Büyüler

Aşk Duası

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

Büyü konusu, toplumda olumsuz bir intiba yaratıyor olsa da aslında özünde manevi çözüm yollarından oluşmaktadır. Çoğu işlem aslında büyü değil, dua ritüeli şeklinde uygulanır. Çok nadir durumlarda direkt etki eden büyüler tercih edilir. Özellikle aşk meselelerinde tercih edilen yöntemler genellikle aşk dualarıdır.

Aşk Duası Nedir?

Aşk duası, sevdiğine kavuşamayan ya da ilişkilerinde sorun yaşayan kişilerin tercih ettiği bir duadır. Aşk duası yaptıran kişiler kısa sürede sevdiklerine kavuşmaktadır. Var olan ilişkilerindeki sorunlar ise bıçak gibi kesilmektedir. Mutlu evlilikler, evlilikle sonlanan nişanlılıklar sağlanmaktadır. Aşk duası, kişiye özel olarak hazırlanan birtakım dua ve devamında uygulanacak ritüellerden oluşur. Bazı durumlarda aşk duasının daha tesirli olması için çeşitli materyaller kullanmanız gerekebilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi almak için işinde uzman bir medyum hocadan danışmanlık almanız oldukça önemli bir noktadır.

Aşk Duası Tesirli Midir?

Aşk duası ritüelini uygulayan kişilerde, acaba bu dua ile sevdiğime kavuşabilecek miyim şeklinde bir şüphe oluşabilmektedir. Bu son derece normal ve insani bir durumdur. Aşk duasının tutması için bazı şartlar söz konusudur. Bu şartları şu şekilde sıralamamız mümkündür:

 • Aşk duasının kesinlikle işin ehli bir medyum hoca tarafından hazırlanmış olması gerekmektedir.
 • Aşk duasının içeriğinde sizin ve sevdiğiniz kişinin adı, soyadı, anne adı, doğum tarihi ve doğum yeri bilgileri eksiksiz olarak yer almalıdır.
 • Aşk duasının içeriğinde dileğiniz açık ve net olarak geçiyor olmalıdır.
 • Aşk duası hazırlatan kişi bu duanın tesirine kayıtsız ve şartsız bir şekilde inanmalıdır. Unutmayın ki büyü ve dua gibi manevi yollar özünde inançla tesir eden eylemlerdir.
 • Aşk duası, medyum hocanın tarif ettiği ritüele uygun olarak ve belirtilen sayıda okunmalıdır.
 • Aşk duasının etki etmesi istenen kişilerin arasında bir tanışma durumu kesinlikle olmalıdır. Evlenmiş boşanmış, hala evli, nişanlı ya da yüzük atmış, eski sevgili, arkadaşlık, akrabalık gibi durumlar söz konusu olmalıdır. Hiçbir şekilde tanımadığınız kişi için aşk duası hazırlanmamaktadır. Örneğin internette görülen bir fenomen, televizyondan tanınan bir şarkıcı ya da oyuncu için hazırlanan aşk dualarının hiçbir tesiri söz konusu olmamaktadır.
 • Aşk duası iyi niyetlerle yapılmalıdır. Evli ya da ilişkisi olan kişiyi kendine bağlamak için hazırlanması kötü niyet taşır. Bu konuda medyum hocaya dürüst bir şekilde bilgi vermeniz gerekmektedir.
 • Aşk duası hazırlattığınızı kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Unutmayın ki bu tür manevi çözümler sırlı işlemlerdir. Her yerde anlatılması, dalgaya alınması etkisini yok edecektir. Bu konuda derin bir sessizlik içinde olmanız gerekmektedir.

Aşk Duası Ne Zaman Etki Eder?

Aşk duasının etki süresi belli unsurlara bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu unsurlar; aşk duası hazırlanan kişilerin arasında var olan ilişkinin bağı, aşk duasını hazırlayan medyum hocanın bilgisi ve tecrübesi, aşk duası hazırlatan kişinin duanın tesirine kalpten inanması, aşk duası ritüeli sırasında materyal kullanılıp kullanılmaması şeklinde sıralanabilir. Bu unsurların tam ve eksiksiz olarak sağlandığı durumlarda aşk duası hızlıca etkilerini göstermeye başlar. İlk bir hafta boyunca duanın etki etmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz. Duanın geçici etkilerinin görüldüğü bu bir haftalık süreç mayalanma süreci olarak geçer. Bu süreç tamamlandıktan sonra duanızın kabul olması durumunda kalıcı etkiler ortaya çıkar. Bu şekilde 41 günün sonunda duanız tamamen tutar.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Büyü Bozma

Aşk Duasının Belirtileri Nelerdir?

