herhangi birinin eksik ya da yanlış olması durumunda istenmeyen birçok sonuç ortaya çıkabilmektedir. Büyü yapılan kişinin delirmesi, başka birine aşık olması, sizden tamamen soğuması, ticaret hayatının tamamen bozulması ve hatta büyü yapılan kişinin ölmesi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca büyü yapan kişiye de kötü cinlerin musallat olması, bu kişiyi çeşitli belaların bulması da olasıdır. Bu nedenle kesinlikle güvenilir bir medyum hocaya danışmanız gerekmektedir. Medyum hocanın hazırlamış olduğu canbar büyüsü için bu tür yan etkilerin oluşması söz konusu değildir. Ancak başvurduğunuz medyum hocanın da güvenilir olması gerekmektedir. İşin ehli olmayan sahte medyumların yapmış olduğu canbar büyüsünün de bu tür olumsuz sonuçlar doğurması söz konusu olabilmektedir.

Canbar Büyüsü Etkili Mi?

Hayatında ilk kez büyü yaptıran kişiler, büyünün etkili olup olmadığını sorgulayabilmektedir. Bu son derece normal bir durumdur. Yukarıda saymış olduğumuz şartları tam olarak sağlayan bir canbar büyüsünün kesinlikle etki edeceğini söyleyebiliriz. Çünkü canbar büyüsü ritüeli sırasında cinler devreye sokulur. Doğru bir şekilde yapılmış olan bir büyüde cinlerin etki etmemesi gibi bir durum söz konusu dahi değildir. Devreye sokulan cin, kısa sürede büyü yapılan kişinin bilinçaltına baskı kurmaya başlar. Kişinin özgür iradesi devre dışı kalır. Kişi metafizik bir gücün etkisi altına girer. Söz konusu metafizik gücün yönlendirmesi ile hareket etmeye başlar.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu