Aşk Tılsımı Nasıl Hazırlanır

Aşk Tılsımı Nasıl Hazırlanır

Aşk Tılsımı Nasıl Hazırlanır?

Günümüzde aşka ulaşmak isteyip bir türlü aşka kavuşamayan, doğru kişiyle bir türlü karşılaşmadığını söyleyen ya da sevdiği kişiden istediği karşılığı alamayan birçok insan vardır.  Bu kişiler ilk olarak doğal yollardan yararlanmakta, aşkı aramakta ya da sevdiği kişinin kendisine karşılık vermesini beklemektedir. Fakat maalesef herkes aynı oranda şanslı olamaz. Bir türlü aşkla karşılaşmayan, sevdiğinden karşılık göremeyen birçok insan bulunmaktadır. Bu durumdaki insanlar bazen manevi yollardan çözümler arayabilmektedir. Fakat insanların büyülere karşı bazı çekinceleri olduğu için, aşk büyüsünden yararlanmaya korkan insanların sayısı bir hayli fazladır.  

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Büyülere başvurmak istemeyen insanlar için uygun olan yöntem de tılsımlardır. Tılsımlar büyülerden farklıdır fakat onlar da istenen etkiyi ortaya çıkarabilir. Büyülerde karşılaşılabilecek kötü etkiler ile karşılaşılmaz.

Tılsım Nedir?

Tılsımlar, büyülerden farklı olarak cinlerden yardım alınmayan, tek kılavuzu Kur’an olan faaliyetlerdir. Tılsımlar, uzman bir medyum tarafından yapıldığında büyüler kadar güçlü etki bile gösterebilir fakat, yapılış şekilleri farklıdır ve farklı bir uzmanlık gerektirir. Tılsımlar yapılırken   Kur’an’da yer alan ayetlerden yararlanılır. Ayetlerin belli bir sırayla okunması ve hangi ayetlerin tılsımda kullanılacağına iyi karar verilmesi gerekir. Bu da sadece tılsım konusunda uzman olan medyumların üstesinden gelebileceği bir iştir. 

Büyüden farklı olduğu için kendi başına tılsım yapabileceğini düşünen insanlar büyük bir hataya düşmektedir. Çünkü tılsım da uzmanlık gerektirir. Tılsımlar yapılırken kullanılacak ayetlerin seçilmesi ve sırayla okunmasında, bazı İslami ilimlerden yine yararlanılır. Yani gizli ilimler konusunda ehil olmayan bir insan bir tılsımı ortaya çıkaramayacaktır. 

Aşk Tılsımı Hazırlama

Aşk tılsımı hazırlanırken de tüm tılsımlarda olduğu gibi Kur’an’da yer alan ayetlerden yararlanılır ve ortaya doğal bir sonuç çıkması için doğru adımların atılması gerekmektedir.  Uzman bir medyuma tılsım hazırlaması için başvurulduğunda çeşitli ilimlerden yararlanarak ve kabiliyetlerini kullanarak ortaya güçlü bir tılsım çıkaracaktır. Aşk tılsımının güçlü olması için kullanılabilecek ayetlerin hangileri olduğuna karar verilir. Daha sonra bu ayetler doğru bir sıra ile medyum tarafından okunur.  Uzman bir medyumun yaptığı aşk tılsımı ömür boyu bile etkisini gösterebilir. Sevdiğiniz kişinin size karşılık vermesini ya da artık aşkı bulmaya istiyorsanız gerçekten İslam’ı ve tılsım ilmini bilen bir kişiye başvurabilir ve size yardım etmesini isteyebilirsiniz. 

Büyüden farklı olarak cinler ile iletişime geçilmeden ortaya çıkarıldıklarından, tılsımlar büyülerin yaptığı yan etkileri yapmamaktadır.  Büyüler cinlerden destek alınarak yapıldığı için belli riskleri içinde barındıran yollardır ve insanlar cin musallatı gibi durumlarla karşılaşmamak için kesin sonuç vereceğini bilseler bile büyüye başvurmaktan çekinmektedir.  Tılsımlarda ise böyle bir durum görülmez. Sadece Kur’an rehber alınarak hazırlanan çözüm yolları olduğu için insan üzerinde kötü bir etki oluşturmaz. Fakat tılsım ortaya çıkarılırken kullanılan ayetlerin sırasının karıştırılmaması, doğru şekilde okunması gerekir. Bu da uzmanlık gerektirir. Bu yüzden, kendi başınıza tılsım oluşturmaya çalışmaktan veya güvenilmeyen kişilere başvurmaktan uzak durun ve her zaman uzmanlardan destek alın.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*