Bağlama Duası

Bağlama Duası

Bağlama Duası

İnsanların düşüncelerini değiştirmeye çalışmak birçok insan için zordur. Özellikle de bunu yavaş şekilde hissettirmeden yapmanın imkansız olduğunu düşünen birçok insan vardır. İnsanlar karşılarındakinin düşüncelerini değiştirmeyi farklı sebepler için isteyebilmektedir. Örnek vermek gerekirse, ikili ilişkiler ile ilgili istekler en yaygın olanlardır. Sevgilisinin ya da eşinin kendisinden başka kimseyi düşünmemesi ya da bakmamasını isteyen ve düşüncelerini bu yolda değiştirmeye çalışan insanların sayısı fazladır.  Bu konuda beşeri yollardan fayda alamayan insanlar, çeşitli manevi yolları denemek zorunda hissedilmektedir.  Bu manevi yollardan yaygın olarak kullanılanlardan birisi de bağlama duasıdır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Bağlama Duası Özellikleri

Bağlama duası, İslam’da yeri olan bir duadır ve Türkiye’de de çok sık şekilde başvurulan bir duadır. Özellikle sevdiklerini kaybetmekten çekinen ve onları yanlarında tutmak isteyen insanlar tarafından bu duaya sıkça başvurulmaktadır. Fakat bu dua, günlük hayatta okuduğumuz dualardan biraz farklıdır. Bu duanın doğru şekilde okunması için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır.  Bağlama duası yapılırken mutlaka bazı ayetlerin okunması gerekir ve bu ayetler belli bir sırayı takip etmelidir.

Bazı medyumlar veya hocalar bu duayı yaparken sadece ayetlerden değil Allah-u Teala’nın bazı isimlerinden de yararlanır.  Bunun sebebi, duanın daha kuvvetli hale gelmesini sağlamaktır. Bu yüzden, bu duayı iyi şekilde gerçekleştirebilecek, alanında uzman ve ne yaptığını bilen bir medyum bulup ondan destek almak en iyisi olacaktır. Aksi halde dua istenen sonuca ulaşılmasını sağlamayacaktır.

Bağlama Duası Amaçları

Bağlama duası birbirinden farklı amaçlar için yapılabilir. Genelde sevilen kişiyi bağlamak için tercih edilse ve amaçları iyi olsa da duruma göre gerçekten kötü emeller için kullanıldığı da olmaktadır.  Önemli olan neyin bağlanmasının istendiğidir. Bazı insanlar bağlama duasını, kötülük yapmak istedikleri veya düşman olarak gördükleri kişilerin elde ettikleri kazancı bağlamak, evlenmesini, yuva kurmasını istemedikleri kişilerin kısmetini bağlamak vb. konular için kullanmak istemektedir.  Eğer bu dua bu amaçla kullanılacaksa getirebileceği sonuçların farkında olunmalıdır. Bu duayı böyle bir amaçla kullanmaya karar verdiyseniz, bu duanın son derece tesirli olduğunu ve duanın etkisi altında kalan kişinin hayatının gerçekten kötüleşeceğini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Bu vebali kaldırabileceğinizi düşünüyorsanız, bağlama duasını bu gibi amaçlarla da yaptırabilirsiniz.  Fakat bu noktada dua için başvurulacak medyum seçiminin iyi yapılması gerekmektedir. Çünkü, bağlama duası yanlış şekillerde yapılırsa, yapılan insanın hayatını, duayı talep eden kişinin bile istemeyeceği kadar kötü etkileyebilir.  Hatta bazı durumlarda, bu duanın tesiri altındaki kişinin akli dengesini yitirdiği bile görülmektedir. Özellikle bilinçsiz şekilde devamlı olarak bağlama duası okunması bu gibi durumlara yol açabilmektedir. Bu sebeple, bağlama duası için kimden destek alınacağına iyi karar verilmeli ve işinin ehli bir medyum seçilmelidir.  Özellikle İnternet üzerinde karşılaşılan gelişigüzel bilgilerden uzak durmalı ve buna benzeyen uygulamaları kendi başınıza yapmaya çalışmamalısınız.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*