Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü özellikle kadınlar tarafından tercih edilmekte ve kendilerine bağlamak istedikleri erkekleri son derece güçlü bağlarla kendilerine aşık etmektedir. Birçok kişi hijyen kuralları açısından büyüyü sıkıntılı bulsa da bu büyünün ne kadar etkili olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Özellikle sevdikleri erkekten bekledikleri ilgiyi bulamayan ve bu durumu değiştirmek isteyen kadınlar tarafından sıklıkla talep edilen bu büyüde kesinlikle doğru atılması gereken adımlar vardır ve bu adımlardan biri bile atlandığı veya yanlış yapıldığı takdirde büyü tutmayacaktır. Bu nedenle işinin ehli, uzman bir medyumdan bu büyü hakkında yardım alınması en doğrusu olacaktır.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsünü yapmak isteyen kadınların kendi adet kanlarından birkaç damla alarak kendilerine aşık etmek istedikleri erkeğin yemeğine veya içeceğine damlatması gerekir. Bu yemeği yiyen ve içeceği içen erkek çok kısa bir süre içerisinde büyünün etkisi altına girecektir. Kendisine bu büyüyü yapan kadına çok güçlü duygularla âşık olacaktır. Bu büyünün etkileri çok kısa sürede kendisini göstermektedir. Ancak bazı kadınlar kendilerine ait olan adet kanı yerine medyumların sözlerini dinlemeyerek başka bir kadına ait olan adet kanını alıp kullanmaktadır. Bunu bilmeniz gerekir ki, eğer adet kanı size ait değilse yapılan büyü boşa gidecektir.

Bu büyü çok eski bir uygulamadır ve hakkında İnternette birçok bilgi bulunmaktadır. Ne İnternetten okunan bilgilere ne de kulaktan dolma ortalıkta gezen çeşitli bilgilere çok güvenmemek, sadece medyumları dinlemek gerekir. Çünkü bu işlem sadece kadının adet kanının erkeğin yemeğine damlatılmasından ibaret bir uygulama değildir. Bu işlemler medyumların dediklerine uygun olarak belirli aralıklarla düzenli olarak yapılmalıdır. Aynı zamanda işlem sırasında medyumların okuduğu çok özel dualar da büyünün etkisini artırmakta ve aynı zamanda etkisinin de daha çabuk görülmesini sağlamaktadır.

Adet kanı büyüsü, kadınların kendilerine aşık etme büyüsü talebiyle geldiklerinde medyumların en çok tavsiye ettiği büyü olması bakımından eski çağlardan bugüne popülerliğini korumaktadır. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır gibi kafasında sorular olan insanlar uzman, işinin ehli medyumlara ulaşarak bu konu hakkındaki bütün sorularına cevap bulabilirler. Bu nedenle kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine, uzman medyumlarla iletişime geçmek her zaman için en iyisi olacaktır. Bu büyü, bazı kesimlerin zannettiği gibi sadece kadınlar tarafından kullanılmaz. Erkekler de bu büyüye sık sık başvurmaktadır. Farklı olarak erkeklerin kendilerine ait olan sperm damlalarını kullanması gerekmektedir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Hem kadınlar hem de erkekler tarafından basit şekilde uygulanabilen bu büyü etkisi altına aldığı insanların bir anda karşı tarafa karşı büyük bir sevgi, aşk beslemesine sebep olmaktadır. Adet kanı büyüsü belirtileri genelde bu şekilde fark edilir. Daha önce böyle duygular beslemediğiniz insanlara karşı, çok güçlü sevgi veya aşk duygularını fark ediyorsanız üzerinizde adet kanı büyüsü olabilir.  Daha önceleri karşı tarafa hiç ilgi göstermeyenler bile bir anda büyü yapan kişiye karşı büyük bir aşk besleyecektir. Hiç ilgisinin olmadığı bir kişiye karşı bir anda ilgi duymaya başlamasından şüphelenen insanlar eğer adet kanı büyüsünün etkisi altında olduklarını hissederlerse, zaman kaybetmeden bir medyuma gitmeliler. Adet kanı büyüsü nasıl bozulur sorusuna cevapları da en doğru ve etkili şekilde medyumlar verecektir.

Tıkla ve Medyum Amir Ahmed’i Şimdi Ara: 0532 558 90 03

Google+ Linkedin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
*