Aşk duasının belirtilerini kalıcı belirtiler ve geçici belirtiler olarak iki gruba ayırmamız mümkündür. Geçici belirtiler, duanın mayalanma süreci sırasında görülen belirtiler. Bu belirtiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Duanın etkisi altına girmeye başlayan kişide aşırı uyku hali görülür.
 • Kişide iştahsızlık ya da aksine çok yeme hali olabilir.
 • Gece sık sık rüya görme, uykudan uyanma durumu olabilir.
 • Aşırı durgun, dalgın ve derin düşünce hali oluşur.
 • Kişide halsizlik ve yorgunluk olur.

Bu belirtiler bir hafta kadar sürer. Ancak daha sonra bu etkiler yok olarak yerini kalıcı etkilere bırakır. Duanın kalıcı etkileri şu şekildedir:

 • Arasının bozuk olduğu eşi, sevgilisi, nişanlısı gibi kişiden özür dileme. Barışmaya çalışma.
 • Dua yaptıran kişiyle görüşmek isteme. Sık sık arama, mesaj atma.
 • Eşine şiddet uyguluyorsa bu davranıştan vazgeçme.
 • Eviyle, ailesiyle daha çok vakit geçirmek isteme.
 • Sevdiği kişiye sürprizler hazırlama. Özel günleri kutlama.
 • Sinirlilik halinin yerini sakinliğe bırakması.
 • Sevdiği kişiyle bol bol sohbet etme, ilgilenme.

Bu belirtiler ise bir ömür kalıcı olarak devam eder. Bu şekilde mutlu bir hayatınız olacaktır.

Etkisini Hemen Gösteren Aşk Duası Tarifi

Aşk duası diğer büyülerden farklı olarak manevi yönden dua niteliği taşıdığından dolayı etkilerini görmek biraz zaman alabilmektedir. Ancak sevdiğine kavuşmak ya da ilişkisindeki sorunları çözmek için artık sabrı kalmayan kişiler hemen etki gösteren aşk duası tarifi arayışında olabilmektedir. Bu konuda medyum hocamıza açık ve net bir istekle gitmeniz gerekmektedir. Medyum hocamız bu durumda size anında tesir eden, çok güçlü bir aşk duası ritüeli gerçekleştirir. Medyum hocamız bu noktada çeşitli materyaller kullanmayı uygun görebilir. Nohut, defne yaprağı, kabala bilekliği, kaşık, sabun, gül suyu, mum, muska, at nalı, aşk tılsımı gibi materyalleri kullanarak kısa sürede dileğinize kavuşmanıza yardımcı olabilir. Bu materyallerin hepsi farklı ritüeller kullanılarak etki etmeleri sağlanır.

Kesin Tutan Aşk Duası Nasıl Hazırlanır?

Aşk duasının kesin olarak tutması için yüzde yüz tutan aşk duası hazırlanabilmektedir. Kesin tutan aşk duasında bazı metafizik varlıklardan yardım alınmaktadır. Medyum hocalar, yetenekleri doğuştan gelen kimselerdir. Medyum hocalar, doğaüstü varlıklarla iletişime geçme ve onlara hükmetme yeteneğine sahiptir. Sıradan insanların göremeyeceği şeyleri görebilir ve duyabilirler. Bu şekilde istedikleri konuda metafizik varlıkları kullanabilmektedir. Medyum hocamız, kabiliyeti ve kudreti sayesinde çeşitli tılsımlı sözler hazırlayabilmektedir. Bu sözlerle kendisine yardımcı bazı üç harflileri devreye sokar. Bu üç harfliler size aşık olmasını istediğiniz kişiyi bulur. Bu kişinin kulağına sizin isminizi fısıldar. Zihnine baskı kurarak sizi düşünmenizi sağlar. Bu şekilde kişinin iradesi üzerinde yoğun bir baskı kurar. Kişi durmadan sizi düşünmeye, size ulaşmaya çalışır. Yalnızca birkaç gün içinde aşk duası etkisini tamamen göstermeye başlar. Böylece dileğinize kesin ve hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Bağlama Duası

Evde Aşk Duası Ritüeli Gerçekleştirmek Mümkün Müdür?

Aşk duası ritüelini evde kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için öncelikle bir aşk duası hazırlatmanız gerekmektedir. Medyum hocamıza ulaşarak, kendiniz ve aşk duası hazırlatmak istediğiniz kişi hakkında gerekli bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Medyum hocamız bu bilgilerin içerdiği tesirli bir aşk duası hazırlar. Bu duayı bir kağıda yazarak belli bir ritüelle okumanız gerekir. Öncelikle ritüeli gerçekleştireceğiniz odayı sirkeli suyla iyice silmeniz gerekir. Sirke kötü enerjiyi, uğursuzluğu ve nazarı yok eder. Unutmayın ki kötü enerji özellikle dip köşelerde yer alan toz vb. yerlerde birikir. Bu açıdan ritüelin gerçekleştirileceği mekanın tamamen temizlenmiş olması gerekmektedir. Odanın aşırı ışık almaması, mümkünse mum ışığıyla aydınlatılması daha olumlu bir etki yaratacaktır. Odada medyum hocamızın belirttiği tütsülerden yakmanız da iyi olacaktır. Perşembe gecesi, temiz kıyafetlerle abdest alın. 2 rekat Hacet namazı kıldıktan sonra medyum hocanın hazırlamış olduğu duayı 7 kere okuyun. Daha sonra kimseyle konuşmadan uyuyun. O gece çeşitli rüyalar göreceksiniz. Rüyanız beyaz rengin yoğun olduğu, mutlu bir rüyaysa duanız kabul olacak demektir. Ancak karanlık, kötü bir ortam görürseniz duanızın kabul olmadığı anlamına gelir. Bu durumda ritüeli bir sonraki perşembe gecesi tekrarlamanız gerekir. Bu şekilde ritüeli birkaç hafta tekrarlamanızda fayda vardır. Hiçbir rüya görmemeniz durumunda ritüelde bazı hatalar yaptığınız anlamına gelir. Bu durumda medyum hocayla iletişime geçerek hatalarınızı düzeltmenizde fayda vardır.

