Adet Kanı Büyüsü Nedir

Adet Kanı Büyüsü Nedir

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Son zamanlarda insanlar sorunlarına karşı manevi çözümlerden yararlanma yollarına sıklıkla başvurmaktadır. Büyüler sayesinde insanların istediğimiz gibi düşünmelerini sağlayacak veya istediğimiz gibi davranmalarını sağlayacak uygulamalar mevcuttur.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Bu uygulamalar bazı özel işlemler sonrasında ortaya çıkar ve çok güçlü manevi yönleriyle büyünün yapıldığı kişiyi fiziksel anlamda ona bir zarar vermeden bilinçaltlarını kontrol altına alırlar. Ancak bu tarz büyüleri yapacak kişilerin büyü ve tılsımlar konusunda son derece bilgi sahibi olmaları, hangi adımları hangi aşamalarda atacaklarını bilmeleri çok önemlidir. Bu kişiler de uzman hocalar veya medyumlardır.

Bu uygulamalardan biri olan adet kanı büyüsü, çağlar boyunca kadınlar tarafından sevdikleri erkekleri kendilerine bağlamak, kendilerine aşık etmek amacıyla kullanılan son derece etkili bir büyüdür. Günümüzde kimi insanlar bu büyünün hijyenik olmadığını düşünüp vazgeçseler de yine de birçok insan büyünün etkisi sebebiyle bu uygulamayı yaptırmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılış aşaması son derece ilginçtir. Kadınlar kendilerine ait olan adet kanlarından birkaç damla alırlar ve kendilerine bağlamak istedikleri erkeklerin yedikleri yemeklere ya da içtikleri içeceklere katarlar. Bu büyü kısa zaman içinde etkisini gösterecek ve büyü yapılan erkek büyü yapan kadına son derece güçlü duygularla bağlanacaktır. Bu nedenle adet kanı büyüsü, sevdiği erkekten cevap alamayan ve onu kendisine aşık etmek isteyen kadınlar için çok güzel bir çare olmaktadır.

Elbette ki her büyüde olduğu gibi bu büyünün de tek başına yapılmaya çalışıldığında tehlikeleri mevcuttur. Bu nedenle uzman bir medyum tarafından yapılması gerekir. Medyumları bu büyüyü yaparken kadınlardan özellikle talep ettiği şey adet kanının mutlaka kadının kendi kanı olması gerektiğidir. Çünkü bazı kişiler bu kurala uymamakta ve başka bir kadına ait kanı kullanmaya kalkışmaktadır. Bu son derece yanlış bir durumdur çünkü uygulamanın sonucunu da yanlış yönde etkilemektedir. Bu sebeple medyumlar bu kuralı kesinkes hatırlatmakta ve kesinlikle uymaları gerektiğini söylemektedir. Bu büyü genellikle kadınlar tarafından kullanılan bir etkileme büyüsü olmakla birlikte, aynı zamanda erkekler tarafından da kullanılabilmektedir.

Erkeklerin ise büyüyü yapmak için kadınlardan farklı olarak kendilerine ait olan sperm damlalarını kullanmaları gerekir. Birçok medyum adet kanı büyüsünün karşı tarafı kendine aşık etme konusunda en etkili büyü olduğunu savunur. Özellikle yapılması gereken uygulamaları tam olarak olması gerektiği gibi olması durumunda kesinlikle istenilen sonuç alınacak ve insanlar büyünün etkisi altına girecektir. Bazı insanlar büyünün yapıldığı anda etkisini göstermesini beklemekte ve olmadığından yakınmaktadırlar. Normalde bu büyü kısa sürede etkisini göstermesine rağmen büyünün istenilen etkiyi göstermemesine sebep olan farklı durumlar olabilmektedir. Bunlardan biri büyü yapılan kişinin başka bir büyü etkisi altında olmasıdır. Böyle bir durum yaşandığında adet kanı büyüsü hiçbir şekilde etki etmeyecektir. Bunun gibi büyülerin etkisi altına giren insanlar genellikle bu durumu fark etmezler ve etkisini hissetmezler.

Eğer bu büyüden kurtulmak istiyorsanız uzman, işinde tecrübeli bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Kendi başınıza büyüyü yok etmeye çalışmanız işe yaramayacaktır çünkü atılması gereken doğru adımlar ve okunması gereken özel dualar vardır. Bunları doğru şekilde sadece uzman medyumlar yapabilir.  Üzerinizde adet kanı büyüsü belirtileri olduğunu düşünüyorsanız, Faslı Medyum Amir Ahmed’e başvurmanız yerinde bir karar olabilir. Yılların verdiği tecrübe ile, adet kanı büyüsü de diğer kara büyüler gibi bozulacaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*