Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Bağlama Duası Nasıl Yapılır

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Hayatlarında çeşitli konularda istedikleri amaçlara ulaşamayan insanlar,  bazen manevi yollardan yardım alarak yaşadıkları sorunları çözmeyi denemektedir. Bu manevi yollar arasında çeşitli büyüler ya da dualar, tılsımlar sayılabilir. Bu yollardan bazıları ülkemizde de oldukça popülerdir ve en popülerlerinden birisi de bağlama duasıdır. Bağlama duası, çok güçlü bir duadır ve farklı amaçlar için kullanılabilir. Bağlama duası, günlük hayatta ettiğimiz dualardan biraz daha farklıdır ve doğru şekilde uygulanması için bazı ayetlerin hatta duruma göre Allah’ın isimlerinin okunması gerekebilir ve bu ayetler, dualar ya da Esma-ül Hüsna belli bir sıraya göre okunur.  Bu yüzden bu dua için mutlaka bu işlerde uzman olan bir medyumdan ya da hocadan destek alınmalıdır. Kendi başınıza bu duaları yapmaya çalışmak tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Bağlama Duası Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bağlama duası birçok farklı amaç için kullanabilir. Bağlama duasına en çok başvuran insanların eşi, sevgilisi ya da nişanlısıyla arasında birtakım sorunlar olan insanlar olduğunu söyleyebiliriz. İnsanlar bağlama duası ile sevdiklerinin kendilerine daha çok bağlanmasını, kendilerinden başka bir kimseyi gözlerinin görmez olmasını çok istemektedir. Bağlama duası bu amaçla yapıldığında çok kısa sürede etki etmektedir ve aldığı olumlu sonuçları paylaşan çok sayıda insan mevcuttur.

Fakat duanın kısa sürede tesirini göstermesi ve güçlü olabilmesi için mutlaka işin ehli ellerde yapılması gereklidir. Çünkü dua yapılırken yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır ve bu şartları sadece gerçekten bu tip manevi konularda uzman olan medyumlar sağlayabilir.  Bu yüzden, eğer bu duaya başvurmak istiyorsanız ve bu dua ile yaşadığınız sorunların üstesinden gelebileceğinize dair bir inanca sahipseniz, alanında uzman bir medyuma başvurmalı ve bağlama duası konusunda yardım almalısınız. Aksi halde duanın tutmaması ihtimali ya da istenildiğinin aksine sonuç verme ihtimali bulunmaktadır. Unutmayın ki bu tip manevi konular şakaya gelmez ve kişinin hayatını gerçekten kötü etkileyebilir.

Bağlama Duası Nasıl Yapılır?

Daha önce de belirtildiği gibi bağlama duasının yapılışı diğer dualara göre farklılık göstermektedir. Bu duanın tutacak şekilde yapılabilmesi için uzman bir medyum tarafından yapılması gereklidir. Duanın etki gösterecek şekilde yapılması için ilk olarak okunması gereken bazı ayetler ve dualar vardır. Ayrıca bu duaların doğru bir sıraya göre okunması gerekir. Medyumlar bazen bu duanın daha çabuk etki etmesi ve daha tesirli olması için Allah’In isimleri yani Esma-ül Hüsna’yı da duaya dahil ederler. Bu gerekliliklerin hepsini sadece ne yaptığının farkında olan, işinin ehli kişiler becerebilir. Duanın tutması ve tesirli olması için bazen arka araya birkaç kez bu ayet, dua ve Esma-ül Hüsna okuma işlemleri tekrarlanır.  Uzman bir medyum tarafından titizlikle yapılan dua mutlaka tutacaktır ve etki de kısa süre içinde görünür olacaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*