Aşk Duasını Kimler Hazırlayabilir?

Dinimizde her türlü dileğiniz için dua etmek caizdir. Kötü niyet barındırmayan, iyi niyetlerle yapılan her dua Allah katında karşılığını daima bulur. Dualarınızın etkisinin artması için edilecek duaların ve kılınacak namazların doğru bir şekilde seçilmesi elzemdir. Ayrıca duaların kabul olduğu özel günler ve saatler vardır. Okuduğunuz duaların da size özel olarak hazırlanması çok daha tesirlidir. İnternette ya da dua kitaplarında yazılan dualar hazır nitelik taşır. Bu dualar genele yöneliktir. Sizin dilekleriniz içinse içinde kendi adınızın ve dileğinizin geçtiği dualara ihtiyacınız vardır. Bu tür duaları ise ancak işin ehli medyum hocalar hazırlayabilmektedir. Medyum hocalar yetenekleri doğuştan gelen, manevi çözüm yollarına vakıf kimselerdir. Her derdin devası olacak duaları, materyalleri iyi bilirler. Bu nedenle güvenilir, kendini ispatlamış bir medyum hocaya danışarak dileklerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Çözüm Bu Yazıda Olabilir!  Harmura Celbi

Aşk Duası Okumak Günah Mıdır?

Dileklerinizin gerçekleşmesi için dua etmeniz günah değil aksine sevaptır. Aşk duası da özünde bir duadır. Bu nedenle aşk duasının günah olmasıyla ilgili bir durum söz konusu değildir. Bazı medyum hocalar aşk duasının kesin ve hızlı bir şekilde etki etmesi için devreye metafizik varlıklar sokar. Bu varlıklar aşk duası hazırlanan kişini kulağına fısıldar, rüyalarına girer. Kişi, anlam veremediği bir gücün etkisi altına girerek sürekli aynı kişiyi düşünür ve o kişiye ulaşmak için her yolu dener. Bu kişinin iradesi üzerinde direkt etki yaratmak anlamına geldiğinden dolayı dinimizde sakıncalı olarak kabul edilmektedir.

Aşk duası evli bir kişiyi eşinden boşatmak, başkasına bağlamak gibi kötü amaçlarla yapılmışsa bu kesinlikle günahtır. Zaten böyle bir amaç için aşk duası hazırlanmamaktadır. Yine de işin ehli olmayan sahte medyumların hazırlamış olduğu ya da medyum hocaya yanlış bilgi verilerek hazırlanan bu tür kötü niyetli dualar uygun değildir. Elbette bir erkeği evinden, eşinden soğutacak birçok büyü ve dua söz konusudur. Ancak bu dualar aşk duası olarak geçmemektedir. Kara büyüler kategorisinde yer alan bu tür eylemleri gerçekleştirmek son derece zordur. Bu konuda da medyum hocamıza dürüstlükle bilgi vererek, destek alabilirsiniz.

Aşk Duasını Bozmak Mümkün Müdür?

Aşk duası kalıcı ve geçici etkilerinden dolayı fark edilebilir. Ya da duayı yaptıran kişi duanın gizliliğini ihlal ederek çevresinden birilerine aşk duası yaptırdığını anlatmış olabilir. Bu şekilde kendisine ya da çevresine herhangi bir kişiye aşk duası yapıldığından şüphelenen kişiler bu duanın etkilerini yok etmek isteyebilirler. Bazı durumlarda ise aşk duası yaptıran kişi bu durumdan pişman olarak duayı bozmak isteyebilir. Duayı hazırlama işleminde olduğu gibi bozma işleminde de medyum hocadan yardım alınmalıdır. Medyum hocamız, duanın bozulması ritüeli sırasında karşı dua hazırlar. Devreye herhangi bir cin sokulmuşsa kendisine yardımcı olan cinler vasıtasıyla devreden çıkarılır. Bu şekilde kısa sürede aşk duasının kalıcı etkileri yok edilir.

Tıkla ve Medyum Mehran'ı Şimdi Ara: 0532 272 20 82

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu