Bağlama Duası Nedir

Bağlama Duası Nedir

Bağlama Duası Nedir?

İslam tarafından kabul edilmiş olan ve Türk toplumunda da birçok insanın başvurduğu çeşitli tılsımlar, büyüler ve dualar bulunmaktadır. Bu tılsımların, büyülerin ya da duaların kullanılma amacı değişiklik gösterebilir. Bazıları tek bir amaç için kullanılabilecek bir yapıdayken, bazılarınınsa kullanım amacı çok geliştir. Bağlama duası da bu dualar arasında bulunmaktadır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

İnsanlar bağlama duasını çok farklı sebepler için kullanabilirler. Sevdikleri kişinin kendilerine dönmesi için bu duaya başvuran insanlar olduğu gibi, birilerinin kısmetini bağlamak için bu duayı kullanmayı düşünen insanlar vardır.  Bu dua, günlük hayatta hepimizin zaman zaman ettiği dualardan farklıdır ve özel bir duadır. Bu yüzden uzman bir medyum ya da hoca tarafından yapılması gereklidir.

Bağlama Duası İşe Yarıyor mu?

Elde etmek istediği amaç için mümkün olan tüm doğal yolları deneyen ama bunlardan sonuç alamayan birçok insan, çeşitli dualara veya tılsımlara başvurmayı düşünmektedir. Bağlama duası da insanların en çok ilgisini çeken yollardan birisi konumundadır. Birçok insan bağlama duasının gerçekten söylendiği kadar işe yarayıp yaramadığını merak etmektedir.

Bağlama duası, doğru ellerde yapılırsa kesinlikle işe yaramakta ve kısa süre içinde etki etmektedir. Fakat ‘’doğru eller’’ kısmının önemini yeniden vurgulamak gerekir. Bu tip duaları, büyüleri veya tılsımları yapabildiğini söyleyen çok sayıda insan vardır ve bunların bir kısmı gerçekten bu tip işlerin altından başarıyla kalkabilen uzman medyumlarken, bir kısmı ise şarlatan diye adlandırılabilecek insanlardır.  Eğer kötü niyetli ve amacı insanları kandırmak olan birine gitme hatasına düşerseniz, dua kesinlikle tutmayacaktır ve belki de başınıza istemediğiniz olaylar gelecektir. Çünkü bu tip manevi dünyaya ait faaliyetlere işinin ehli olmayan kişilerin kalkışması tehlikelidir ve dua ya da büyü yapılırken yapılacak bir hata, duanın ya da büyünün amacını istemeden değiştirebilir. Bu yüzden kendi kendinize bu tip işleri yapmaya çalışmamalı ya da güvenmediğiniz birine başvurmamalısınız.

Bağlama Duası Ne İçin Yapılır?

Bağlama duası birçok farklı amaç için kullanılabilecek bir duadır. İnsanlar bu duayı, sevdikleri kişinin kendilerinden başkasını görmemesi, başkasını düşünmemesi için sıklıkla kullanmak isterler. Eğer dua tutarsa -ki maharetli bir medyum tarafından yapıldığında tutacaktır- sevdiğiniz kişi size bağlanacak ve gözleri sizden başkasını görmeyecektir.

Fakat bu duanın bir kara büyü gibi kullanıldığı da olur. Bazı insanlar, başka birinin kısmetini bağlamak ya da elde ettiği geliri bağlamak gibi kötü amaçlar için bu duanın yapılmasını talep edebilirler. Fakat bu dua kötü amaçla yapıldığında da kısa sürede tesir edecek ve büyünün etkisi altındaki kişinin hayatını gerçekten zor bir duruma getirecektir. Eğer bu vebali göze alıyor ve kararlıysanız, uzman bir medyuma başvurarak bu duanın okunmasını isteyebilirsiniz. Ne amaçla yapılıyor olursa olsun duanın tesiri güçlüdür ve kısa sürede etki eder. Bu yüzden, bu dua için mutlaka uzman bir medyuma başvurmalı, kendinizi kötü niyetli insanlara teslim etmemelisiniz.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*